dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gryczana

Kraków,małopolskie

375 000 zł61 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61 m2 zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

225 000 zł47 m² 4 759,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyremontowane mieszkanie położone w centrum Kielc. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc, balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

242 000 zł53 m² 4 566,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w głębi osiedla Retkinia. Lokal usytuowany jest w bloku na ostatnim, 4 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

150 000 zł32 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m2 zlokalizowane na osiedlu Centrum A (nowa Huta), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50-tych. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga! Prowizję biura pokrywa sprzedający! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na os. Lecha. Mieszkanie jest w większości wyremontowane - w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nenckiego

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł59 m² 5 068,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: ul. Nenckiego. Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześcnie z dobrym dojazdem do centrum. W sąsiedztwie liczne sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone. Dwustronne, ciche. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarna Dąbrówka

Czarna Dąbrówka,pomorskie

110 000 zł56 m² 1 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mieszkanie bezczynszowe w Czarnej Dąbrówce. Po generalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna i grzewcza. Okna pcv. Na podłogach panele, w kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł48 m² 3 568,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 9 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Funkcjonalne,słoneczne do zamieszkania.Atrakcyjne położenie,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,9m,6,5m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

613 574 zł83 m² 7 423,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,65m2 z balkonem 19,14m2 za cenę 613 574zł brutto. Lokalizacja: stare Miasto. Na lokal składają się: wc, łazienka, kuchnia, przedpokój, 4 pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł51 m² 5 688,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Opis : Polecam mieszkanie na Psim Polu o powierzchni 50,8m2 + komórka lokatorska 7m2. Salon - 21m, pokój - 11m, kuchnia- 6m. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

269 000 zł66 m² 4 106,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu m-4 zlokalizowane w okolicy pl.grunwaldzkiego. Usytuowane na II piętrze w budynku wielorodzinnym, składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 429 zł57 m² 4 486 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, kuchnia , łazienka 5,4m2, bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

251 230 zł48 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny ok. 17,3m2, oddzielna kuchnia ok 7,4m2, sypialnia ok.12,9m2, łazienka 5,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł38 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w stanie idealnym. Kuchnia z oknem, otwarta na pokój w pełni umeblowana i wyposażona. Łazienka z wc. W łazience wanna i prysznic. Okna nowe pcv. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

243 000 zł62 m² 3 909,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane w centrum, w pobliżu ciesząca się dobra opinią szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum, przedszkole, przychodnia i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

190 000 zł103 m² 1 844,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** komfort - po kapitalnym remoncie! *** możliwość zakupu garażu *** oferta godna polecenia - do sprzedaży piękne 103m mieszkanie po kapitalnym remoncie - nowa stolarka okienna i drzwiowa, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. Na podłogach pcv. Łazienka z wc, glazura i terakota starszego typu. Okna pcv. Budynek w dobrym stanie, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

220 000 zł60 m² 3 647,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt - kasia *************** mieszkanie -602, 3pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, osobne wc ,balkon. Media - woda miejska,ogrzewanie miejskie stan techniczny, w całym mieszkaniu na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

163 000 zł33 m² 4 951,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedaż - Mieszkanie - Nowy zwm! Proponujemy Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 33 m2, położone na 7 piętrze w wysokim budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sławków

Sławków,śląskie

220 000 zł85 m² 2 600,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

! okazja! okazja! okazja! **********************kontakt kasia******************** Do zaoferowania mamy mieszkanie w domu dwurodzinnym razem Z działką ok 200m2, z garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wzgórza Krzesławickie. Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 32m2, położone na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie po remoncie: wymienione instalacje wod-kan, elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Pachońskiego (prądnik Biały), usytuowane na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Adama Asnyka

Kalisz,wielkopolskie

140 000 zł39 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Kalisza. Blisko sklepy, apteka, przychodnia. W okolicach Parku Przyjaźni. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł76 m² 7 582,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna, w pełni zabudowana i wyposażona. Duża widna łazienka i osobne wc. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na drugim piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły, na monitorowanym osiedlu. Powierzchnie pokoi ok. 20, 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

133 000 zł32 m² 4 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bardzo ekskluzywna kawalerka,położona na pierwszym piętrze przy ul.WASZCZYKA .PRZEPIĘKNY WIDOK NA LAS! Osiedle całkowicie zurbanizowane, z dostępem do wszystkich punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na osiedlu Strusia (bieńczyce), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Będzin,śląskie

99 000 zł52 m² 1 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kontakt kasia **************************! bardzo ładne mieszkanie! gorąco polecam! lokalizacja - Będzin Górki, ul. Jaworowa media - C.O., gaz, woda - miejska, czynsz 590zł MIESZKANIE - 52m2, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena :115000zł do negocjacji.Polecam mieszkanie o powierzchni 46m2,dwa pokoje rozkładowe z kuchnią i łazienką na trzecim piętrze w kamienicy.Całość w ciekawy sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46m2. Lokal znajduje się na zielonym osiedlu Rusa w dzielnicy Rataje. Mieszkanie zaprojektowane jest w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, mieszczące się na szóstym piętrze w ocieplonym bloku z nowoczesną windą przy ulicy Białoruskiej. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

231 000 zł41 m² 5 625,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, jasne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 41,06m usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, piętro 1 w bloku 10 piętrowym, ciemna kuchnia z możliwością zrobienia salonu z aneksem kuchennym. Mieszkanie w dobrym stanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części osiedla Bródno w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Sportu i Rekreacji, kortu tenisowego, pływalni Polonez, całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Góra Kalwaria,mazowieckie

229 000 zł54 m² 4 201,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Skierniewickiej w Górze Kalwarii. Mieszkanie posiada balkon i piwnicę. Po remoncie: -nowe okna i drzwi wejściowe -gładzie -nowe podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł63 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik B na parterze w wieżowcu. 63 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon. Zarówno mieszkanie jak i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łęczna

Łęczna,lubelskie

249 000 zł64 m² 3 890,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% prowizji od kupującego! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający! 3-pokojowe (18,5, 11 i 10 mkw), mieszkanie w bloku w Łęcznej na os. Bobrowniki. Przyjemna, ładnie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

sprzedam mieszkanie w apartamentowcu z 2010/2011 r bezpośrednio 50m2 na Żernikach osiedle kameralne 2 piętrowe nowoczesna architektura balkon,taras,ogród 58m2! na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

256 595 zł58 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga - nowa niższa cena! Do sprzedania (lub zamiany na mniejsze z dopłatą) ładne mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 44,83 mkw w czteropiętrowym bloku.