dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

140 000 zł42 m² 3 349,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2 położone na pierwszym piętrze w trzy piętrowej kamienicy na Osiedlu Zatorze w pobliżu marketu Niezapominajka. Mieszkanie rozkładowe, dwa oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

133 000 zł31 m² 4 276,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,10 m2, położone na 1 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku z cegły z 2008 roku. Nowe osiedle na Gumieńcach. Na powierzchni 35m2 znajduje się otwarta część dzienna - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowiny

Nowiny,śląskie

125 000 zł46 m² 2 705,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!słoneczne M-3 nowiny!tylko 125.000 tys. Przedstawiam państwu do sprzedania ustawne,przestronne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Nowiny o pow.46,2m2. Dużym atutem mieszkania jest niskie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wojska Polskiego

Bytom,śląskie

89 500 zł34 m² 2 616 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni ( z oknem), łazienki. Okna pvc, ogrzewanie centralne z sieci. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

243 000 zł60 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 1 piętrze w 4 piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie o korzystnym rozkładzie, 3 niezależne pokoje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 225 zł44 m² 4 949 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prześliczny rozkład jasnej i pełnej wdzięku kawalerki stwarza ofertę bardzo atrakcyjną. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim przygotowane do dowolnej aranżacji wnętrza, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Wejherowo,pomorskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa i gimnazjum z basenem , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

126 000 zł49 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! cena do negocjacji. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 48,65m2 na osiedlu Matylda w Świętochłowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

235 299 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bezpośredni przedstawiciel developera o% prowizji Japan Garden to eleganckie, zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

228 424 zł41 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

233 290 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

233 331 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

234 274 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

235 299 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

307 048 zł55 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mały Płaszów

Kraków,małopolskie

325 000 zł56 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie o pow. 56,30m2, położone na I piętrze w IV piętrowym bloku z cegły z 1998r. Kuchnia jasna oddzielnie (ok.9m2), pokoje niezależne (14m2, 21m2), przy większym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

175 000 zł44 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~oferujemy na sprzedaż Państwu bardzo ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze10 pietrowego bloku w Katowicach Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na Psim Polu w dobrej cenie! Funkcjonalne, dwustronne, słoneczne, 54m2. Składa się z salonu, 2 sypialni, osobnej, widnej kuchni, łazienki oraz wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł66 m² 3 015,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66m2 położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Zatorze. Standard mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski blok, z odnowioną, ocieploną elewacją. . Ładny bardzo duży balkon. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Dwa niezależne , ustawne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka i osobno w.c.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

149 760 zł47 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 46,80 om2 , stan deweloperski , cena 3200 pln/m2 brutto Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 46,90 m2. Ofertowana nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Staszica

Poznań,wielkopolskie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Polecam na sprzedaż bardzo przytulne, ciche mieszkanie na poddaszu w kamienicy o powierzchni 32m2 przy ulicy Szamarzewskiego przy skrzyżowaniu z ul. Staszica. Stan prawny: udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Koszalin,zachodniopomorskie

155 000 zł38 m² 4 043,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe , jednostronne , o pow 38,33m2 na dziewiątym piętrze wieżowca , z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie słoneczne i ciepłe , wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Białystok,podlaskie

190 000 zł62 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie w 4-piętrowym budynku z płyty. Wejście do każdego pomieszczenia z korytarza. W lokalu wymieniono okna. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam: mieszkanie/1993 r/cegła, 2 pokoje - 18 m2, 10 m2/południe, kuchnia - 8 m2/północ, przedpokój - 5 m2, łazienka/wc - 4,5 m2, cegła, III p., Krasińskiego, Przed. Bydgoskie, b.dobre mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

316 000 zł64 m² 4 966,99 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w nowo budowanym budynku na Oś. Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z sypialni(11,11m), holu(11,83m), drugiej sypialni(10,38), łazienki(4,16) oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow 40m,kuchnia z oknem, łazienka z oknem,balkon, 2 piwnice, garaż blaszak,mieszkanie na 1 piętrze,niski czynsz 132 zł,ogrzewanie gazowe,piec 2 obiegowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatów Polnych

Lublin,lubelskie

310 000 zł55 m² 5 615,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

sprzedam zadbane mieszkanie z garazem. zabudowa kuchni i przedpokoju sprzet Agd. parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Siedlce

Siedlce,mazowieckie

115 000 zł23 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę 23m2 w centrum Siedlec ul. Pułaskiego Proszę o kontakt po godz. 18

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł38 m² 2 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

U nas taniej O vat! super oferta! M3 po generalnym remoncie! mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie typu M3 W dzielnicy zdrój. Mieszkanie jest po generalnym remoncie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

114 000 zł48 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

340 000 zł124 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkamie jest położone w Brzeziej Łące, 9 km od Wrocławia. Posiada 3 pokoje, dużą kuchnie oraz łazienkę. Całość powierzchni to 83 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 strychy ( suma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku w spokojnej i zielonej okolicy na oś.Bajka.Dogodny dojazd do Centrum.Pokoje 20m,12,5m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

310 000 zł85 m² 3 640,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowa, niższa oferta cenowa tylko 310.000 zł za 85 m2 mieszkania, miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę lokatorską. Oferujemy nowe mieszkanie, do dowolnej aranżacji na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Końskie,świętokrzyskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48m 2 na I pietrze. Loggia od strony południowej z widokiem na park. Atrakcyjne położenie- blisko parku, centrum. Możliwość zburzenia komina i uzyskania dodatkowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

269 000 zł66 m² 4 106,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, w bliskiej okolicy Placu Grunwaldzkiego, w Gliwicach, w spokojnej zielonej okolicy. Nieruchomość jest usytuowana na 2piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezposrednio, z wyposażeniem,do wprowadzenia bez nakładów finansowych Bezpośrednio sprzedam 3 pokojowe mieszkanie spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 60,3m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

208 000 zł48 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta aktualna! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Murzynowskiego, na Osiedlu Nagórki. Mieszkanie jest o powierzchni 48,4 m2, położone na 5.