dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

529 775 zł36 m² 14 868,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję na południu Wrocławia. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja pfrn nr 28305 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł57 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 57,26 m2 zlokalizowane w samym sercu Warszawy! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł70 m² 14 995 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferuję rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,59 m, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku z 2002 roku. przy ul. Narwik na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

970 026 zł74 m² 13 069,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z garderobą i dwoma łazienkami w nowej inwestycji na południu Wrocławia. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja pfrn nr 28305 Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

367 000 zł38 m² 9 735 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Kochanowskiego, rzeszów Idealna lokalizacja zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję! Opis mieszkania: -Metraż: 37,7 m -piętro: 9 z 10 -nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawimy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady cena mieszkania: 289.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Ustawny salon. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł63 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 63,44m2 znajdujące się w Rzeszowie, na os. Drabinianka, przy ul. Sympatycznej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białostocka

Wasilków,podlaskie

664 000 zł66 m² 9 996,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 66,42 m Wasilków, os. Dolina Cisów * 3 pokoje | 1 piętro z windą | gotowe do zamieszkania * Kuchnia z agd, salon, jadalnia, 2 sypialnie, łazienka (wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

899 000 zł57 m² 15 855,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Lublina, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesławiec,dolnośląskie

280 000 zł37 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bolesławca, przy ul. Kutuzowa w Bolesławcu. Lokal o powierzchni 36,60 m, położony jest na 1 piętrze wyremontowanego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł22 m² 18 823 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnej, funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,26 m , położonej na 3. piętrze zadbanego bloku na zielonych Bielanach, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

389 000 zł37 m² 10 542 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przestronną kawalerkę o powierzchni 36.90 m2 usytuowaną na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Budynek wybudowany został w 2002 roku. Do mieszkania przynależy duży balkon-loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie po remoncie , zlokalizowane na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z -salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł37 m² 13 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów Powierzchnia 40m2 ,dwa pokoje z widna otwartą kuchnią Balkon 7m2 Cena 497 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Marki

Marki,mazowieckie

1 149 000 zł90 m² 12 766,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończone, komfortowe czteropokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Markach, o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł45 m² 15 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska Przymorzu, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako sprawdzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

175 000 zł36 m² 4 888,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 35,8 m | Głogów, ul. Gwiaździsta Cena: 175 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 5 min samochodem do centrum, przystanek tramwajowy - 10 min pieszo autobusowy - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł61 m² 30 016,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Prestiżowe, strzeżone osiedle z całodobowym monitoringiem i ochroną. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 61,3 m , wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

577 000 zł35 m² 16 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | 15 min do plaży | Redłowo | parter | wyposażone Na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

325 000 zł45 m² 7 254,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach, które stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

504 415 zł54 m² 9 416 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

575 883 zł39 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegańska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł52 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Lublin,lubelskie

515 000 zł61 m² 8 484,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Katowice,śląskie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36m, zlokalizowane w Katowicach - Ligocie, przy ul. Koszalińskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Chopina

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

179 000 zł20 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne apartamenty w zabytkowym pensjonacie inwestycja w sercu Polanicy-Zdroju Oferujemy wyjątkową okazję zakupu apartamentów/pokoi hotelowych w prestiżowym obiekcie Kolorowe Pola b&b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2 zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł54 m² 14 777 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Ceramicznej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się dużym balkonem, wydzielonym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł56 m² 14 056,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Mokotowa - Stegnach Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

690 500 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

872 755 zł72 m² 12 167,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas najtańsza baza mieszkań - zadzwoń i dowiedz się o ofercie rabatowej i dogodnych warunkach zakupu. To nowoczesne miejsce z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł118 m² 12 672,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Oferujemy Państwu niezwykłe mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza 55. Niesamowita kamienica na przeciwko Parku Sieniewicza, pięknie obrośnięta bluszczem skrywa w sobie wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

503 700 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

664 780 zł39 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 2 pokoje - Warszawa, kamionek 38.65 m + balkon 5,67 m | Bez prowizji i PCC | Zakup od dewelopera GOTOWE! - 8 MIN do planowanej stacji Metro Mińska Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

513 500 zł43 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w nowo oddanym niskim bloku z 2025 roku z windą przy ul. Jeleniogórskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

655 044 zł39 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,76 m , położone w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji - w malowniczej części Krakowa, tuż przy Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tenisowa

Szamotuły,wielkopolskie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta zarezerwowana Bez prowizji dla Kupującego! Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji w Szamotułach. Oferujemy także bezpłatne wsparcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

409 900 zł60 m² 6 820,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze, zlokalizowane w Lesznie, na topowym Osiedlu Zamenhofa - 60,1 m2 powierzchni, - 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barnima I

Stargard,zachodniopomorskie

495 000 zł39 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wysokiej jakości ,mieszkanie premium - w centrum Stargardu. Osiedle, wybudowane w 2024 roku, znajduje się przy ul. Ks. Barnima I - ścisłe centrum najważniejsze atuty: starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł96 m² 13 010,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z 3 balkonami na Warszawskich Włochach. Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij