dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

164 000 zł46 m² 3 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z cegły po termomodernizacji. Lokal składa się z przestrzennego salonu, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardz dobra lokalizacja. Mieszkanie słoneczne pld-zach , rozkładowe w dobrym stanie. Kuchnia osobna z oknem umeblowana. Łazienka z wc, wanna. W pokojach na podłodze klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okolice ulicy Jaracza, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, 46m2, piętro 3, w budynku 4 piętrowym z lat osiemdziesiątych, w pobliżu wrocławskich uczelni (politechnika, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łysogórska

Dębica,podkarpackie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Dębicy przy ulicy Łysogórskiej. Mieszkanie o powierzchni 47m znajduje się na parterze piętrze w ocieplonym bloku po remoncie. W mieszkaniu są dwa pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie 53 m2 + piwnica 4 m2, super lokalizacja ;w pobliżu min.szkoła ,gimnazjum,dwa przedszkola ,liczne sklepy ,przystanek autobusowy oraz PKP. Mieszkanie do sprzedaży wraz z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

197 552 zł38 m² 5 261,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis | Ładne ,sensownie rozplanowane mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe o metrażach od 31 do 87m2 z dodatkowymi powierzchniami, takimi jak balkony, tarasy oraz przeszklone werandy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Sikornik. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na wyposażeniu mieszkania pozostaje duża szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

220 000 zł72 m² 3 047,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie własnościowe 72.2m2, ma 4 pokoje (po 20,12,12 i 6m2), przedpokój (korytarz), łazienka, WC i kuchnia (9m2). Mieszkanie posiada również balkon (wewnętrzny 5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

************ kontakt kasia******************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden, ul.Adamieckiego MIESZKANIE - ok 49m2, 3 pokoje, widna kuchnia, duża łazienka z wc, balkon, piwnica. Media - C,O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

:dodatkowy opis | Do sprzedaży mieszkanie 39m2 z piwnicą 3m2, komórką lokatorską i miejscem na strzeżonym i ogrodzonym parkingu w cenie 225000zł. Mieszkanie jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł32 m² 3 095,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania prześliczne 2 pokojowe mieszkanie położone wsród zieleni na Górnym Sabięcinie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2010roku. W cenie pozostaje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

110 000 zł43 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! możliwość skorzystania z kredytu "rodzina na swoim". W cenie częściowe wyposażenie! Możliwość dokupienia garażu murowanego w cenie 5.000,00zł! ~Polecamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Łuków,lubelskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 3pok na os. Sienkiewicza w Łukowie. 3 niezależne pokoje + oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta. Dodatkowo duży balkon i piwnica. Więcej informacji telefonicznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża

Marki,mazowieckie

290 000 zł58 m² 4 957,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękna okolica w lesie. Cicho i spokój. Idealnie dla młodego małżeństwa z dzieckiem. Sklepy w pobliżu. Przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sobiemyśl

Sobiemyśl,zachodniopomorskie

135 000 zł67 m² 2 017,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*oferta zarezerwowana* Nowa niższa cena! W naszej ofercie bezczynszowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowane w niskim wielorodzinnym bloku w miejscowości oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Wągrowcu przy ulicy Średniej o powierzchni 50 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze wielorodzinnego budynku, wchodzącego w skład powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

115 000 zł44 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,70m2 położone na 8 piętrze bloku usytuowanego na os. Beskidzkim. Mieszkanie w dobrym stanie, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

115 000 zł51 m² 2 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o podwyższonym standardzie składa z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Powierzchnia 51m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz suszarnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

98 000 zł28 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Wągrowcu przy ulicy Średniej o powierzchni 50 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze wielorodzinnego budynku, wchodzącego w skład powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

384 990 zł60 m² 6 416,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

:dodatkowy opis | Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 5 pietrze w 7 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (możliwość oddzielenia), 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 150 zł63 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M4 Bydgoszcz Fordon 63 m2. Osiedle Olimpijczyków. Cena: 192 000 zł ( 3 050 zł / m2 ) Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji, słoneczne, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turka

Kraków,małopolskie

220 000 zł37 m² 5 942,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne jasne rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 37,02 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W super lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 32.8m2 w okolicach ul. Łazarza na parterze w kamienicy. Składa się z pokoju, jasnej otwartej na pokój kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

85 000 zł35 m² 2 442,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam lokal mieszkalny o pow. 34,80 m2 - kuchnia, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc, piwnica o pow. 4,70 m2, woda bieżąca ciepła i zimna /liczniki/, centralne ogrzewanie/ brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

355 900 zł53 m² 6 715,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

:dodatkowy opis | Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu (18 m2) z balkonem (5 m2), sypialni (10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

475 000 zł90 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta godna uwagi. Atrakcyjne mieszkanie na os. Unia, blisko Centrum i Miasteczka Akademickiego, jednakże w spokojnym i zacisznym miejscu. Lokal w stanie deweloperskim, bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

201 138 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dwustronne mieszkanie położone na osiedlu Piaski o powierzchni 63m2 składające się z czterech pokoji i kuchni. Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 900 zł51 m² 3 979,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

179 000 zł50 m² 3 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanko po remoncie w spokojnej okolicy! Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,4m2 położone w Bielsku Białej na osiedlu Kazimierza Wielkiego.Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Korczak

Kalisz,wielkopolskie

176 000 zł45 m² 3 911,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena :176000zł.Polecam mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 na osiedlu Korczak. Dwa pokoje rozkładowe z jasną kuchnią w zabudowie i łazienką na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

155 000 zł32 m² 4 798,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Kormoran przy ulicy Dworcowej w Olsztynie. Nieruchomość położona jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Gdynia,pomorskie

417 690 zł77 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe, niższe ceny! Mieszkanie na iip. o pow. 77m2 na sprzedaż w Gdyni przy ul.Starodworcowej (na załączonym planie lokal M9) w budynku mieszkalno - usługowym z 2010r. , wys. 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł86 m² 4 639,53 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obszerne, II- poziomowe mieszkanie w sąsiedztwie budynku Sky Tower. Poziom pierwszy to słoneczny salon z wyjściem na balkon o płd-wsch wystawie, całkowicie umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w stanie do odświeżenia. Bardzo widne (wsch. i płn-wsch) .Kuchnia osobna, widna, umeblowana. Łazienka z wc, glazura, terakota. Na podłodze w pokoju parkiet do cyklinowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

285 000 zł56 m² 5 052,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe mieszkanie położone na zamkniętym, monitorowanym, strzeżonym osiedlu w Jabłonnie, jedynie 20km d centrum Warszawy. Mamy do dyspozycji dwa pokoje 21m2 i 14m2 wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzec

Kalisz,wielkopolskie

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Okna plastikowe. Ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Turkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł106 m² 2 820,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 106m2, położona na czwartym piętrze w budynku wybudowanym z nowej technologii, zlokalizowane ns Osiedlu Pieczewo. Na I poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - ul. Wilczak na Winogradach. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Łączna powierzchnia mieszkania to 60m2, na którą składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

145 000 zł54 m² 2 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania m-3 w Świdnicy, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, okna pcv, ogrzewanie co-etażowe, na podłogach w pokojach panele, w kuchni.