dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

118 000 zł43 m² 2 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Bytomiu Szombierkach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, wyposażone jest w podwójne drzwi zewnętrzne, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł138 m² 2 252,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I-wsze piętro, mieszkanie dwustronne, środkowe,duży oszklony częściowo balkon, po kapitalnym remoncie - nowe wszystkie instalacje: wod-kan. , elektr, gazowa, nowe tynki - gładź wzmocniona siatką, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Zdzieszowice,opolskie

110 000 zł45 m² 2 455,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle bloków mieszkalnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

225 000 zł75 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy! cena do negocjacji!~do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5m2.~Do mieszkania przynależy piwnica i balkon.~Mieszkanie znajduje sie w cichej i pieknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

192 027 zł32 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Chorzów,śląskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedania mieszkanie w Chorzowie na ulicy Opolskiej. Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy. Wysoki standard, stan bardzo dobry, świeżo po remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Częstochowa,śląskie

150 000 zł52 m² 2 835 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-3 umeblowanie I wyposażenie wliczone W cenę mieszkania oferta godna polecenia Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, ustawne, kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

___ arka dom ___ Biuro Nieruchomości oferuje Państwu mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest do wejścia, po generalnym remoncie. Położone na parterze piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

126 000 zł46 m² 2 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem,łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł73 m² 3 013,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielona Góra-os. Zastalowskie- mieszkanie o pow. 73 m2 składające się z 3 pokoi / jednego dużego z loggią i dwóch mniejszych/, kuchni, łazienki i osobnego wc położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagody

Łomża,podlaskie

166 380 zł56 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do dyspozycji mieszkania jest również piwnica oraz spiżarka na półpiętrze. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

281 722 zł59 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe przestronne mieszkanie deweloperskie. Trzy pokoje rozmieszczone w bardzo przemyślany sposób, łatwe do zagospodarowania i stworzenia urokliwego mieszkania. Uroku dodaje duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

175 000 zł44 m² 3 932,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na park Piszczele oraz plac zabaw. Tuz obok szkoła, przedszkole a także 5 minut na stare miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Poznań,wielkopolskie

182 000 zł31 m² 5 870,97 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu kawalerkę położoną na 11. piętrze wysokiego 11-piętrowego bloku na os. Kopernika w Poznaniu. Mieszkanie w stanie idealnym, bardzo słoneczne i ciepłe, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

296 980 zł51 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji na os. Wichrowe Wzgórze. Położona blisko ronda Solidarności. Obok linie tramwajowe do centrum miasta (bardzo szybki dojazd - 10min). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie na osiedlu Przyjaźni. Powierzchnia mieszkania 52,5 m2. Na podłodze w pokoju dziennym parkiet, w dwóch pokojach panele. Ściany pokryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W bardzo dobrym stanie? - ta oferta jest właśnie dla ciebie!~gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~w Naszej ofercie mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł65 m² 1 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! bez pośredników! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65m2 w Wałbrzychu w śródmieściu ( ścisłe centrum Wałbrzycha ). Bezpośrednie sąsiedztwo banków i urzędów, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

228 000 zł55 m² 4 145,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54 m.kw. położone w Wołominie przy ul.Armii Krajowej, (centrum miasta). Opłaty czynszowe 300 zł +zużycie wody wg wskazań liczników. - w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaolziańska

Warszawa,mazowieckie

1 079 500 zł127 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super ciche i przestronne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Ursynów ul.Zaolziańska 5 m 6. W klatce schodowej 8 mieszkań, po 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaźni

Opole,opolskie

400 000 zł71 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu bolko. Mieszkanie posiada 2 balkony, mieszkanie składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, salon pokryty parkietem - merbau w pokojach drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Worcella

Lubań,dolnośląskie

66 000 zł36 m² 1 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie własnościowe w Lubaniu przy ul. Worcella,36m2 na III piętrze w starym budownictwie. Mieszkanie składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

68 000 zł35 m² 1 942,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie,usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 1 pokoju,ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

357 720 zł89 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj W kameralnym osiedlu położonym na granicy marek I białołęki. Mieszkanie bez opłat czynszowych! (płacisz tylko za faktyczną eksploatację bez kosztów administracji) 89m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

263 500 zł48 m² 5 501,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 47,9 m2 na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Sienkiewicza. Trzy ustawne, nieprzechodnie pokoje 14, 10 i 6 m2, na podłogach klepka bukowa lakierowana. Widna kuchnia 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

288 500 zł40 m² 7 212,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, zlokalizowane w Piasecznie, przy ulicy Energetycznej, o powierzchni 40m2, na I kondygnacji. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

323 868 zł57 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asnyka

Złotoryja,dolnośląskie

167 500 zł52 m² 3 221,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Sprzedam ładne mieszkanie własnościowe - 2 pokojowe ( pokoje: 14m2 i 18m2, kwadratowe, podłogi drewniane ) z kuchnią ( pow. 11m2, sciany kafle, podłoga panele), łazienką ( pow. 4,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Koszalin,zachodniopomorskie

155 000 zł38 m² 4 043,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe , jednostronne , o pow 38,33m2 na dziewiątym piętrze wieżowca , z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie słoneczne i ciepłe , wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

152 000 zł51 m² 2 972,81 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta! Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Częstochowy, usytuowane na 11 piętrze wieżowca. Salon z dużym balkonem, przestronna i ustawna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2002roku. Salon otwarty na przedpokój, razem ok. 34m2 okna na południe, sypialnia z dużą szafą wnękową- 9m2, sypialnia 12m2, kuchnia widna 6m2 (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Andrychów,małopolskie

120 000 zł45 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i składa się z dwóch ustawnych pokoi, widnej przestronnej kuchni oraz łazienki z wc. Okna zostały wymienione na plastikowe. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł49 m² 10 135,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Instalacja wodna i gazowa po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kostuchna

Katowice,śląskie

590 000 zł78 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Luksusowy, przestronny i ciepły apartament o powierzchni 78m2. W jego skład wchodzi ogromny przestronny salon połączony z dużą kuchnią, równie przestronna sypialnia, oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

290 000 zł39 m² 7 435 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na ulicy Pszona (olsza/ugorek), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z 1998 roku. Mieszkanie posiada przeszklony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł29 m² 4 731 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w centrum miasta w drugiej linii zabudowy. Odległość od od pkp 10min, odległość od Galerii Dominikańskiej 25min, odległość od Pasażu Grunwaldzkiego 30 minut. Do całkowitego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie idealne na gabinet lub biuro w centrum Gdyni 1 duży pokój pow 26m2. Kuchnia z aneksem łazienka balkon. Idealna lokalizacja 5 min od dworca pkp Gdynia Główna 2 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

108 000 zł33 m² 3 230 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o pow. 33,43 m2 składającego się z jednego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, balkon. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

149 990 zł63 m² 2 380,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy mieszkanie na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni 62,90 m2, składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Bytom,śląskie

145 000 zł57 m² 2 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy Państwu do zaoferowania zadbane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w centrum Bytomia.~Mieszkanie o powierzchni 56,8 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij