dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

327 000 zł56 m² 5 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 56m2(okna na południowy-wschód). Zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba do kontaktu: grażyna Porządna-Obremska Już w sprzedaży nowe, bezczynszowe mieszkania w sześciokondygnacyjnym bloku w Kościanie, który jest pierwszym obiektem tworzącym nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

338 250 zł50 m² 6 765 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne mieszkanie hipoteczne-własnościowe na drugim piętrze.Czynsz 400zł za dwie osoby. W pobliżu centra handlowe Auchan,Fashion House,Galeria Józefosław,centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł52 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 52m2 w bloku z cegły, na pierwszym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołkowska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Okazja: nowoczesne, przestronnie zaaranżowane mieszkanie trzypokojowe na sadybie w bardzo dobrej cenie! Mieszkanie po remoncie, wysoki poziom wykończenia. W kuchni granitowe blaty, szafki wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

217 000 zł47 m² 4 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie położone w spokojnym miejscu na Pomorzanach. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum i innymi dzielnicami. W pobliżu szkoła, sklepy i inne środki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł70 m² 2 982,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt kasia ************************ - cena do negocjacji - lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, mydlice ul. Legionów Polskich. Mieszkanie na 8-ym piętrze w bloku 10-o piętrowym; mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

182 000 zł56 m² 3 209 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! 182000zł Bielsko-Biała. Osiedle Beskidzkie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Beskidzkim na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Legnica,dolnośląskie

129 463 zł37 m² 3 499 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania kawalerka: - blisko pętla mpk z liniami na całe miasto - 100m do szpitala - 200m kaufland - w pobliżu sklepiki spożywcze osiedlowe, carrefour, parking strzeżony - blisko dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czeremchowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

213 000 zł35 m² 6 085,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dla singla! - Mam do sprzedanie mieszkanie 35m + 17m taras + 40m ogródek przed wejściem i 70m ogródek z tyłu mieszkania, zejście z tarasu. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Perełką

Piaseczno,mazowieckie

288 000 zł42 m² 6 906,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie, położone na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla, w dobrej lokalizacji. Mieszkanie 41,7m2, z 2006 roku, 2-pokojowe, 1 piętro, balkon, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

210 000 zł55 m² 3 800,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Urocze trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Pokoje o powierzchniach ok. 6m2, 9m2, 15m2. Jasna kuchnia. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: ul.Elizy Orzeszkowej (Śródmieście). W pobliżu Ostrów Tumski, ogród Botaniczny, nieco dalej Rynek. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, tereny zielone (m. in. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nowiny

Nowiny,śląskie

143 000 zł64 m² 2 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 dąbrówki III piętro - niska cena Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Dąbrówki. Dużym plusem jest niskie trzecie piętro oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Nowiny

Nowiny,śląskie

79 000 zł30 m² 2 677,97 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja M2 dąbrówki 79000 - do negocjacji! Przedstawiam Państwu do sprzedania dużą kawalerkę na osiedlu Nowiny. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

284 265 zł63 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W standardzie deweloperskim W centrum szczecina tylko 4.500ZŁ/M2 - WYSOKI STANDARD MIESZKAŃ ZAWSZE Z ! Mieszkanie w apartamentowcu z 2011r. o powierzchni 63,17m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

344 250 zł55 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 55,08m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

317 088 zł66 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wysoki standard, stan deweloperski, doskonała lokalizacja W centrum szczecina - Z znajdziesz dla siebie najlepszą ofertę. Nieruchomość zlokalizowana na 5 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

381 813 zł61 m² 6 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,09m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

343 500 zł55 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,96m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

254 187 zł41 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,67m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 548 zł51 m² 5 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

174 085 zł30 m² 5 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 500 zł51 m² 3 983,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł39 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

161 899 zł27 m² 5 949,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

277 750 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający atrakcyjne mieszkanie W nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowani E I aktem własności! Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

338 778 zł57 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający nowe, atrakcyjne mieszkanie W rezydencji piastowskiej Z pozwoleniem na użytkowanie I aktem własności! Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

387 750 zł71 m² 5 466,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej z aktem notarialnym! Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szulc

Dąbrowa Górnicza,śląskie

110 000 zł38 m² 2 877,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! kontakt Kasia! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ul. M. Szulc media - gaz, woda ciepła z junkersa , ogrzewanie miejskie, czynsz 277zł mieszkanie - 1 pokojowe, widna duża kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

282 000 zł46 m² 6 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przestronne, rozkładowe i słoneczne mieszkanie w Pruszkowie na Oś. Bolesława Prusa ul. Anielki, o powierzchni 46 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł174 m² 2 097,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 poziomowe w odnowionej, monitorowanej Kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 174m2(powierzchnia użytkowa 123m2), na powierzchnię tą składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zmorskiego

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

:dodatkowy opis | Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Zmorskiego. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z nowoczesną kuchnią. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

243 000 zł37 m² 6 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ładne mieszkanie 37 m kw na Osiedlu Rajska Jabłoń (za Kauflandem). Mieszkanie jest w bloku na drugim piętrze. Skład mieszkania - kuchnia razem z salonem, sypialnia, korytarz, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***********kontakt kasia*********** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie - 63m2 w niskim bloku, składa się z 3 pokoi, kuchnia, łazienka z wc oraz balkonu. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij