dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

69 900 zł24 m² 2 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Polecamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. 24 m.kw atrakcyjnie położoną w bloku III-piętrowym, zajmującą wysoki parter na osiedlu Staszica. Okolica bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

128 000 zł48 m² 2 666 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedana! Do sprzedania mieszkanie o pow. 47,80 m2 składającego się z 2 niezależnych pokoi w tym jeden przejściowy sypialniany, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

77 000 zł33 m² 2 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o pow. 32,2 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i wc razem oraz przedpokoju. Mieszkanie jest do zamieszkania od zaraz. Na ścianach w pokoju są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Lublin,lubelskie

230 000 zł47 m² 4 872 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 47,2m2 -czechów os. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 2 piętrze w wieżowcu. Stan lokalu- do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

103 000 zł38 m² 2 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej w mieście, dwa pokoje w cenie za m2 dla kredytu Rodzina na Swoim! W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie ze wspaniałym widokiem na Międzyodrze zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Szczecin,zachodniopomorskie

284 500 zł65 m² 4 376,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe 65M2 za okazyjną cenę 284.500 PLN - TYLKO Z ! Mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy spokojnej ulicy na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży w atrakcyjnej lokalizacji M-4 o pow 50 m2, usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe bez kw w częściowej amfiladzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

210 000 zł58 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie idealnym, 3-pokojowe o powierzchni 58 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły z lat 70-tych. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne M3 o powierzchni 45m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Teofilowie. Mieszkanie zadbane rozkładowe, z balkonem. Blok odnowiony,środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

124 000 zł23 m² 5 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jednopokojowe na iiip kuchnia widna jest okno ,łazienka. Blok z lat 70-ych z cegły ocieplony dwa lata temu, klatka czysta .Osiedle spokojne, blisko do sklepów , szkoły , przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedamy mieszkanie 4(jeden pokój na antresoli)pokojowe z aneksem kuchennym, tarasem w stanie deweloperskim, na osiedlu Arkadia 2 w Niemczu. Powierzchnia mieszkanie po podłodze to ok 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

145 000 zł49 m² 2 959 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 49 m2 do sprzedaży w dzielnicy Raków na 2 piętrze budynku trzypiętrowego! Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Gniezno,wielkopolskie

180 000 zł73 m² 2 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

stan dobry, osobna kw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mieszka I

Katowice,śląskie

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Tysiąclecia. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

85 000 zł31 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Chorzowie Batorym w niedalekiej odległości zjazdu na autostradę A4, miejscu świetnie skomunikowanym z Katowicami (5 min samochodem do ronda, bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

155 000 zł51 m² 3 039 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na 2 piętrze trzypiętrowego bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest duże , rozkładowe , składa się z 2 pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

129 000 zł51 m² 2 539,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie bardzo jasne , środkowe i tym samemy ciepłe, posiada dużą kuchnie. Mieszkanie posiada nowe okna plastikowe. Blok w otoczeniu zieleni. Dobra lokalizacja: bardzo blisko Targ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie doskonałe na start! Na Psim Polu przy ul. Poleskiej, na spokojnym, zielonym osiedlu. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym (w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł48 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na Pradze-Północ w znakomitej lokalizacji blisko Dworca Wileńskiego i ul. Targowej. Zadbany i ładny budynek 4-piętrowy po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł55 m² 2 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54 m.kw, usytuowane na parterze w wieżowcu na os. Staszica. Do mieszkania przynależy piwnica. Osiedle posiada dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

115 000 zł47 m² 2 446 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa oferta *** dobra lokalizacja Lokal mieszkalny - pełna własność z udziałem w gruncie, świetnie zlokalizowany - spokojne, zielone osiedle na Bykowinie. Bliskość kościoła, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe, jeden pokój przejściowy. Na ulicy Kolejowej. Cena 115 tyś. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Będzin,śląskie

160 000 zł63 m² 2 539 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

! kontakt Kasia! lokalizacja - Będzin, niedaleko - Czrrefour, biedronka, Lidl, media - gaz, woda ciepła z miasta, ogrzewanie miejskie, czynsz 250zł mieszkanie - 3 pokoje, widna duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 100 m2 położone w kamienicy na I piętrze z balkonem Powierzchnie pokoii - 29m2, 29m2, 12m2), kuchnia 12m2, łazienka 4,65 m2 W mieszkaniu znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

66 000 zł24 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla inwestora jako lokata kapitału. Inwestor musi wyrazić zgodę na możliwość dalszego mieszkania przez obecnego lokatora do jego śmierci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

114 000 zł39 m² 2 938,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W okolicach ulicy morcinka. Mieszkanie o powierzchni 38,80m2 zlokalizowane na parterze 4-piętrowego ocieplonego bloku. Atutem nieruchomości jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

235 000 zł40 m² 5 949,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Jednopokojowe bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Władysława Łokietka (prądnik Biały), na wysokości ulicy Chabrowej (700 m od ul. Pachońskiego). Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

309 240 zł68 m² 4 547,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia. (wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający). Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,72m2 (po podłodze ponad 70m2) położone na drugim piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nehringa

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł36 m² 5 922,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie 2 pok, w nowym bloku 3 kondygnacyjnym, położone w super lokalizacji w doskonałym punkcie komunikacyjnym (3 min. do przystanku autobusowego 107,101,63 jadące do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

69 900 zł20 m² 3 495 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania zlokalizowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki razem z w.c oraz przedpokoju. Dwustronna wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m2 usytułowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie po remoncie na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porajów

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł61 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 61,2 m2 p.IX/XI na Tarchominie (3 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym, łazienka, WC) Klasyczne, funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie. Największy pokój 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Kraśnik,lubelskie

175 000 zł64 m² 2 755,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

sprzedam bardzo atrakcyjne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie w bardzo atrakcyjnym miejscu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sawickiej

Kalisz,wielkopolskie

178 000 zł52 m² 3 456,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o pow. 51,50m2 w Kaliszu os.Dobrzec. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły-rozkładowe, składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 36m2 własnościowe - bezpośrednio od właścicielki. Akt własności. Dogodna lokalizacja,w okolicy 100m przychodnia, park, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w centrum Radomska. Składa się ono z 2, nieprzechodnich pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki. Do dyspozycji jest także balkon oraz dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

180 000 zł46 m² 3 893 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

O% - kupujacy nie płaci prowizji, prowizje biura płaci sprzedający Ładne mieszkanie nie wymagające wkładu finansowego położone praktycznie w centrum Redy, o metrażu 46,23m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne mieszkanie na gaju Z klimatyzacją! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piławskiej, na 8 piętrze z 10 w bloku z 1994roku. Bardzo dobre połączenie z różnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł70 m² 3 968 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Idealna lokalizacja dla osób ceniących komfort i wygodę. Stan deweloperski. Rozkład powierzchni - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł32 m² 5 815 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne budownictwo oddane w 2007 roku, budynek 4 piętrowy, z osobnymi klatkami schodowymi dla 2-3 mieszkań. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, bo od południowej strony. Duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soczi

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 085,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie 42,2 m2 : Warszawa Stegny, dolny Mokotów W cichej, zielonej okolicy, przy Trakcie Królewskim, niedaleko Wilanowa bardzo dobra lokalizacja i dobra komunikacja.