dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

110 000 zł31 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. W mieszkaniu znajduję się duży pokój, kuchnia, łazienka i przestronny przedpokój. W całym mieszkaniu na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

43 000 zł18 m² 2 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę w kamienicy (łódź-Górna). Mieszkanie ma wydaną księgę wieczystą. Składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, oraz łazienki razem z wc. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

350 000 zł45 m² 7 777 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne, przytulne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45 m2, zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty zlokalizowane przy ul. Pachońskiego (prądnik Biały).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wiekowo

Wiekowo,zachodniopomorskie

115 000 zł73 m² 1 582,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam trzypokojowe słoneczne mieszkanie, znajduję się na 1 piętrze w domu wielorodzinnym w miejscowości Wiekowo (17 km od Darłowa; 20 km od Koszalina). Mieszkanie jest własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

198 000 zł63 m² 3 142 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym w spokojnej zielonej dzielnicy Sosnowca nie wymagające żadnego dodatkowego nakładu finansowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

299 000 zł48 m² 6 176,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Nowa niższa cena! Funkcjonalne mieszkanie na strzeżone i osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim o praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,20m2 usytułowane na 1 piętrze na Olechowie .Mieszkanie do odświeżenia na ścianach gładzie gipsowe na podłogach panele w małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł92 m² 5 815,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 92m2, w niskim budynku z cegły z 2000r z dużym garażem obok budynku (w cenie ) i piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

189 000 zł44 m² 4 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 44m2 na 1 piętrze w bloku z cegły na Bałutach. Mieszkanie jest jasne i ciepłe, po remoncie. Okna nowe pcv. Na podłogach parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Didura

Bytom,śląskie

105 000 zł37 m² 2 830,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na 1- piętrze w 3- kondygnacyjnym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, nadające się do zamieszkania. Plastikowe okna, woda ogrzewana piecykiem gazowym. Mieszkanie o średnim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu pkp, pks, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone w bloku czteropiętrowym na drugim piętrze w dzielnicy Raków. Okna nowe pcv, na ścianach tynki, na podłogach lentex. Duży pokój z balkonem, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Legionowo

Legionowo,mazowieckie

168 000 zł31 m² 5 419,35 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładna kawalerka po remoncie o powierzchni 31 m2. Lokalizacja - Legionowo, os. Norwida Pokój - panele, nowe plastikowe okna, nowe parapety Kuchnia - panele, gładzie gipsowe, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł61 m² 2 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w bloku na osiedlu Tatrzańskim.Świetne położenie,cicha okolica,dogodna komunikacja.Funkcjonalne,słoneczne do zamieszkania od zaraz.Pokoje 20m,12m,9m,kuchnia 7m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwustronne mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu - możliwość dopasowania do potrzeb klienta / Dwa pokoje , łazienka, oddzielna kuchnia, balkon ,piwnica. Okna pcv, na podłogach terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:14/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze ocieplonego wieżowca w samym Centrum Szczecina. Na powierzchnię 47 m2 składają się duży salon (22m2) z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

317 500 zł80 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Przestronny apartament dla osób ceniących sobie wygodę I elegancję- centrum szczecina stan deweloperski. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rozbark

Bytom,śląskie

60 000 zł30 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy.~Lokal do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł75 m² 4 457 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Okazja! blok Z cegły szwederowo/górzyskowo 1. Piętro teren ogrodzony Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży 2 pokojowe, ładne, ustawne mieszkanie na osiedlu Tatrzańskim o powierzchni 53,07m2. Pokoje 20/14, na podłogach mozaika i płytki, na ścianach gładzie. Kuchnia świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

256 000 zł47 m² 5 446 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży jasne, bardzo ustawne mieszkanie dwupokojowe na os. Zielonym. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, kameralnym, dwupiętrowym budynku. Zielona, spokojna okolica, zadbana, odświeżona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

426 496 zł76 m² 5 611,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bezpośredni przedstawiciel developera o% prowizji Japan Garden to eleganckie, zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w atrakcyjnej cenie typu M-3 położonego na V piętrze w wieżowcu. Mieszkanie jednostronne rozkładowe z dużym balkonem. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

165 000 zł52 m² 3 163,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 52 m stan mieszkania oceniam na bardzo dobry nie wymaga wkładu finasowego Mieszknie zadbane wymiana grzejników podłog .drzwi , okien, kuchnia w zabudowie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

359 000 zł74 m² 4 851 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przytulne mieszkanie położone w cichej spokojnej dzielnicy Legionowa. Nieruchomość składa się trzech pokoi (27m2; 10m2; 10m2). W wymienionych pomieszczeniach na podłodze leżą deski sosnowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

279 000 zł61 m² 4 573,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,60m2 położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym, zlokalizowane na Osiedlu Podgrodzie przy ulicy Korczaka. W pełni rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

115 000 zł20 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka 20m2 .Można zrobić pokój z aneksem kuchennym i łazienkę z WC.Świetnie zlokalizowane w centrum a jednocześnie na cichej kameralne ulicy obok Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydzowa

Gdynia,pomorskie

269 000 zł60 m² 4 482,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, dwustronne,świeżo po remoncie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem,na I-wszym piętrze w cichej i słonecznej dzielnicy.W mieszkaniu:okna PCV,podłogi -panele wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

160 000 zł45 m² 3 555 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w pobliżu centrum Świebodzic, zaskakująco obszerne i wygodne mimo niewielkiego metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 75 metrowe, 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze bloku z cegły na Bałutach. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia (w pełni wyposażona - z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

174 000 zł45 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo atrakacyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,5 m2 usytuowane na parterze docieplonego bloku 4-piętrowego z 1975 roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

293 000 zł49 m² 5 943 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. Blok odnowiony, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

183 000 zł81 m² 2 266,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie o pow. 80,75 m.kw składa się z 3 niezależnych pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lelewela

Koszalin,zachodniopomorskie

170 000 zł57 m² 2 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z m.balkonem , ogródkiem i małym pomieszczeniem gospodarczym 3,76 m2 położone na parterze 4-piętrowego bloku w pobliżu zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

135 000 zł58 m² 2 327,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie! polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~na sprzedaż 2 pokojowe komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa,śląskie

295 000 zł61 m² 4 836 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym w dzielnicy Parkitka. Pokoje ustawne na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Łódź,łódzkie

119 000 zł29 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Okazja! Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 29m2, położona na parterze 4 pietrowego bloku na Zarzewie. Mieszkanie o wysokim standarcie, po kompleksowym remoncie, nie używane, pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

259 000 zł64 m² 4 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,75 m2 na 2-piętrze we wieżowcu z lat 90'tych. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Kuchnia jasna po remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 45m2 na 17piętrze w wieżowcu na Manhatanie. Mieszkanie całkowicie rozkładowe, duży pokój 17m2, mały pokój 10m2, kuchnia 8m2, loggia, w kuchni okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

244 000 zł61 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na parterze. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne. Składaj się z 2 pięknych, dużych pokoi , obszernej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łódź,łódzkie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieści się na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym w zielonej części Śródmieścia w okolicy Lumubowa i ulicy.