dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,60 m2 składającego się z 1 dużego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc razem oraz przedpokoju i balkonu. Jest możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

182 000 zł53 m² 3 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z trzech w pełni rozkładowych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 550 zł62 m² 5 505,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem W rezydencji piastowskiej Z pozowleniem na użytkowanie I aktem własności! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł55 m² 6 872,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Okazja! Duże dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widną kuchnią w budynku z cegły na Saskiej Kępie. Budynek po remoncie elewacji. Na ten rok zaplanowany remont klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Kraków,małopolskie

199 000 zł43 m² 4 636,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Ciche i słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 42,92m2 usytuowane na parterze w czterokondygnacyjnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

85 000 zł32 m² 2 623,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. 32,4 m.kw składającą się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z w.c i przedpokoju. Lokal położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Bytom,śląskie

183 000 zł85 m² 2 152,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4-tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Mieszkanie jest w centrum Bytomia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

179 000 zł55 m² 3 272,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie M4 o powierzchni 54,7m2 położone na Os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

292 000 zł38 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W bardzo dobrym stanie (po remoncie). Kuchnia w aneksie, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiezdna

Sosnowiec,śląskie

103 000 zł33 m² 3 134,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! kontakt Kasia! lokalizacja - Sosnowiec Zagórze ul.Gwiezdna MEDIA - gaz, woda ciepła miejska, ogrzewanie miejskie MIESZKANIE - 1 pokojowe, kuchnia z oknem , łazienka z wc. Stan techniczny -do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jaworzno

Jaworzno,śląskie

65 000 zł26 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 26 m2. Rezerwacja Opis Do sprzedania mieszkanie do remontu o powierzchni 26 m2 w Jaworzno osiedle Komuna Paryska.W pobliżu przystanek-cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

251 000 zł27 m² 9 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko Apteka, fryzjer, sklepy osiedlowe, parki. Dobry punkt komunikacyjny (żwirki i Wigury, racławicka). Piwnica. Mieszkanie w stanie dobrym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam do sprzedaży mieszkanie bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego i Arkad Wrocławskich. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z: dwóch dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

229 755 zł43 m² 5 343,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze: 290-s062cs lokalizacja: polanica Zdrój transakcja: sprzedaż deweloperska, cena 229 755 zł, położenie mieszkania: mieszkanie szczytowe, położone na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

119 000 zł41 m² 2 909,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 40,90m2 usytuowane na 8 piętrze 10 piętrowego bloku z położonego w Bielsku-Białej na Os.Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Pólko w Nowym Dworze Mazowieckim. Pokoje 14m2, 10m2, 7m2, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

179 000 zł36 m² 4 944,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedaż - Mieszkanie - Centrum! Proponujemy Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 36 m2, położone na 9 piętrze w wysokim budynku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

229 000 zł73 m² 3 130,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa oferta sprzedaży w naszym biurze. Dwa mieszkania usytuowane na jednym piętrze, połączone i zabudowane wspólnym korytarzem. Przedmiotem sprzedaży są obie nieruchomości, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cementowa

Wrocław,dolnośląskie

253 900 zł46 m² 5 519,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Olimpia Port na styku Sępolna i Swojczyc. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok.26,1m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Lublin,lubelskie

175 000 zł37 m² 4 742,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na os. Łęgi na Czubach. Mieszkanie pierwotnie 2-pokojowe, obecnie przerobione na 1-pokojowe. Posiada duży, ustawny pokój w kształcie litery "L". Na podłodze w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły(1998r)cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Pokój z aneksem kuchennym wnęką 29m.Na podłogach panele,m.parkietowa,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

194 000 zł56 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Mieszkanie ma powierzchnię 56m2 i usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

281 547 zł52 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

244 000 zł53 m² 4 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-4 o powierzchni 53 m2. Lokalizacja - Legionowo, os. Jagiellońska (okolica apteki przy ul. 3 maja) Duży pokój - drewniane okna, deska podłogowa sosnowa, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bronowice

Lublin,lubelskie

251 000 zł62 m² 4 048,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo atrakcyjna nieruchomość - niska cena! 3- pokojowe mieszkanie na os. Maki. Zadbane 57 mkw + 5mkw dodatkowego przedpokoju. Zadbana klatka schodowa(nowe okna) i windy. Specjalne podjazdy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

118 500 zł41 m² 2 890,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w bardzo dobrej lokalizacji w budynku zarządzanym przez wsoólnotę budowlani.Bez opomiarowania ciepła.Czynsz 300 zł za mieszkanie 41 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne , przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2008 roku w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł65 m² 2 278,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Strzemięcinie o powierzchni 65,4 m2, składające się z 3 pokoi, w tym salon ok 20 m2, dużej kuchni ok 10 m2 i osobno łazienki i toalety. Znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

179 500 zł43 m² 4 135,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta mieszkanie w centrum za 179500 tyścięcy! W naszej ofercie posiadamy ładne ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,40. Mieszkanie jest dwu stronne okna wychodzą na wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

282 310 zł54 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 21,5m2, dwie sypialnie ok. 13,6m2 i 9,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

299 900 zł39 m² 7 679,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 22,53m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

341 000 zł56 m² 6 046,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe mieszkania w kameralnej inwestycji na Wrocławskich Wojszycach. Mieszkania o powierzchni od 70 do 115 m2. Lokale posiadają obszerne balkony lub tarasy, możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Leszno,wielkopolskie

155 000 zł46 m² 3 347,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! cena do negocjacji! Oferujemy Państwu zadbane mieszkanie w bloku po termomodernizacji. 3 piętro ul. Bułgarska. Na powierzchnie ok 47 m2 składają się 3 pokoje (w tym 1 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Staszów

Staszów,świętokrzyskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe. okolica bardzo spokojna, niedaleko znajduje się przedszkole, targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemioły

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

235 000 zł54 m² 4 376,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

- redykajny - - Kontakt w sprawie oferty - tel.   taras o pow. 6 m2. - nowa technologia budowy. - pokoje rozkładowe, o pow. 19 m2 i 13 m2. Na podłodze parkiet jesionowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

89 000 zł27 m² 3 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe, położone w centrum Tarnowa przy ulicy Narutowicza. Mieści się na czwartym piętrze bloku wykonanego z cegły. Powierzchnia 27 metrów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie do niewielkiego remontu. Pokoje o powierzchni: 15m2, 11m2, 9m2. Łazienka i wc osobno. Usytuowanie mieszkania: północ - południe. Nowe okna, piec gazowy. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

310 000 zł50 m² 6 163,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 1999 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w 2007r. Kuchnia kompletnie wyposażona agd(ekspres do kawy,piekarnik zmywarka, lodówka w zabudowie), płyta grzewcza na wyspie. Szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

249 000 zł60 m² 4 122,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie tej nieruchomości proszę dzwonić pod numer tel. Przestronne, ciepłe i ciche mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,4 m 2 położone przy ulicy Wilczyńskiego. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij