dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

174 000 zł34 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Kurdwanowie! Mieszkanie jednopokojowe o pow. 34m2, położone na V piętrze w wysokim bloku na Kurdwanowie. Kuchnia jasna oddzielnie, pokój duży z zabudowaną loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

217 041 zł66 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 65,77 m2, usytuowane na III-IV piętrze budynku wybudowanego w nowej technologii. Wykończone, gotowe do zamieszkania. W cenę wliczone są:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

177 100 zł51 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne dwupokojowe mieszkanie na trzecim pietrze, w bloku po wykonanej termomodernizacji. Mieszkanie jest środkowe, bardzo słoneczne i ciepłe, z pieknym widokiem na góry. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie położone w bloku na 2-piętrze , obejmujece : 3 pokoje ( duży pokoj z wyjściem na balkon), kuchnię, łazienkę, osobne wc i przedpokój). Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

230 000 zł66 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe (20, 13 i 11mkw.), w pełni rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku, w cichej uliczce. W pobliżu pełna infrastruktura (sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Storczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

465 000 zł156 m² 2 983,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kontakt - kasia *************** mieszkanie - 3 poziomowe, 5 niezależnych pokoi, 2 łazienki z wc, 2 tarasy, 1 balkon, 2 garaże. Media - woda miejska,ogrzewanie miejskie stan techniczny, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

288 000 zł66 m² 4 337,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w centrum miasta na monitorowanym osiedlu obok hali sportowej i pływalni oraz banku.Mieszkanie bezpośrednio po remoncie generalnym (wszystko nowe) podwyższony standart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł59 m² 2 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2 pokojowe mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń w zadbanej kamienicy; pokoje: o pow. ok. 23 i 17m2; samodzielna kuchnia z oknem o pow. ponad 12m2; łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie należy do inwestycji - Apartamenty Pod Zegarem, dom zlokalizowany jest na Wzgórzach Warszewskich. Małą architekturę nie tylko tworzy zieleń wokół budynku, ale także plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

315 000 zł90 m² 3 517,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Stanowiący odrębną nieruchomość lokal mieszkalny, usytuowany w budynku dwurodzinnym: *na pierwszym piętrze 3 pokoje (w tym dwa w amfiladzie z oddzielnym wejściem z przedpokoju;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

361 460 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem na eleganckim, ogrodzonym osiedlu w kameralnej części Siechnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem Z aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ostrobramska

Poznań,wielkopolskie

143 000 zł20 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

405 000 zł70 m² 5 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w Ząbkach ul. Kopernika rok budowy 2010 70 m2 - 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia z oknem, garderoba, miejsce garażowe, parter w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł91 m² 10 439,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Starym Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego (3 poziomy), kameralnego apartamentowca (13 mieszkań) w cichej części Wilanowa. Posiada zagospodarowany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 548 zł51 m² 5 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

:dodatkowy opis | Komfortowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z przynależnym dużym tarasem zielonym - 40m2 i balkonem na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł42 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym stanie , do odświeżenia. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka i wc osobno, glazura, terakota. Z dużego pokoju przejście do sypialni, do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

254 200 zł62 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na I piętrze w kamienicy w Kołobrzegu przy ulicy Zygmuntowskiej. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Ściany gładzie gipsowe. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warpie

Będzin,śląskie

104 000 zł56 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt kasia ************************** lokalizacja - Będzin - Warpie. Mieszkanie na pierwszym pietrze w domu wielorodzinnym. Mieszkanie - 56m2, 2 pokoje,widna kuchnia, łazienka, osobno wc, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Opole,opolskie

415 000 zł116 m² 3 576,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

mieszkanie po kapitalnym remoncie, (z wyj. 1 pokoju) ocieplone podłogi i sufity, plastikowe okna, 4 pokoje + garderoba, łazienka z 2 oknami, kamienica położona przy zamkniętej cichy ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko przystanku autobusowego. Budynek przygotowany do ocieplenia, piony i instalacje wymienione. Mieszkanie do remontu, w pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

105 000 zł48 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow 48 m 2 składające się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, małego pokoju ,widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

U nas taniej O vat! super oferta M6 W układzie 2x2 mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie typu M6 W układzie 2x2 zlokalizowane W jastrzębiu na ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł66 m² 2 409,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Klimontów. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 składające się z przedpokoju, 3 oddzielnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon), oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, słoneczne mieszkanie na 2 piętrze bloku mieszkalnego w Luboniu przy al. Jana Pawła II, 2 pokoje, jasna kuchnia osobno, łazienka. Nowe meble w kuchni, płyta grzewcza, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

143 000 zł48 m² 2 948,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 48,5 m2 - 2 pokoje - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! Opis rezerwacja Łączna powierzchnia mieszkania to 48,5 m2. Mieści się w bloku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 500 zł64 m² 4 599,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 380 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba do kontaktu: grażyna Porządna- obremska Drugi budynek na osiedlu orzechowym przy ulicy Wielichowskiej w Kościanie. Zakończenie inwestycji zaplanowano na maj 2013roku. Nie pobieramy prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Głogowej o powierzchni 39m2. Składa się z dwóch pokoi(14m2, 12m2, kuchnia 5m2- otwarta na pokój z oknem, łazienka 4m2. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kontakt kasia ************************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, łęknice przy ulicy Topolowej. Mieszkanie II poziomowe! mieszkanie - 75m2, 4 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, osobne wc, 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania ładne, widne mieszkanie w Pruszkowie o powierzchni 48m2, na osiedlu Staszica, przy ulicy Powstańców. Zlokalizowane na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym bloku z 1977r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brześć

Brześć,kujawsko-pomorskie

37 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

budynek,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w Krośnie Odrzańskim. Mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Mieszkanie ma powierzchnię 39,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł91 m² 9 505,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie rozkładowe, narożne, południowo-zachodnie. W dobrym stanie. Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z oknem, wc osobno, glazura, terakota. Z salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł46 m² 4 324,21 zł/m²

 

Piętro:-