dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

107 000 zł38 m² 2 762 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Proponujemy do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem na I piętrze w dzielnicy "zdroju". Duży pokój został przedzielony tworząc dwa mniejsze.W pokojach :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Nowy Sącz,małopolskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na 2 albo 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Wałowej. Metraż mieszkania oraz piętro do wyboru, a cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Panoszów,śląskie

100 000 zł67 m² 1 492,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania dobrze utrzymane mieszkanie w bloku 12 rodzinnym. Mieszkanie środkowe na I piętrze (blok II piętrowy). Blok zbudowany w 1983 r. Mieszanie o pow.66,80 m2 sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, wlasnościowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Jemiołowej. Trzy pokoje, łazienka, kuchnia o łącznej powierzchni 64m2. W mieszkaniu pozostaje wyposażenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam serdecznie do kupna mieszkania w śródmieściu w dzielnicy Ołbin. Jest to duże, trzypokojowe, umeblowane mieszkanie o łącznej powierzchni 65m2. W jego skład wchodzi także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Wejherowo,pomorskie

293 000 zł67 m² 4 380,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie czteropokojowe położone w doskonałej lokalizacji, blisko centrum, w pobliżu środki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Łódź,łódzkie

145 000 zł39 m² 3 717,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni ok 39m2, położona na 10 piętrze wieżowca na Widzewie. Mieszkanie składa się z dużego (ok 20m2) pokoju z balkonem, osobnej, przestronnej (ok9m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

78 000 zł28 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w ocieplonym i otynkowanym bloku czteropiętrowym. Mieszkanie o standardzie podstawowym przeznaczone do własnej aranżacji. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

181 402 zł70 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pilnie! Sprzedam mieszkanie M-4, 69,77m2, 3-pokojowe, wyremontowane, ostrowiec Św. os. Pułanki. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 646 zł63 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Łódź,łódzkie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 W 2007 przeprowadzono generalny remont. .Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

90 000 zł24 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedana! Do sprzedania mieszkanie o pow. 24 m2 składającego się z 1 dużego pokoju, kuchni, łazienki razem z wc. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

364 125 zł50 m² 7 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Naramowice - karpia Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 50m2. Osiedle położone zacisznej części Naramowic - (4,7 km od Starego Rynku), z dogodnym dojazdem samochodem, komunikacją miejską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

156 000 zł48 m² 3 216,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku.Słoneczne,rozkładowe do zamieszkania od zaraz.Znakomita lokalizacja,spokojne sąsiedztwo.Pokoje 22m,11m,kuchnia 6,5m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Piastów,mazowieckie

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Umeblowany segment 120 m2 z 1999r. z wygodnym garażem i dodatkowym miejscem parkingowym na cichym zamkniętym osiedlu Wieniawskiego w Piastowie. Do segmentu przynależy ogródek około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prometeusza

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie z ogródkiem oraz indywidualnym wejściem z zewnątrz; pokój dzienny z aneksem kuchennym , dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe z garażem w Grójcu na Os. Ilona, przestronne położone na pierwszym piętrze. Duży pokój 21 m2, mały 12 m2, kuchnia 11 m2. W małym pokoju i przedpokoju szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku ,z balkonem. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kargoszyńska

Ciechanów,mazowieckie

183 000 zł60 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam mieszkanie w Ciechanowie na sprzedaż. Spokojna okolica, w pobliżu biblioteka, poczta i apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Wodzisław Śląski,śląskie

92 000 zł37 m² 2 486 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim bloku. W pokojach : nowe okna pcv, nowe parapety, ściany-gładź , podłoga-panele, pozostaje szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,19m2.usytułowane na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Górna. Blok ocieplony. Mieszkanie po remoncie. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mikołów

Mikołów,śląskie

255 000 zł76 m² 3 338 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mamy do zaoferowania Państwu, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,38 m2, położone na II piętrze w czteropiętrowym budynku w Mikołowie na Osiedlu Kochanowskiego. Okolica, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

249 000 zł58 m² 4 293,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! mieszkanie W gdańsku-orunii przy ul.PERŁOWEJ 6 O POW.UŻ. 52 m2 wraz Z wyposażeniem I przynależną piwnicą O pow. 6 m2 Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sliczne oraz urządzone w nowoczesnym designie mieszkanie 3 - pokojowe. Mieszkanie rozkładowe w wieżowcu usytuowane na X piętrze. Po kapitalnym remoncie. Po wymianie okien, drzwi, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Sprzedam pilnie bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie na wysokim parterze. Idealne na działalność - klubik, przedszkole, salon, gabinet itp. Zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

248 000 zł42 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie położone bardzo blisko ścisłego centrum Legionowa. Dwa pokoje 16m2 i 9m2 wyłożone panelami, a dzięki dużym drewnianym oknom pomieszczenia są widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

390 000 zł89 m² 4 401,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zlokalizowane na 3 piętrze 3 piętrowego bloku (cegła, 1998 rok), przy ulicy Wysłouchów (kraków/podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

263 000 zł56 m² 4 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56m2 usytułowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Łęczna,lubelskie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie M-4, 3- pokojowe 64 m2, trzecie piętro. Blok mieszkalny położony w bardzo dobrym punkcie, ocieplony. Pokój stołowy połączony z kuchnią, kuchnia w zabudowie (drewno dębowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

235 000 zł31 m² 7 532 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,20 m2 zlokalizowane na ulicy Balickiej (bronowice), usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada balkon (ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 067 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwu pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Jabłonnie, jedynie kilometr od granicy z Warszawą. Na całkowitą powierzchnię 44,5m2 składają się dwa pokoje 17m2 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Podwawelskie

Kraków,małopolskie

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48.5m2 zlokalizowane na osiedlu Podwawelskim. Kuchnia jasna oddzielnie, pokoje niezależne o pow. ok. 7m2, 11m2, 17m2. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Widzewie w okolicy ul.Niciarnianej mieszczące się w kryteriach Rodziny na swoim! Do sprzedania 2-pokojowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na Starym Widzewie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

124 000 zł55 m² 2 230 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60m2 z balkonem. W pokojach : nowe okna pcv, ściany-tapety, podłoga-wykładzina pcv. W kuchni : ściany-częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł58 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 57,96m kw położone w nowym bloku z cegły. Blok wybudowany w latach 2004. Cena atrakcyjna jak na Czyżkówko. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz wymagające jedynie odświeżenia. Kuchnia w zabudowie kuchennej pod wymiar w cenie mieszkania, łazienka w glazurze nowego typu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa,śląskie

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 usytuowane na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym ocieplonym i otynkowanym w cichej i spokojnej dzielnicy parkitka. W skład mieszkania wchodzą dwa widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,4 m z dużym balkonem, znajdujące się na ulicy Skłodowskiej- curie położone na ostatnim piętrze w ocieplonym oraz otynkowanym bloku. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

119 000 zł51 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 na trzecim piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie o standardzie podstawowym przeznaczone do remontu w pokojach podłoga parkietowa natomiast ściany zwykłe tynkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł80 m² 4 109 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie Poznań, grunwald, ul. Głogowska; trzypokojowe mieszkanie poddaszowe w Poznaniu na Grunwaldzie, przy ul. Głogowskiej. 3-pokojowe Poznań 3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta! Atrakcyjna oferta! Słoneczne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 38 m2, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. W najbliższym sąsiedztwie pełna.