dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł81 m² 17 203 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł47 m² 13 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,90 m - Gdańsk Aniołki, ul.Kolejowa Mieszkanie przeszło generalny remont w 2013 roku Lokal mieszkalny znajdujący się na parterze składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piaseczna - parter, 30 m + duża piwnica. Szukasz mieszkania, które jest jednocześnie w centrum miasta i ma wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł48 m² 9 896,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Topolowej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Lubin,dolnośląskie

388 000 zł54 m² 7 132,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m , położone w Lubinie przy ul. Szkolnej. Lokal znajduje się w niskim bloku w otoczeniu zieleni i ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, obrońców Pokoju, mieszkanie, 1 pokój, oddzielna kuchnia, 37m2, 189 000tyś, sprzedaż gotowiec inwestycyjny Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem! Fantastycznie się sprawdzi również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Łódź,łódzkie

439 000 zł80 m² 5 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Nieruchomość: położona jest na parterze w 4-piętrowym budynku wybudowanym z cegły. Mieszkanie składa się z: salonu dwóch sypialni ustawnej kuchni przedpokoju łazienki z wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł40 m² 20 683,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1 km od morza | Osiedle Faro - Gdańsk Letnica Mieszkanie jest aktualnie w trakcie wykańczania. Oferta w. przygotowaniu. Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

1 154 200 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Grodzkiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła, bazar. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

260 000 zł24 m² 10 726,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Sprzedam bez pośredników kawalerkę w centrum Świnoujścia położoną przy ul konstytucji 3 Maja na czwartym piętrze powierzchnia 24,24 m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju przechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł67 m² 12 915,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na ostatnim, 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Gniezno,wielkopolskie

399 000 zł62 m² 6 414,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, słonecznego, dwustronnego i wyposażonego mieszkania, znajdującego się w budynku z windą, na osiedlu Jagiellońskim 11, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

932 556 zł59 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 58,74 m | Blisko Wisły | Stan deweloperski | Wyjątkowa lokalizacja ? Zamieszkaj w sercu tętniącej życiem dzielnicy, z widokiem na Wisłę i dostępem do zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

309 000 zł52 m² 5 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

347 000 zł66 m² 5 225,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszej kondygnacji w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,40m2 w której skład wchodzą następujące pomieszczenia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

669 000 zł71 m² 9 451,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z ogródkiem 59 m.kw. w cenie Do każdego z mieszkań przewidziane są 2 miejsca parkingowe płatne dodatkowo 40 tys. za dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 089 172 zł70 m² 15 671,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dni promocji mieszkanie + garaż+ system smart W cenie promocyjnej Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie 51,93 m | 1. Piętro | balkon | gajowice wrocław Mieszkanie z pełnym, wygodnym rozkładem, położone na 1. piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Balkon wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

509 000 zł49 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy w centrum Bielska-Białej - prestiżowa inwestycja Apartamenty Stary Browar! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

605 128 zł60 m² 10 062 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł30 m² 9 484,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka 30,5 m | Śródmieście, szczecin | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż przytulna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30,5 m , położona w sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

453 908 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną na Załężu przy ul. Potockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cmentarna

Trzcińsko-Zdrój,zachodniopomorskie

349 000 zł76 m² 4 574,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedam słoneczne i przestronne, czteropokojowe mieszkanie (76.3m2) z balkonem (loggia) w miejscowości Trzcińsko-Zdrój. Mieszkanie zakupiłam w lipcu 2022 roku. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Komfortowe i klimatyczne, świeżo po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nieużywane, niezamieszkałe. Duży balkon. Wysoki standard wykończenia. Wymienione wszystkie instalacje. Nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł57 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na Białołęce (tarchomin) Aluzyjna. Osiedle jest zamknięte i chronione, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł101 m² 13 339,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł37 m² 8 286,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - klimatyczne mieszkanie w kamienicy, ul. Lwowska, zielona Góra. Na pierwszym piętrze stylowej, dobrze utrzymanej kamienicy przy ul. Lwowskiej znajduje się przestronne i pełne uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł60 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

288 941 zł26 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Łódź Śródmieście - Centrum Łodzi Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! Idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Łódź,łódzkie

318 942 zł37 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj lub zainwestuj W jednej Z najlepszych lokalizacji łodzi! świetna cena | top lokalizacja | roi min. 6,5% rocznie Umów się na prezentację, zanim oferta zniknie - zostały ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł48 m² 15 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

599 000 zł67 m² 8 972,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament tuż przy parku. Natura za furtką. 66,76m , w których chce się żyć. Poranne światło wpada przez okna, a za tarasem widać zieleń. Zamiast ulicznego hałasu cisza, śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

419 000 zł43 m² 9 810,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie - ul. Zadole 44, katowice Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,7m , położone na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku przy ul. Zadole 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleja Ignacego Paderewskiego

Śmigiel,wielkopolskie

349 000 zł46 m² 7 536,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Śmiglu przy alei Paderewskiego, usytuowane na 2 piętrze dwupiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł46 m² 4 282,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł50 m² 10 608,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49.96m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 564 400 zł196 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Strych do adaptacji W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu lokal mieszkalny o powierzchni po podłodze: 278,05m na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

682 500 zł57 m² 11 900,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe o wysokim standardzie wykończenia mieszkanie na 1 piętrze w niskim budownictwie z windą położone na os. Węglinek. Na mieszkanie składa się salon z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij