dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł70 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

M4 70,5mkw na Szwederowie, teren grodzony, zamknięty, wjazd przez bramę otwieraną z pilota. Mieszkanie jest po remoncie, korzystny, przestrzenny układ. Teren grodzony, 2 domofony, brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6m2, położone na 2 piętrze bloku z cegły. Mieszkanie własnościowe, z balkonem w doskonałej lokalizacji- w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prałatowska

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w stanie do zamieszkania. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. W pokojach na podłodzw wykładzina dywanowa. Duży pokój przejsciowy do małego i kuchnia. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 572 zł134 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koziny

Łódź,łódzkie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 52,5m2 na parterze w 3 -piętrowym bloku z cegły na Kozinach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, nowe instalacje, nowe okna pcv, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zarzew

Łódź,łódzkie

269 000 zł62 m² 4 338,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe,rozkładowe o pow 62 m Położone na 10 piętrze w wieżowcu na osiedlu Zarzew. Okna nowe pcv. Meble kuchenne w zabudowie - lodówka, piekarnik, okap, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maciejów

Zabrze,śląskie

109 000 zł36 m² 3 019 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i funkcjonalne mieszkanko w niskim ocieplonym bloku.Nieruchomość ta składa się z dwóch pokoi w tym jeden przejściowy,kuchni,łazienki z WC oraz przedpokoju.Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

140 300 zł38 m² 3 644,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

! wiosenna promocja! osiedle wiedeńskie W kątach wrocławskich tylko 3400 zł/m2! Doskonała oferta dla ludzi pracujących we Wrocławiu - dogodne połączenie kolejowe, autostradą A4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

414 000 zł74 m² 5 594 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Urocza lokalizacja W najpiękniejszej części marek, tuż przy lesie. Lokalizacja dla aktywnych życiowo a także dla seniorów. Mieszkanie o powierzchni 73m2 na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł55 m² 3 519,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Spokojna,cicha okolica,kulturalne sąsiedztwo.Znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł44 m² 3 459 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielsko-Biała. Złote Łany. 155 000 zł Na sprzedaż mieszkanie z bajecznym widokiem na góry! Mieszkanie o powierzchni 44,80 mkw położone na 3 piętrze w niskim bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Ząbki,mazowieckie

145 425 zł41 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie o powierzchni 41,55m 2. Pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka. Położone na parterze, stan deweloperski, tynki, szlichta na podłodze, bez białego montażu. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł45 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie dwu pokojowe całkowicie wyremontowane. Pokoje 16m2,10m2(gładzie, nowe panele), kuchnia ok 6m2 (kafle-bez zabudowy), łazienka z oknem ok.5m2 z wanna (nowy biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

82 000 zł34 m² 2 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 33.5m , na oś. Rosochy, dobra lokalizacja, 3 piętro, widna kuchnia, balkon, piwnica.Cena:82000zl. Kontakt:   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

205 000 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży bardzo ładne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku zlokalizowanym na osiedlu Zacisze. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na łużyckiej! Mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane przy ul. Łużyckiej. Znajduje się na parterze w 10 piętrowym bloku z lat 80- tych. Składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

85m2. Mieszkanie przy ul. Starzyńskiego. Piętro 5/10, 6 pokoi (w tym jeden przechodni), jasna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój, balkon, piwnica. W pokojach i przedpokoju mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

219 000 zł70 m² 3 110 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt kasia ************************ - cena do negocjacji - lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, mydlice ul. Legionów Polskich. Mieszkanie na 8-ym piętrze w bloku 10-o piętrowym; mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarny Dwór

Legnica,dolnośląskie

187 000 zł55 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne nowe mieszkanie 2 pokojowe Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni (aneks kuchenny) łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

105 000 zł48 m² 2 187 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rewelacyjna okazja M-3 - okolice kościoła tylko 105.000tys.*** Przedstawiam Państwu do sprzedania ładne, ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. 48m2 w Chwałowicach. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

500 000 zł72 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pięknie wykończone mieszkanie dwukondygnacyjne, w bardzo spokojnej okolicy, pieszo niedaleki dostęp do sklepów Lewiatan, planeta, kefirek, poczty, przedszkoli, apteki, klubu fitness oraz komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu na Psim Polu przy ul. Poleskiej, na spokojnym, zielonym osiedlu. kuchnia w zabudowie otwarta na duży pokój z wejściem na wykafelkowaną loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

- oferta zablokowana do dnia 15.10.2012r!PROWIZJĘ BIURA POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA! -Polecam Państwa uwadze wygodne mieszkanie na osiedlu Stefana Batorego ( nowa część ) Blok niski, czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

145 000 zł42 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchnmi 42 m2. Mieści się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku z cegły, przedwojenny. Budynek z cegły bardzo zadbany, odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa,śląskie

247 000 zł75 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

M4 na parkitce W cichym miejscu Z oknami od strony południowego zachodu. Mieszkanie dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie duży pokój otwarty na resztę mieszkania czyli kuchnie i przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

244 000 zł52 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe o pow.52m2 o podwyższonym standardzie, lokalizacja Goleniów. Pokoje rozkładowe, kuchnia duża z oknem, 2 balkony: z salonu i sypialni.OC i CW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł57 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na zielonym osiedlu: przyczółek Grochowski. Do generalnego remontu. Kuchnia widna. Na podłogach pcv. Łazienka z wanną. Okna stare. Nowa elewacja, budynek ocieplony, windy wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Bytów,pomorskie

107 500 zł32 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Idealna dla pary lub osoby samotnej! Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Nowe okna pcv, piwnica. Niski czynsz. Położone w centrum miasta, blisko sklepy i szkoły. Duży, przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowiec

Legionowo,mazowieckie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o powierzchni 54 m2. Nowe budownictwo! Lokalizacja - Legionowo, os. Nowy Bukowiec (ok. 15 min pieszo do kolejki skm) Duży pokój (18,86m2)- gładzie gipsowe, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

349 000 zł66 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 66m2 ( na pierwszym poziomie) + 24,5m2 (drugi poziom do zagospodarowania). Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu w Jabłonnie, 20 km od centrum Warszawy. Trzy pokoje na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koziny

Łódź,łódzkie

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie,po kapitalnym remoncie o powierzchni 57m2 usytułowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z cegły w dzielnicy Koziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefosław

Józefosław,mazowieckie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie składa się z 3 pokoi na cichym osiedlu w miejscowości Józefosław w powiecie Piaseczyńskim usytuowane na przedmieściach Warszawy. Budynek dwupiętrowy wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duża kawalerka typu M-2 , w samym centrum Łodzi,o pow 41 m, zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowej kamienicy. Mieszkanie przestronne, o dużych możliwościach aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Wyszyńskiego na Osiedlu Kormoran. Budynek 4-piętrowy, po termomodernizacji. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Retkinia Południe. Mieszkanie środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarżyńskiego

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe o pow. 36,7m2 zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Pilota Skarżyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z lat 60-tych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Morąg,warmińsko-mazurskie

122 496 zł38 m² 3 223,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Mieszkanie w stanie developerskim w Morągu, znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Dworcowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

132 000 zł23 m² 5 739 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 23 mkw na II pietrze na Bielanach Mieszkanie po generalnym remoncie Cena mieszkania 135000 pln W pokoju na podłodze panele, na ścianach gładzie. Kuchnia oddzielna gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,mazowieckie

69 000 zł55 m² 1 254 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie do generalnego remontu w kamienicy znajdującej się w Lesznie, w Powiecie warszawskim-zachodnim. Aby lokal ten stał się pełnowartościowym mieszkaniem w naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

259 000 zł60 m² 4 273 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Opole Malinka niski budynek. Mieszkanie na pierwszym piętrze niskiego, czteropiętrpowego budynku o powierzchni 60,60 m2. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł63 m² 3 155,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984