dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

350 000 zł73 m² 4 794 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa atrakcyjna cena!mieszkanie położone w Centrum! Rozkładowe, dwustronne, z opcją zakupu garażu. Duży salon o powierzchni około 30mkw., kuchnia o powierzchni 12mkw otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Rumia,pomorskie

250 000 zł63 m² 3 961,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2. Położenie: mieszkanie znajduje się w Rumi Janowie, około 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł93 m² 5 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Cena do negocjacji! Słoneczne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe w samym centrum Osowy. Salon z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł45 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Warszawie, tuż przy Rynku Nowego Miasta, na pierwszym piętrze 3-piętrowej kamienicy. Na powierzchnię 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 2- pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na 4 piętrze w bloku 4- pietrowym na Górnej, niedaleko Czerwonego Rynku. Mieszkanie do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

230 000 zł54 m² 4 227 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m2 zlokalizowane na osiedlu Hutniczym (nowa Huta), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego bloku z lat 50 - tych (nad mieszkaniem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

86 000 zł34 m² 2 529 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Oferta na wyłączność. Proponujemy Państwu kawalerkę(z możliwością zrobienia 2 pokoi) na ul. Marusarzówny z balkonem na 4 piętrze w bloku z windą. W pokojach : okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku na Karolewie. Mieszkanie jest utrzymane w ciepłych i jasnych barwach. Kuchnia (aneks kuchenny) wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

110 000 zł32 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania mieszkanie, składające się z: na wprost wejścia pokój dzienny (11m) z którego jest przejście do kuchni(4m); po prawo sypialnia (8m); po lewej stronie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł56 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biskupin, mieszkanie w zadbanym odnowionym i ocieplonym bloku z lat 70-ych, 4 piętrowym. Piętro 2/4. Lokal o pow. 56.12 mkw. Mieszkanie 2 lata po remoncie kapitalnym: powiększony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

338 000 zł52 m² 6 438,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe, 52,5 m2, ożarów Mazowiecki, okazja! 338 000 zł! Bezpośrednio! Mieszkanie 2 pokoje (sypialnia 10,55 m2, pokój z garderobą + aneks 37 m2, łazienka 4,33 m2, balkon). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

215 000 zł42 m² 5 082 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3m2 położone na cichym, spokojnym osiedlu w Legionowie. Pokoje 16m2 i 9m2 wyłożone panelami, a dzięki dużym plastikowym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

587 000 zł96 m² 6 114,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie po kapitalnym remoncie w zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej. W mieszkaniu wymieniono okna, wszystkie instalacje, na ścianach położono gładzie, podłogi z deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Węgliniec,dolnośląskie

195 000 zł98 m² 1 989,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie znajduje sie w willi 2-rodzinnej.Lokalizacja w poblizu centrum i w sasiedztwie parku. Do mieszkania nalezy dzialka z ogrodem o pow.589m2. Wejscie od strony podworka jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szepietowska

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł34 m² 8,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Willowa część Starych Bielan. Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela.MOŻLIWOŚĆ adaptacji na 2 pokoje- obecnie pokój ok 19 m2 z aneksem sypialnym. 500 m od metra Stare Bielany, 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

249 000 zł44 m² 5 659 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na osiedlu Centrum B (nowa Huta), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne, przestronne mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu tuż przy pl. Św. Macieja. Mieszkanie w kamienicy składa się z dwóch dużych pokoi po ok. 20 m2 każdy ( z jednego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

388 000 zł73 m² 5 315,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie ma 73,37m2 powierzchni (duży salon z kuchnią, sypialnia, garderoba, łazienka) 38 m2 taras widokowy! pomieszczenie gospodarcze (na parterze obok wind: idealne na rowery czy wózek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Oświęcim,małopolskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 70m2 , po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje i okna. Mieszkanie bez-czynszowe, roczny czynsz to 25,-. Ogrzewanie kominkowe - instalacja nadmuchowa. Położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44m2 usytułowane na 9 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu.Mieszkanie po kapitalnym remoncie w pokojach na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

40 000 zł47 m² 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zamienię mieszkanie dwu pokojowe 47m , na mniejsze. mieszkanie jest po remoncie - wysoki standard, balkon. Centrum Oświęcimia - ul. Olszewskiego. Własność hipoteczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

297 000 zł45 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Uwaga! najemca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Mieszkanie na sprzedaż. Jest to idealne lokum dla młodej pary planującej dzieci lub dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne M-3 o pow 38 m2, mieszczące się na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe bez kw. Rozkładowe!. Okna pcv. Balkon. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Łódź,łódzkie

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka 31m2 na jedenastym piętrze, w wieżowcu na Retkini, niedaleko ogrodu botanicznego. Mieszkanie własnościowe, do remontu/odnowenia. Nowe okna pcv, w pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Kraków,małopolskie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4m2 położone na pierwszym piętrze 10-piętrowego bloku przy ulicy Różyckiego. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania atrakcyjne M4 o powierzchni 63m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na Retkini. Usytuowanie wzgl. stron świata północno-wschodnie, zachodnie. Mieszkani po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł47 m² 5 744 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki połączonej z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo ładnie utrzymane. W lokalu pozostaje pełna zabudowa kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha 77m2. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi plus kuchni z aneksem (30m2), łazienki z wc i przedpokoju. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Okole

Okole,kujawsko-pomorskie

119 000 zł49 m² 2 392 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie! Gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49-77m2 usytuowane na II piętrze bloku na osiedlu Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Czaplinek,zachodniopomorskie

70 000 zł30 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dostepne od zaraz. Prosze o kontakt po godz. 14:30

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nowiny

Nowiny,śląskie

135 000 zł56 m² 2 410 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne M4 Nowiny po remoncie! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładne i ustawne mieszkanie trzypokojowe na jednym z osiedli w Rybniku. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

184 000 zł63 m² 2 916,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Kartuzach na 4 pietrze na Osiedlu Wybickiego. Mieszkanie o powierzchni 63,1 m kw. + piwnica 5,3 mkw. Ściany mieszkania w pokojach wyrównane gładzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

153 000 zł34 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, nowoczesne, mieszkanie składające się z 2 pokoi ,w tym jeden z aneksem kuchennym, położone na drugim pietrze w trzypiętrowym budynku Orlexu , z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

313 687 zł62 m² 5 059,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! *** bezpośredni przedstawiciel dewelopera *** *** *** Osiedle mieszkaniowe Fabryka Giętych Mebli i Parasoli jest zlokalizowane przy ul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, w dobrym stanie w Szombierkach, usytuowane na 2- piętrze w bloku o niskiej zabudowie o pow. ok. 46,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

280 000 zł53 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone w niskim bloku w Legionowie. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym rok temu. Dwa pokoje 20m2 i 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

138 000 zł38 m² 3 631 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 38m/2. Nieruchomość zlokalizowana na Wyżynach na parterze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje 15m/2, 16m/2, kuchnia 9m/2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do negocjacji! Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, o powierzchni 60 mkw., zlokalizowane na 6 piętrze 10 piętrowego bloku (lata 80., płyta), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

149 000 zł29 m² 5 120,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane przy lesie, w okolicy domków jednorodzinnych (brak tam innych bloków). Budynek znajduje się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne i przestronne - pomimo niewielkiego metrażu - mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku 10-piętrowym. Blok usytuowany jest w głębi osiedla, między ulicami.