dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ksawera

Będzin,śląskie

82 000 zł34 m² 2 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie o pow. 34 m2 składające się z 1 dużego pokoju, kuchni w aneksie, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ksawera

Będzin,śląskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie o pow. 34 m2 składające się z 1 dużego pokoju oraz 2 mniejszego, kuchni w aneksie, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

82 000 zł38 m² 2 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie o pow.38 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej osobnej kuchni, łazienki i wc razem oraz balkonem. Mieszkanie jest do odnowienia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

95 000 zł49 m² 1 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis Do sprzedania jest mieszkanie z wyposażeniem o pow. 48,80 m2 składające się z 2 niezależnych widnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni w kwadracie, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Tadeusza Kościuszki

Darłowo,zachodniopomorskie

100 000 zł52 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie własnościowe w kamienicy wraz z umeblowaniem. Mieszkanie jest 1-pokojowe z osobną kuchnią, do remontu. Wysokość 3,8 m. Odległość od morza 3 km. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

663 000 zł120 m² 5 525 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Dwustronne (wsch, zach). Dwupoziomowe. Mieszkanie 120 m2 (nie licząc skosów) na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł39 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skolwin

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł60 m² 3 338,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe W atrakcyjnej cenie 3.338ZŁ/M2 - TYLKO Z ! Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze o powierzchni 59,60m2 w niskim budynku wielorodzinnym z lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł60 m² 6 343,91 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż trzy pokojowe, rozkładowe i widne mieszkanie na Pradze Południe. Pokój dzienny 17,3m2 z wyjściem na dużą loggię od strony zachodniej, oddzielna widna kuchnia 6,2m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą oferta ładnego mieszkania typu M-3 położonego w dzielnicy Tysiąclecia na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

212 000 zł37 m² 5 729,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe ładne niski blok 36, 1 M.Kw. 212 000 do negocjacji! Oferuję na sprzedaż ładne wyremontowane mieszkanie na 3 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul.Szamotulskiej.Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Głuchołazy,opolskie

130 000 zł60 m² 2 152,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok w 2012 roku został ocieplony z zewnątrz. Mieszkanie znajduje się blisko centrum oraz stadionu sportowego. Z okna widok na panoramę miasta oraz na Górę Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falka

Suwałki,podlaskie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie położone w spokojnej okolicy i dobrym sąsiedztwie .Mieszkanie znajduje się przy ul.Falka na dogodnym pierwszym piętrze. Było oddane do użytku w roku 1996. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz swojego małego M? - znalazłeś :) Mieszkanie o pow. 46m2 mieści w sobie dwa pokoje, kuchnie oraz łazienkę osobno z wc. Z salonu można wyjść na duży balkon. Twoje przyszłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

255 000 zł83 m² 3 072,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Polecamy Państwu do kupna parter domu znajdujący się w Gryficach około 5 minut do centrum miasta. W nieruchomości tej znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Rzeszów,podkarpackie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka znajdująca się na 4 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia po podłodze to 46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

129 000 zł58 m² 2 219,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - K O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Centrum Lęborka (naprzeciw Browaru) o metrażu 58,13 m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

351 000 zł48 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Piękne, świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na Bielanach. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze 4-piętrowego budynku. Budynek ocieplony, z wyremontowanym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

538 000 zł158 m² 3 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 6-pokojowe, o powierzchni ok. 158 m.kw, usytuowane na III piętrze kamienicy w centrum Szczecina. Salon o powierzchni ok. 25 m.kw, z wyjściem na balkon; kolejne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

95 000 zł38 m² 2 493,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,01 m.kw, położone na 11 piętrze w ocieplonym wieżowcu na os. Staszica. Budynek graniczy z Parkiem Słowiańskim, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barlickiego

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

190 000 zł42 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 metry kw. 3 pokojowe bez czynszowe I bez pośredników! nie wymaga remontu. Kamienica również została odrestaurowana,łącznie Z położeniem nowego dachu I dociepleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł50 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe o powierzchni 49,8 m2, okna pcv, panele podłogowe w pokojach. Kuchnia oddzielna w zabudowie, glazura, tarakota. W łazience -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł60 m² 2 297,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 60,5 m2 na oś. Lotnisko na III pietrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa sie z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc osobno, 2 piwnice. Mieszkanie jest do remontu, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w bloku na 4 piętrze o powierzchni 46m 2 znajdujące się w bardzo spokojnej okolicy Gryfic. W nieruchomości tej znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

255 000 zł40 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w Piasecznie przy ulicy Energetycznej 9/323 na drugim piętrze, blok z windą, wraz z podziemnym miejscem parkingowym. Wyposarzenie : mieszkanie w pełni umeblowane co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Korczak

Kalisz,wielkopolskie

79 000 zł36 m² 2 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena 79000zł .Polecam mieszkanie o powierzchni 36m2 na czwartym piętrze w bloku.Dwa pokoje rozkładowe z jasną kuchnią , łazienką i wc.Do każdego pomieszczenia oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdy

Katowice,śląskie

192 000 zł60 m² 3 193,08 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,13m2 znajdujące się na 7 piętrze 9-piętrowego bloku w dzielnicy Bogucice na ul. Wajdy. Blok strzeżony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

102 500 zł28 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 27,5m2 w Nowym Dworze Mazowieckim na parterze w czteropiętrowym bloku .Kuchnia aneks 6m2,pokój 16m2 ,łazienka 4m2,przedpokój. Ściany gładź do ponownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

377 000 zł80 m² 4 712,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie w Markach pod Warszawą w okolicy ch Marki i ch Targówek. Wysokiej jakości stolarka drewnian, drewniane panele, drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elewów

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł76 m² 4 575,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie własnościowe, pow. 76,5m2, na II-gim piętrze w bloku mieszkalnym w Gdańsku w dzielnicy Gdansk-Matarnia. Trzy pokoje. Okna wychodzące na płn-wsch. (sypialnia) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żaka

Kraków,małopolskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie 1-pokojowe umiejscowione na wysokim parterze w nowym bloku przy ul. Michała Żaka (kurdwanów) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

105 000 zł38 m² 2 770,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Okna pcv. Ogrzewanie centralne z miasta. Niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

185 000 zł59 m² 3 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w Gryficach położone w bloku na parterze na Osiedlu XXX-lecia o powierzchni 59 m 2. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jastrzębie Górne

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

147 000 zł60 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja! M-4 ul. Północna 147 000 zł możliwość dużej obniżki ceny! Mamy do zaoferowania Państwu M-4 składające się z 3 przestronnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz wc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nałkowskiej

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł27 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Ładna kawalerka do remontu w atrakcyjnej części Piaskowej Góry okolice ul. Nałkowskiej i Makuszyńskiego. Mieszkanie mieści sie na wysokoim parterze.wymienione okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

89 000 zł31 m² 2 870,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania nową ofertę mieszkania typu M-2 w dzielnicy Północ. Mieszkanie w standardzie podstawowym do własnej aranżacji, z dużym balkonem położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

241 395 zł63 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis całość prowizji pokrywa strona sprzedająca! Do sprzedania mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.