dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Wschód

Gliwice,śląskie

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania bądź wynajmu bardzo ładne, reprezentatywne mieszkanie na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy na gliwickiej starówce. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta powoduje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wileńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

337 000 zł79 m² 4 265,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania przestrzenny dwupoziomowy apartament w wysokim standardzie położony 400m od morza. Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze odnowionej i całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

146 000 zł39 m² 3 743,59 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy 2 pokoje 1000 - lecie!~do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach na os. Tysiąclecia, usytuowane na 7-ym piętrze o powierzchni użytkowej 38,5 m2. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł68 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po remoncie usytuowane 1 - wszym piętrze w bloku wielorodzinnym o niskiej zabudowie. ~Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Pułtusk,mazowieckie

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwu-pokojowe,po remoncie,ogrzewanie gaz ziemny dodatkowy atut to kominek w dużym pokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

165 000 zł52 m² 3 173 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 52 m2 składającego się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc osobno, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie jest puste wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ładne mieszkanie w kamienicy na wrocławskim Śródmieściu. Lokalizacja tuż przy parku, blisko do Rynku. Wystawa okien od strony zachodniej. Mieszkanie zostało kilka lat temu wyremontowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców 1863 r.

Miechów,małopolskie

99 500 zł48 m² 2 072,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie,z parkingiem,piwnicą,balkonem wewnętrznym w spokojnej okolicy w rejonie Szpitala Powiatowego w Miechowie Sprzedaż 1/2 współwłasności

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedania mieszkanie na jednym z najlepszych gorzowskich osiedli, osiedlu Sady. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w 2009roku. Wymienione w nim zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Pułtusk,mazowieckie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie do użytku,3 piętro. Ogrzewanie gazowe. Zainteresowanych proszę o kontakt Tel.   . Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starolubańska

Lubań,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 605,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 plus piwnica o powierzchni 8,1m2. Dwa garaże, działka rekreacyjno użytkowa 50m od domu. Mieszkanie na wysokim parterze. Mieszkanie własnościowe, wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł56 m² 11 906,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Art D eco House - Rezydencja w najbardziej zielonej części Starego Mokotowa, stworzona z designem w stylu lat 30-tych. Bliskość centrum oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł54 m² 11 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wanną, glazura, terakota. W pokoju szafa wnękowa typu komandor, na podłodze parkiet. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

150 000 zł55 m² 2 727 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zadbane mieszkanie typu M-4 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły. Trzy ustawne widne pokoje , ustawna kuchnia , przedpokój, łazienka oraz wc. Mieszkanie po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 47m2 w kamienicy , na pierwszym piętrze w samym centrum miasta Bydgoszczy. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym remoncie tzn, stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

165 000 zł35 m² 4 700,85 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do szybkiej sprzedaży mieszkanie dwu-pokojowe położone na ostatnim piętrze z rozległym i pięknym widokiem na panoramę miasta. Aneks kuchenny połączony z salonem, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł41 m² 7 512,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Punkt komunikacyjny z ul. Szaserów. Piwnica, balkon ok. 2m2. Mieszkanie po remoncie, łazienka do remontu. W kuchni glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Knosały

Radzionków,śląskie

2 001 000 zł61 m² 32 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży, luksusowe, bardzo ciepłe atrakcyjne i ustawne M4, umiejscowione w Radzionkowie, przy ul. Knosały Lokal, znajduje się na pierwszym piętrze w niskim ocieplonym bloku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

205 000 zł66 m² 3 099 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na opolskim Metalchemie, o powierzchni użytkowej 66.14 m2. Mieszkanie wyremontowane w pokojach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

188 000 zł60 m² 3 158,07 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

185 000 zł50 m² 3 711,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, słoneczne mieszkanie na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

70 000 zł44 m² 1 567 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Jedlinie Zdrój, z przestronnym i słonecznym salonem, kuchnią przedpokojem oraz łazienką z wc do remontu. W mieszkaniu zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karb

Bytom,śląskie

175 000 zł60 m² 2 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta oferta skierowana jest dla poszukujących wygodnego mieszkania na niedużym osiedlu. Komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na trzecim piętrze. Funkcjonalny, niezależny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 450 zł66 m² 3 419 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 66m2 usytuowane na X piętrze wieżowca na osiedlu Leśne. Salon o pow. 15m2 posiada wnękę o pow. 10m2 z oknem. Układ ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

60 000 zł40 m² 1 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie do remontu, dzięki czemu nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł32 m² 6 697,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko Ikea, C.H M1. Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce postojowe na tarenie osiedla w cenie mieszkania. Na terenie osiedla sklepy, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Biskupiec

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

105 000 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 30 m w centrum Biskupca. Duży słoneczny balkon, piwnica, strych, w pobliżu oświetlony parking. Niskie koszty utrzymania (czynsz ok. 100 zł). Ogrzewanie kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ladne, duze i jasne mieszkanie. 3 pokoje wyremontowane z gladziami i panelami. Nowe okna zalozone rok temu.Ciekawy uklad przestrzenny z duzym korytarzem po srodku i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł49 m² 5 816 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ciepłe, ustawne, 2- pokojowe w nowym bloku. Mieszkanie jest położone na trzecim piętrze w centrum budynku z windą. Jest bardzo ustawne. Pokoje o powierzchniach 18,1 oraz 10,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł69 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Majowym przy ulicy Iwaszkiewicza. 68,70 m2 z dużym balkonem, znajdujące się na 2 piętrze. Blok bardzo zadbany z czystą klatką schodową. Standard do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 42m2 na Os. Zawadzkiego .VII/X p. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, oddzielnej łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Radomsko,łódzkie

87 000 zł36 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie: gipsowanie,malowanie,nowe płytki w kuchni i na korytarzu. W pokojach panele podłogowe. Łazienka :nowe płytki, wanna,wc. Wstawione zostały nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmiechowska

Wejherowo,pomorskie

230 000 zł47 m² 5 190,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, liczne sklepy i centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

199 000 zł53 m² 3 772,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Funkcjonalne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Rumia,pomorskie

208 000 zł63 m² 3 301,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bardzo przestronne mieszkanie praktycznie w centrum Rumi. Do przystanku skm ok.15-20 min, w pobliżu przystanki autobusowe linii R i J, co za tym idzie doskonałe połączenie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

129 000 zł31 m² 4 121,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,30 m2, położone na parterze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

240 000 zł74 m² 3 256,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 73,70 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł47 m² 3 170 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow. 46,60 m2 składające się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju, łazienki razem z wc, oraz balkonem usytuowane w Dąbrowie Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł73 m² 3 109 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie M-4 o pow. 73m2 w stanie deweloperskim w remontowanej kamienicy na III piętrze w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie ze skosami składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne, ciche i słoneczne mieszkanie na chronionym i monitorowanym osiedlu na Kabatach. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i korytarza oraz małego balkonu.