dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Wejherowo,pomorskie

284 000 zł67 m² 4 238,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wyposażone, zadbane mieszkanie w centrum miasta! Zadbane i ładne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane na uboczu, a jednocześnie blisko centrum, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

93 000 zł34 m² 2 735 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Posiadamy do sprzedaży kawalerkę(dwupokojową) gotową do wprowadzenia z balkonem. W pokojach : nowe okna pcv, ściany-tapety, podłoga-wykładzina pcv. W kuchni : pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Będzin,śląskie

125 000 zł34 m² 3 676 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 34 m2 składające się z 1 dużego ustawnego pokoju z balkonem, osobnej widnej kuchni z meblami w zabudowie nowymi nie użytkowanymi, wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

267 000 zł42 m² 6 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o pow. 42m2 połozone na III piętrze w 4 piętrowym budynku z 2010 r. Wyposażony i umeblowany aneks kuchenny, przedpokój, pokój, wydzielona mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł45 m² 2 155 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garażem w Boguszowie-Gorcach. Mieszkanie jasne i przestronne w stanie do wprowadzenia. Łazienka w kaflach nowego typu po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 398zł. Blok cegła z 1995roku. Aneks kuchenny-płytki , pokoje 20m i 10m-panele , wc i łazienka-płytki , okna pcv, balkon , pomieszcznie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

254 000 zł40 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie dwupokojowe, po remoncie - gotowe do zamieszkania. Idealne jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra lokalizacja na Krzykach.Blisko do centrum. w pobliżu Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

159 000 zł50 m² 3 148 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2, usytuowane w jednej z najlepiej położonych lokalizacji Katowic i Osiedla Paderewskiego (ze względu na bardzo ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

190 000 zł113 m² 1 681,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie środkowe, w pełni rozkładowe z balkonem, z oddzielną, jasną kuchnią, łazienka oddzielna z wc o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

180 000 zł104 m² 1 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane i przestronne 3 pokojowe w centrum. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 104 m2, użytkowej 64 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

169 900 zł62 m² 2 719 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka (naprzeciwko kawiarni Różana), o metrażu 62,48m2, nie wymagające dużego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł49 m² 7 204,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Budynek po remoncie, wymianie instalacji i ociepleniu. Dobry punkt komunikacyjny. Wokół pełna infrastruktura. Mieszkanie zadbane. W kuchni i łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Starachowice,świętokrzyskie

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzy pokojowe po generalnym remoncie (wymienione okna, rolety, parapety, drzwi wewnetrzne i zewnetrzne z futrynami) umeblowane (lodówka, pralka, jeden pokój - kanapa z fotelami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

205 000 zł64 m² 3 203,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne, ustawne pokoje, kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem agd, umeblowana łazienka, osobno toaleta, duży przedpokój z szafą komandor i lustrzanymi pawlaczami, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe cena 4 400 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Legnica,dolnośląskie

162 000 zł74 m² 2 189,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie M4.PIEKARY C.UL.GOMBROWICZA (DAWNA ŚCIANA PŁACZU).POW.75M.3-POKOJE.1-KUCHNIA-1-ŁAZIENKA-1-TOALETA-1-KOMURKA NA PIETRZE-1-PIWNICA-1-SUSZARNIA.MIESZKANIE PO REMONCIE POSIADA; OBNIZANE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: centrum Wrocławia, zielona, cicha, spokojna okolica, uliczka odsunięta od Legnickiej. Dobra komunikacja z każdą częścią Wrocławia. Opis: mieszkanie o powierzchni 38mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

sprzedam pilnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł58 m² 3 344 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie na Szwederowie M4- 58,3m2 za zaledwie 195000zł! Korzystna lokalizacja. Salon o powierzchni 25m2 wyłożony mozaiką parkietową, na ścianach gładzie. Pokoje 11,5m2 i 6,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Łódź,łódzkie

150 000 zł45 m² 3 271 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. Blok ocieplony z odnowioną elewacją. Okolica spokojna w otoczeniu zieleni, niedaleko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widok

Kraków,małopolskie

365 000 zł53 m² 6 860,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pok. Mieszkanie Z jasną kuchnią blisko centrum (dąbie/grzegórzki) Polecam Państwu piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,20m2 mieszczące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

79 000 zł26 m² 3 038 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu M-2 o pow. 26m2 na pierwszym piętrze. W pokoju: nowe okna pcv, na podłodze - panele, na ścianach - gładź. Kuchnia usytuowana we wnęce: zostaje zabudowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

105 000 zł48 m² 2 173 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit cenowy!na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne i w pełni rozkładowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Głuszycy. Mieszkanie z dużym balkonem na I piętrze. Duża jasna kuchnia, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jastrzębia Góra

Władysławowo,pomorskie

361 050 zł42 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Villa 4 pory roku ? kompleks, składający się z 24 w pełni umeblowanych i komfortowo wyposażonych apartamentów. Dobór wysokiej jakości materiałów stworzy ekskluzywny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

122 000 zł23 m² 5 304 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka: dwa pokoje rozkładowe o powierzchni 23 mkw na parterze bloku z cegły do zamieszkania od zaraz Cena mieszkania 122000 pln W pokoju na podłodze panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł53 m² 3 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 53m2, w ocieplonym bloku, na osiedlu Kapuściska. W mieszkaniu znajdują się trzy osobne pokoje o wymiarach 16mkw, 12mkw,9mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie po remoncie w 2004 r. Kuchnia pierwotnie widna, po remoncie otwarta na pokój. W pokojach mozaika dębowa. Nowe okna drewniane. Loggia ok. 3m. kw. Obecnie mieszkanie jest już puste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

87 000 zł35 m² 2 485,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, ~usytuowane na 1 piętrze w bloku z cegły o niskiej zabudowie.~Możliwość pozostawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 812 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe Z garażem Mieszkanie na Krzykach-Borek. Usytuowane na ósmym piętrze w budynku dziesięcio-kondygnacyjnym. Okolica cicha, spokojna, dużo zieleni, w pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

179 000 zł49 m² 3 653 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Skarpie Rozkładowe - środkowe, ciepłe i słoneczne Położone na VII piętrze. Wybudowanym z wielkiej płyty Mieszkanie wymaga niewielkich nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mogileńska

Pakość,kujawsko-pomorskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie w Pakości ,mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w bloku.Posiada dwa pokoje dużą przestronną kuchnię ,łazienkę i ubikację osobno.Przedpokój w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Lublin,lubelskie

190 000 zł35 m² 5 352 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie 2-pokojowe O małym metrażu Z balkonem! tanie W utrzymaniu! Blok po termomodernizacji! Na podłodze w kuchni i przedpokoju marmur (brecja sarda). Trudne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Gdynia,pomorskie

535 600 zł82 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane w nowopowstającym kompleksie dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych (12 mieszkań) usytuowanych w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Niedaleko usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

280 000 zł56 m² 4 991 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta. Pokoje 16m2;11m2;9m2 wyłożone panelami i wykładziną, dzięki dużym oknom pomieszczenia są widne. Kuchnia, oddzielna, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łęczna

Łęczna,lubelskie

245 000 zł61 m² 4 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 61m2 cena 245 tys. do negocjacji!, zadbane, umeblowane, po generalnym remoncie. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu plac zabaw, przedszkole. Miejsca parkingowe przy bloku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie ciche, rozkładowe, z widną kuchnią. Glazura i terakota starego typu, w pokojach i w kuchni na podłodze panele. Pokoje czyste, odmalowane. Stare okna. Balkon 4m.kw. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł63 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie typu M-4 o łącznej powierzchni 63,3 m 2 usytuowane na 4 piętrze w bloku. Lokal składa się z trzech pokoi (22, 10 i 9 m 2 ), oddzielnej kuchni 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

290 000 zł42 m² 6 904 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42m2 położone na parterze w 4-piętrowej kamienicy.Jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia, przedpokój, 2 pokoje, łazienka z WC. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

290 000 zł53 m² 5 471 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone w niskim bloku w Legionowie. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym rok temu. Dwa pokoje 20m2 i 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

48m2. Mieszkanie na ul. Popiełuszki, oś. Nowe miasto. Piętro 6/10. 2 niezależne pokoje (26m2 i 9m2), jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon, piwnica. W kuchni meble, płytki.