dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł116 m² 7 860,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Okazja! Mieszkanie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji - na miejscu pełna infrastruktura. Do Metra 10 - 15 minut. Mieszkanie w nowym budynku na Bielanach - 2006r. Budynek z - ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł72 m² 2 112,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na IV piętrze w IV piętrowym bloku składające się z 4 pokoi, kuchni , łazienki, wc osobno o łącznej powierzchni 71,5m2. Na ścianach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł52 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach i przedpokoju na podłodze drewniana mozaika, w kuchni, łazience i toalecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

93 000 zł40 m² 2 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Krakowskim osiedlu w Boguszowie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. do mieszkania przynależy piwnica. ogrzewanie co węglowe, wymienione okna i instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w miejscowości Radlin. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wyczółkowskiego

Bytom,śląskie

120 000 zł54 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie północ - południe , dwa balmony W pokojach. Mieszkanie po remoncie. Ogrzewanie kominek + piece akumulacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

228 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad samym morzem stan developerski Luksusowe apartamenty w ekskluzywnym ośrodku apartamentowo - wypoczynkowym, zlokalizowanym w niezwykle urokliwej miejscowości nadmorskiej Łukęcin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

359 000 zł50 m² 7 172,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

129 000 zł45 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w okolicach stadionu. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze niskiego 2 piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie ma 45m2 i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

165 000 zł53 m² 3 114,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*Oferta zarezerwowana do 1 grudnia* Oferujemy do sprzedaży bardzo słoneczne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o pow.52,97 m2 położone na osiedlu Górny Taras. Mieszkanie funkcjonale w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu B.Prusa. Na pierwszym poziomie: salon z wyjściem na balkon (południowo-zachodnia strona), łazienka z wanną i wc, sypialnia, oddzielna/widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł53 m² 3 316,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze na osiedlu Tatrzańskim.Słoneczne,ciepłe,doskonale zlokalizowane.Pokoje 20m, 13m, kuchnia 7,5m- po remoncie.Na podłogach m.parkietowa,kafle,na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

189 000 zł57 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej ( Gołonóg ) na ulicy Morcinka o pow. 57 m2. Funkcjonalny i niezależny układ pomieszczeń: 3 pokoje ( w tym jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

361 460 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic, niedaleko Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne, funkcjonalne, słoneczne mieszkanie położone na prestiżowym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu Jelitkowski Dwór. Doskonała lokalizacja, 5 min. spacerem do morza. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 49,50 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni oddzielnej bez okna, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest do odświeżenia, zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bytom

Bytom,śląskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dużego, ustawnego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki razem z w.c. Okna pcv. Na ścianach tapety. Na podłodze: panele oraz płytki. Ogrzewanie elektryczne, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

228 000 zł31 m² 7 424,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prezentuję przestronną kawalerkę W nowym budownictwie! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka na nowym osiedlu cztery podkowy. Nieruchomości o powierzchni 30,71 mkw, w skład ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Wrocław,dolnośląskie

506 382 zł101 m² 5 035,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj dziś - kup za dwa lata! Doskonała opcja dla wszystkich, którzy marzą o własnym mieszkaniu, ale jeszcze nie mogą go kupić! Mieszkanie można wynająć maksymalnie na okres dwóch lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

53 m2 trzy pokoje. Polecam! Mieszkanie w świetnym punkcie 5 min od Metra. W pobliżu przedszkole, szkoły, sklepy, market-galeria, przychodnia, apteka, bazarek, multikino, bank. Tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na II piętrze na osiedlu stary Fordon. Podłogi wyłożone są kafelkami, a pokój dzienny parkietem. Na ścianach kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł54 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedaż trzech pokoi z dużym wykafelkowanym balkonem o powierzchni 54m2. Nowe instalacje, okna pcv, w dużym pokoju klepka parkietowa w sypialniach-panele, na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł111 m² 3 979,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena! okazja cenowa! Komfortowy dwupoziomowy apartament w nowym bloku z cegły w Niemczu na terenie zamkniętym. Mieszkanie obejmuje drugą i trzecią kondygnację ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

125 000 zł88 m² 1 415,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy z tobą w banku!~mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie o łącznej powierzchni 88,26m2.Jest ono usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

85 000 zł38 m² 2 225,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie ( środkowe) położone na drugim piętrze w niskim budynku z cegły, w centrum miasta. Mniejszy pokój został wydzielony z części kuchni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

250 000 zł115 m² 2 166,38 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne, przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Rozkład pomieszczeń: trzy duże niezależne pokoje, jedne mniejszy ( garderoba ), ustawna kuchnia z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokoju na podłodze parkiet. Nowe okna, grzejniki. Budynek i klatka w dobrym stanie. Sobota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne przytulne jedno pokojowe mieszkanie na Mokotowie 31 metrów. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w bezpośredniej sąsiedztwie transportu publicznego w tym metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wstrzymane. Do sprzedania mieszkanie o pow. 52 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni w kwadracie, łazienki razem z wc oraz przedpokoju i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze drewno. Łazienka z wc. Podwójne drzwi wejściowe. Okna pcv. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

186 500 zł79 m² 2 360,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie które pierwotnie było lokalem z wejściem z ulicy. Na chwilę obecną jest już pozwolenie na powrót do pierwotnego stanu czyli zrobienia wejścia z ulicy (stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie! Mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ul. Raciborskiej ( Ruczaj). Znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2003 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnik,śląskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie M4 Elektrownia - Mglista! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo nowoczesne mieszkanie na pięknym osiedlu w Rybniku. Dużym atutem jest niskie drugie piętro oraz niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

161 000 zł42 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofe ru jemy Pań stwu do sprze da nia miesz ka nie usy tu owane na IV pię trze czte ro pię tro wego budynku w spo koj nej czę ści osie dla Zachód. W skład miesz ka nia wcho dzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

168 000 zł52 m² 3 249,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży bardzo ładne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie (przerobione z 3 pokojowego) po generalnym remoncie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z cegły o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Sieradz,łódzkie

117 000 zł43 m² 2 724,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2, usytuowane na I pietrze, przy ul. Targowej w Sieradzu, będące odrębną nieruchomością lokalową. Mieszkanie zarządzane przez Wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

368 000 zł64 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, zlecono naszej firmie sprzedaż mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 64,62 m2, położonego na pierwszy piętrze w szeregowcu, w miejscowości Malichy. Mieszkanie administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m2 , wysoki parter , 2 pokoje , kuchnia i przedpokój zabudowane , łazienka po remoncie , nowe podłogi , okna. Budynek po remoncie , ogrodzony i monitorowany , dużo zieleni.