dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

197 000 zł63 m² 3 126,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Przyjaźni. Mieszkanie ma powierzchnię 63m2, na która składają się pokój dzienny osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

169 000 zł24 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przytulne mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze 9 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. Ww pokoju na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

98 000 zł37 m² 2 655,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie od zaraz .Blisko domu Kultury Liceum i Podstawówka cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

188 000 zł71 m² 2 647,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne, przestronne mieszkanie trzypokojowe na przedmieściach Zielonej Góry. W 2011 mieszkanie przeszło gruntowny remont pokoi i przedpokoju. Kuchnia i łazienka zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Grójec,mazowieckie

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, kawalerka 37, 20 m2 zaadoptowana na pokój z aneksem kuchennym i oddzielny pokój stanowiący sypialnię. Wymienione wszystkie instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł82 m² 11 656,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne jasne ponad 80-cio metrowe mieszkanie z prawie 60-cio metrowym tarasem. Mieszkanie jest z trzech stron otoczone tarasem, którego powierzchnia to 59,5m kw. Z jednej strony, oferuje on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł94 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania mieszkanie w Leśnicy w kamienicy z 1908 r. na 1 pietrze. Łatwy dojazd do centrum miasta- 20 min oraz galerii handlowych, w sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Piekary Śląskie,śląskie

145 000 zł59 m² 2 457,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Tczew,pomorskie

205 000 zł60 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, oddzielna łazienka i toaleta, loggia, duża piwnica, panele, terakota, rolety okienne, bliskość szkół, przedszkoli, punktów handlowych itp. Mieszkanie jasne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Wrocław,dolnośląskie

364 119 zł74 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ostatnia szansa na kupno mieszkania w programie rodzina na swoim! promocja! Dowiedz się co możesz otrzymać w cenie mieszkania! Mieszkanie znajduje się w budynku posiadającym wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł53 m² 3 735 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie w ocieplonym bloku z płyty z balkonem , wykonane w technologii tradycyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Fordonu. Stylowo urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

795 000 zł130 m² 6,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta bezpośrednia przez właściciela Sprzedam apartament / segment / bliźniak: 130 m2 (119 użytk) w tym: 4 pokoje (salon z jadalnią i aneksem kuchennym, dwie sypialnie, na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

149 000 zł57 m² 2 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam M4 2/4 po generalnym remoncie za 149 bądź 159 tys., nowe ona, parapety, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne (ogniotrwałe), nowe instalacje: elektryczna, wodna ( miedź), kanalizacyjna, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Rybnik,śląskie

54 000 zł35 m² 1 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtańsza kawalerka chwałowice - 54000! Przedstawiam Państwu do sprzedania dużą 35m2 kawalerkę w Chwałowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada jeden duży pokój, oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

109 000 zł39 m² 2 787,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie po remoncie.~Cena zawiera zabudowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Gogolin,opolskie

148 000 zł57 m² 2 596,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, na 3.piętrze w bloku mieszkalnym. Dodatkowo piwnica i garaż. cena: 165 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Komunalna

Łódź,łódzkie

179 500 zł53 m² 3 386,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio nowoczesne I funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie O pow.53 m2. 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - wymiana okien,drzwi,instalacji elektr. I hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł66 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Adaptacja poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie 2 pokojowe o łączne powierzchni 66m2 i wysokości 2,6m,z małymi skosami. W skład mieszkania wchodzi sypialnia -21,8m2 ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta M3 Niedobczyce! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 40m2. Dużym plusem jest niskie pierwsze piętro oraz doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

263 000 zł75 m² 3 506,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się na Baranówce 4. Bardzo blisko sklepy, poczta, policja, przedszkole, szkoły, fryzjer, kosmetyczka, kościoły, przystanki autobusowe (dogodne połączenia do centrum) itd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łęknice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

128 000 zł49 m² 2 612,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 48,40 m2 składającego się z 2 niezależnych widnych pokoi obecnie jest wydzielony 3 pokój widny z oknem jako sypialnia, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaborze Północ

Zabrze,śląskie

114 000 zł31 m² 3 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka na zaborzu. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Mieszkanie ma 30,99m2 i składa się z dużego pokoju z wnęką, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pilne! 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, po częściowym remoncie. Do zamieszkania, jedynie kuchnia i średni pokój mogą zostać odświeżone. W najmniejszym pokoju panele, w pozostałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

255 000 zł73 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży duże mieszkanie na cichym osiedlu Obrońców Pokoju. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, oraz łazienki z wc. Znajduje się na 3 piętrze, w ocieplonym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

110 000 zł49 m² 2 243,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

= okazja! 2244zł/m2! = zadzwoń= negocjuj cenę = Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1-pokojowe mieszczące się w Łodzi przy ulicy Więckowskiego, na parterze 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

170 000 zł19 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 18,5m2. Położone na parterze sześciopiętrowego bloku wybudowanego w 2006 roku. Blok monitorowany, w budynku ochrona. Osiedle ogrodzone. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieśli

Sandomierz,świętokrzyskie

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z dużym balkonem i otwarta kuchnią do zamieszkania od zaraz. Atrakcyjne położenie w okolicy punkty handlowo-uslugowe, szkoły, basen. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

92 000 zł59 m² 1 567,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na Podgórzu. Mieszkanie wymaga odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi również spiżarka zagospodarowana jako przestronna garderoba,kuchnia toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

317 000 zł49 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,61 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na siódmym piętrze dziewięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Błonie- 47mkw Mieszkanie na osiedlu Błonie, w dobrej lokalizacji mieści się na parterze czteropiętorowego bloku. Okna pcv. Pokoje; 15, 10, 8 mkw- na ścianach gładzie, podłogi mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

162 000 zł46 m² 3 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pierwsze piętro -centrum! Zadbane mieszkanie typu M-3 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku .Na pow. 46m2 składają się dwa ustawne i widne pokoje , kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

218 000 zł62 m² 3 544,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie ma powierzchnię 61,5m2, na której rozmieszczono pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł40 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, kuchnia w aneksie, wyposażona, umeblowana. W pokojach na podłodze parkiet, łazienka z wc w glazurze i terakocie. Balkon około 4m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Kostuchna

Katowice,śląskie

829 000 zł115 m² 7 208,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super luksusowy dwupoziomowy apartament W najbardziej prestiżowej dzielnicy!garaż oraz komórka W cenie! W ofercie do sprzedaży dwupoziomowy apartament w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

180 000 zł61 m² 2 964,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku o metrażu 60,71m2. Nie wymagające wkładu finansowego. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł54 m² 6 448,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam do kupna bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 przy Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

125 000 zł53 m² 2 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne, po remoncie mieszkanie W centrum mysłowic!~mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi w tym jeden przejściowy, dużej kuchni, gdzie można wygospodarować miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawojki

Kraków,małopolskie

245 000 zł30 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna kawalerka na nawojki! Mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane przy ul. Nawojki. Znajduje się na 6 piętrze w bloku z winda lat 70-tcyh. Składa się z dużego , jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe na olszy! Mieszkanie o powierzchni 52.6m2 zlokalizowane przy ul. Miechowity ( Olsza). Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 60-tych. Składa się z 2.