dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Zielona Góra,lubuskie

295 000 zł75 m² 3 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Oś. Zacisze w niskim bloku na 2 piętrze. Blok położony przy ul. Porzeczkowej. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Łazienka wyposażona osobno w kabinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe cena 4 400 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Będzin,śląskie

154 900 zł60 m² 2 581 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt kasia ************************** lokalizacja - Będzin ul. Gen. Andersa media - C.O., gaz, woda - miejska, czynsz 560zł (3os.) MIESZKANIE - 60m2, 3 pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konfederacji Dzikowskiej

Tarnobrzeg,podkarpackie

163 000 zł61 m² 2 676,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 60,9 m2 na 4-tym piętrze w bloku przy ul. Konf. Dzikowskiej w Tarnobrzegu. Mieszkanie złożone z 3-ch niezależnych pokoi, zabudowanej jasnej kuchni (w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horsztyńskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

310 000 zł51 m² 6 031,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Ładne ,słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Wschód.Nieruchomość składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

249 000 zł46 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m2 zlokalizowane na osiedlu Złotego Wieku (mistrzejowice), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie do remontu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Krakowskim osiedlu w Boguszowie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. do mieszkania przynależy piwnica. ogrzewanie co węglowe, wymienione okna i instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Kraków,małopolskie

297 000 zł36 m² 8 218 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przytulne, jasne mieszkanie typu "kawalerka" o powierzchni 36m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Smoluchowskiego (krowodrza) w Krakowie. Mieszkanie w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

265 000 zł68 m² 3 897,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie o powierzchni 68 m2. Mieszkanie w dobrym stanie, z wymienionymi oknami na pcv, parapetami, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hutnicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wszystkie informacje pod nr. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

53 000 zł22 m² 2 440,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania na sprzedaż W remontowanej kamienicy W łodzi. Sprzedajemy lokale w remontowej kamienicy. Zakres prac remontowych obejmuję: 1. Remont elewacji 2. Wymiana więźby dachowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielarska

Plewiska,wielkopolskie

269 213 zł67 m² 4 018,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż mieszkanie, nowe, deweloperskie, 3 pokojowe na poznańskich Plewiskach, przy ul. Zielarskiej. Na 67 metrową powierzchnię mieszkania składają się dwie sypialnie ( 14,19mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

125 000 zł55 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy mieszkanie na sprzedaż W otoczeniu zieleni! bezpłatne doradztwo kredytowe!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania ustawne,bardzo zadbane,w dogodne lokalizacji mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam atrakcyjne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w nowszym bloku na osiedlu Hipolita Cegielskiego w Swarzędzu. Super Lokalizacja! Najbliższe otoczenie stanowią tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz.Stan okraslam jako bardzo dobry-zapraszam na oględziny. Zabudowa kuchenna w bardzo dobrym stanie.Parkiety.Łazienka razem z WC.Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł43 m² 4 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 43m2 na I piętrze.Mieszkanie jednostronne ,salon przejściowy z wejściem do jednej z sypialni, pokoje o powierzchni ok.:15m2,11m2 i 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze niskiego bloku przy ulicy Arciszewskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 48 m2, a układ pokoi (16, 11 oraz 9 m2) jest całkowicie niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w domu wolnostojącym o pow.56,3m2.Sklada się z dwóch pokoji o pow.20m2,15m2,oddzielnej kuchni o pow.12m2,łazienki z toaletą o pow.5m2.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***polecam**obniżka ceny! Do sprzedania w Jelczu-Laskowicach mieszkanie 3 pokojowe, 62m2, 3 piętro. Mieszkanie jest typowo rozkładowe i posiada balkon (wykafelkowany). W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

300 000 zł48 m² 6 237,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie położone w centrum Piaseczna - na osiedlu przy Al. Róż. Mieszkanie atrakcyjnie rozplanowane, bardzo widne - okna wychodzą na stronę północną i południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

345 917 zł58 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej z pozwoleniem na użytkowanie Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

118 000 zł44 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie W okolicy ul. Pokoju Z ogródkiem Oferujemy mieszkanie usytuowane na 1 piętrze niskiego 1 piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

214 000 zł53 m² 4 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży mieszkanie, na które składają się 3 rozkładowe i ustawne pokoje (16, 10 i 9 mkw, kuchnia, łazienka i osobno wc oraz duży słoneczny balkon. Na oknach w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głowackiego

Kietrz,opolskie

149 000 zł57 m² 2 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestrzenne z wymienionymi oknami, wyremontowane, własnościowe. Możliwość sprzedaży mieszkania bez garażu i działki. Cena do Negocjacji! więcej informacji pod numerem telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

299 999 zł65 m² 4 615,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokalizacja: okolice ul. Zaporoskiej. Wokół dużo terenów zieleni, cicha okolica. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Wrocławia - blisko do centrum miasta, pks i pkp oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

180 000 zł59 m² 3 045,69 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Pomorskiej 3 o pow. 59.10m2. Mieszkanie środkowe z loggią, położone na 6 piętrze budynku. Okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wilkowice

Wilkowice,śląskie

223 680 zł56 m² 4 066,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Widokowe mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 55,92 m2, z balkonem, na drugim piętrze w nowo wybudowanym, wielorodzinnym budynku 3-piętrowym położonym w południowej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie w wysokim standardzie do zamieszkania od zaraz! Po remoncie, osobna łazienka i wc, kuchnia ze sprzętem i meblami na wymiar, w przedpokoju szafa na wymiar, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż ustawne słoneczne 2 pokojowe, zadbane mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie w miechowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Żyrardów,mazowieckie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie po remoncie. Pokój, kuchnia i sypialnia z garderobę, łazienka z wanną. Dwie komórki w piwnicy. Blisko do targowiska miejskiego ok. 5 min. piechotą, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł50 m² 5 305 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Kuchnia widna (12m 2 ), ładny duży pokój (18m 2 ), sypialnia (16m 2 ), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

134 000 zł49 m² 2 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (pokoje nieprzejściowe) z balkonem w niskim bloku na III piętrze. W pokojach : okna pcv, ściany-gładź oraz tynk, podłogi-panele. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Płock,mazowieckie

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M3, 35 mkw. Blok po termoizolacji. 2 pokoje + ciemna kuchnia + łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie do zasiedlenia praktycznie od zaraz. Dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

172 000 zł55 m² 3 127,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania atrakcyjne rozkładowe mieszkanie M3 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Nowe drzwi, okna, parkiety, parapety i nowe kaloryfery. W łazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio! Do sprzedania w bardzo atrakcyjnej cenie 3-pokojowe własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe z wejściem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej cenie. Trzy pokoje, rozkładowe o pow. 55 m2, balkon. Lokal mieści się na drugim piętrze w wieżowcu w rejonie ulic Kilińskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koziny

Łódź,łódzkie

142 000 zł48 m² 2 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Super okazja! Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 48m2 na parterze w bloku 2-piętrowym z cegły na Kozinach. Mieszkanie jest do odnowienia i do własnej aranżacji, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

185 000 zł65 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzdania przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65m2 położone na 3 piętrze kamienicy w Centrum Łodzi. Pokoje o powierzchni 24 i 21 m2 w amfiladzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

212 000 zł77 m² 2 753,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Okazja! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,70m2, połozone na 3 piętrze bloku z cegły w centum. Mieszkanie przestronne, rozkładowe z dużym balkonem typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Łódź,łódzkie

167 400 zł62 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 62 m2 na drugim piętrze w kamienicy bezczynszowej. W obecnej chwili mieszkanie rozciąga się na jednej powieszchni, ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górna

Łódź,łódzkie

70 000 zł29 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie,po remoncie o powierzchni 29 m2 na 3 piętrze, w 3 piętrowej kamienicy usytuowanej w dzielnicy Górna (wspólnota mieszkaniowa ).W mieszkaniu zostały.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij