dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

108 000 zł23 m² 4 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 23m2 na ulicy Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku. W mieszkaniu zamontowane nowe drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koziełka

Knurów,śląskie

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zablokowana do odwołania! Oferta bez pośredników! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 63,4m2 na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku z lat 60-tych. Na nieruchomość składają się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radzionków

Radzionków,śląskie

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? - ta oferta jest dla ciebie!~gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~w Naszej ofercie mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł59 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie przy samej stacji metra Służew. W dobrym stanie. Kuchnia widna, dobrze wyposażona. Na podłodze glazura i terakota. Rury nowe, plastikowe wymienione w 2010r. Łazienka: wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio! Mieszkanie z ogródkiem na strzeżonym osiedlu z 24 godzinną ochroną w budynku 4 rodzinnym. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe tuż obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

161 000 zł38 m² 4 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w atrakcyjnej okolicy w otoczeniu zieleni.W pobliżu przedszkole,szkoła,przychodnia,rynek,komunikacja miejska.Pokoje 18m,9m, kuchnia 6m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Łódź,łódzkie

160 000 zł46 m² 3 489,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku czterokondygnacyjnym. Blok ocieplony z odnowioną elewacją. Bardzo dobra infrastruktura komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

123 000 zł64 m² 1 921,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjcie na ogród bezpośrednio z mieszkania(z kuchni),okna pcv,przed domem nie ma problemu z parkowaniem auta,bardzo spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

167 000 zł51 m² 3 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Raków o pow. 51,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku. Blok ocieplony, klatka schodowa czysta, domofon. Układ pomieszczeń: przedpokój - na podłodze płytki, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zatorze

Gliwice,śląskie

138 000 zł43 m² 3 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ilość sypialni: 2 Ilość łazienek: 1 Powierzchnia w m2: 43 Umeblowane: tak Zwierzęta: tak Bez pośredników: tak Mieszkanie 2pok, kuchnia osobna widna i wc kafelkowany. Mieszkania blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Szamotuły,wielkopolskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie wewnętrzne na parterze w bloku ocieplonym w 2012 r. Okna wymienione na plastikowe w 2010 r. Taras zewnętrzny 20 m2! Trzy pokoje o pow. 10m2 , 12m2 i 22m2 kuchnia 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

57 000 zł26 m² 2 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w Starej Kamienicy (okolice Jeleniej Góry), 26 mkw., na parterze w bloku. Atrakcyjna, dogodna lokalizacja. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

120 000 zł57 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe mieszkanie w Kaliszu. Na podłogach w pokojach oraz kuchni płytki pcv natomiast łazienka w kafelkach, po remoncie. Do mieszkania przynależy wózkownia i piwnica. Okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam mam na sprzedaz mieszkanie na Gornym Tarasie 3 pokoje 64m2 iiip

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gaj

Gaj,dolnośląskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na Gaju w zielonej części Gaju (10 minut piechotą do rynku). duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. nieruchomość do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł58 m² 4 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe- 58mkw, cegła, górzyskowo, teren zamknięty. Nowa cena niższa O 5 000zł! Pokoje o pow 20mkw, 11,5mkw, 8mkw na podłogach panele, parkiet oraz wykładzina, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

254 000 zł53 m² 4 792,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

sprzedam komfortowo urzadzone mieszkanie 3-pokojowe 53m,winda zabudowany balkon oddany do uzytku 10-2010 ul.polna 27 (DAWNA NERKA). Cena 254000. Tel. Kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 213 zł64 m² 4 612 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 3- pokoje z balkonem 10m, kuchnia w aneksie , łazienka 5,4m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

139 000 zł56 m² 2 482,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie zlokalizowane niedaleko centrum miasta. Na podłogach wykładzina oraz parkiet. Okna plastikowe. Ogrzewanie miejskie. Budynek jest ocieplony. Do mieszkania przynależy piwnica. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 401 zł57 m² 4 295 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, kuchnia , łazienka 5,4m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnobrzeska

Kraków,małopolskie

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie wlasnościowe, o powierzchni 62 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Tarnobrzeskiej (Podgórze Duchackie, płyta, 1983 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

205 000 zł41 m² 5 049,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

W kurorcie - Świnoujście nad samym morzem/100m od morza/mały apartamencik średniej klasy z pełnym wyposażeniem, łącznie z pościelą, o pow.40,6 m2 - 2 pokoje,kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Polecamy rozkładowe mieszkanie typu M-2 położone na 2 piętrze, z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 16,30 m2 (gres, gładzie gipsowe ), dużej kuchni z dwoma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

174 000 zł34 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zlokalizowane na 5 piętrze 10 piętrowego bloku (płyta, lata 80.), przy ulicy Wysłouchów (Kraków/Podgórze Duchackie). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na górnym Mokotowie przy ul. Narbutta. Mieszkanie o powierzchni 43m2 -dwupokojowe + kuchnia + łazienka , ciepłe i jasne. Wysokość mieszkania 3,0 metry. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

169 000 zł50 m² 3 353,17 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

************ kontakt kasia******************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul.Morcinka MIESZKANIE - 50,4m2, 2 pokoje, widna ładna kuchnia, łazienka osobne wc, balkon, piwnica. Media - C,O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

375 000 zł103 m² 3 640,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe, dwupoziomowe, na 4 piętrze, usytuowane w bloku oddalonym ok 200m od plaży, 100m od promenady gwiazd. Na pierwszym poziomie 3 pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 1 pokojowe z kuchnią widną na Muranowie w dobrej lokalizacji położonej w pobliżu ch Arkadia, również blisko jest do stacji metra Ratusz. Mieszkanie w stanie do remontu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamenhofa

Otwock,mazowieckie

367 000 zł97 m² 3 783,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 97 m2, położone w bliskiej odległości Mazowieckiego Parku Krajobrazowego przy ul. Zamenhofa w Otwocku. Budynek otoczony drzewami z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Połaniec

Połaniec,świętokrzyskie

180 000 zł73 m² 2 465,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie ma okna Pcv,podłogi panelowe ,osobno łazienka i ubikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Kalisz,wielkopolskie

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Mieszkanie po remoncie: kuchnia w zabudowie, lodówka, kuchenka zostają. Łazienka w kafelkach, kabina prysznicowa. 3 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

153 000 zł20 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 20m2, położone w X piętrowym bloku. Aneks kuchenny z meblami. Jasny Pokój. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów. Zapraszam do oglądania. tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

215 000 zł31 m² 6 891,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,20 m2 zlokalizowane na ulicy Balickiej (bronowice), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

499 000 zł77 m² 6 480,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

:dodatkowy opis | Mieszkanie o powierzchni 77m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi z aneksem kuchennym (jest możliwość oddzielenia i zrobienia jasnej kuchni), łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widok

Kalisz,wielkopolskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z płyty na osiedlu Widok. Budynek jest ocieplony. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

85 000 zł24 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena 85000zł.Polecam kawalerkę o powierzchni 24m2 pokój z aneksem kuchennym i łazienką na drugim piętrze w centrum Kalisza.Kuchnia w zabudowie w pokoju szafa Stanley.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mikołów

Mikołów,śląskie

278 000 zł57 m² 4 877,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

***bez - czynszowe ** dwupoziomowe ** Z ogródkiem *** polecam - super oferta - cena do negocjacji! Do sprzedaży piękne, dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie w Mikołowie. Lokal -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

114 000 zł36 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! ładne M3 na os. Słonecznym! Biuro best broker ma przyjemność za oferowania do sprzedaży 2-pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe po remoncie, położone w ładnej okolicy.Znajduje sie na parterze w bloku z cegły(1983r) Pokój dzienny o pow. 17 m z wyjściem na loggię oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

:dodatkowy opis | Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w bloku z cegły. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, łazienki z oknem, małego pokoju (około 4m2) oraz kuchni.