dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Słoneczne mieszkanie na Muranowie do częściowego remontu (łazienka,kuchnia i instalacje po remoncie; okna wymienione): ściany do malowania, parkiet do cyklinowania, drzwi do wymiany. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

159 950 zł50 m² 3 199 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z funkcjonalnym rozdzialem pomieszczen. Bardzo jasne, 2 pokoje z kuchnia i lazienka i balkonem. Podlogi parkietowe. Substancja budynku jest bardzo solidna. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadzawki

Kraków,małopolskie

254 000 zł46 m² 5 485,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 zlokalizowane na ulicy Sadzawki (olsza), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

253 375 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,54m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

185 000 zł59 m² 3 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w Gryficach położone w bloku na parterze na Osiedlu XXX-lecia o powierzchni 59 m2. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie 51m2 Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, okna wymienione na pcv. Na podłogach płyty pcv, płytki ceramiczne. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł49 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m położone na III piętrze X-piętrowego budynku z lat 80-tych w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Szczepin, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

185 000 zł39 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39m2 położonego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa sie z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz Pomorski

Kalisz Pomorski,zachodniopomorskie

167 000 zł63 m² 2 650,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo zadbane, po kapitalnym remoncie ,nie użytkowane. gorąco polecam. zdjęcia przesyłam e-mail.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

:dodatkowy opis | Do sprzedania piękne przestronne mieszkanie o powierzchni 58m2 usytuowane na 5 piętrze 6-piętrowego budynku z 2001 roku w znakomitej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

199 000 zł59 m² 3 374,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,79 m2, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowej kamienicy, składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

216 568 zł49 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania szwederowo bielicka 14 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w pięcioklatkowym, trzypiętrowym budynku w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Bielickiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

183 000 zł47 m² 3 906,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Wadowicach o powierzchni 46,85 m2. Lokal po generalnym remoncie, nowe okna pcv, panele, gładzie na ścianach. Rozkład: 3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Raszyn,mazowieckie

630 000 zł77 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 77m2 w Raszynie. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, 2 łazienek, przedpokoju, ogródka (170m2). Ponadto w cenie 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

205 002 zł49 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gotowe mieszkania do objęcia od razu po zakupie! Polecam na sprzedaż gotowe mieszkania w budynku wybudowanym przez doświadczonego dewelopera w spokojnej okolicy Zalasewa koło Swarzędza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł36 m² 4 185,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Z balkonem kapuściska blok niski czynsz Na sprzedaż mieszkanie typu m-3 w bloku ocieplonym czteropiętrowym w spokojnej na Kapuściskach. Wnętrze do odświeżenia, okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

274 536 zł67 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy sposób łączy komfort cichej okolicy (budynki są ponadto oddalone od ulicy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

320 850 zł70 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle składa się z jednego, nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z 39 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze. Prosta forma oraz eleganckie wykończenie tworzą nowoczesny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

288 650 zł63 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

270 400 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

369 697 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

249 918 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł76 m² 3 933,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przytulne mieszkanie na pogodnie W dobrej cenie. Opis mieszkania : Mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajdujace się na drugim piętrze kamienicy, składa sie z pokoju dziennego, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

185 000 zł63 m² 2 936,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w Centrum Lęborka opodal deptaku o metrażu 63,01m 2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł48 m² 5 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojowe na Ratajach, na Os. Rzeczypospolitej. Trzy niezależne pokojo, jasna kucnnia. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie położone w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

970 000 zł74 m² 13 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w centrum Starego Miasta, blisko Rynku Głównego! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 74,70m2 położone na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Za Skłonem

Kraków,małopolskie

750 000 zł101 m² 7 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

:dodatkowy opis | Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m2 zlokalizowane na ulicy Za Skłonem (wola Justowska), usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe, jednostronne, wschodnie, do generalnego remontu. Kuchnia osobna z oknem, łazienka z wc. Balkon, piwnica. Budynek ocieplony, klatka schodowa w dobrym stanie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Rataje

Poznań,wielkopolskie

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie na os. Czecha 31 mkw, gotowe do zamieszkania jasny pokój 20 mkw, oddzielna zamknięta kuchnia wraz z wyposażeniem. W pobliżu centrum handlowe M1, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 173,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

:dodatkowy opis Mieszkanie na Kuźnikach. Usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. W okolicy dużo zieleni, ogródki działkowe. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł135 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Rynek pierwotny! kupujacy nie płaci prowizji! Apatrament w ekskluzywnej dzelnicy Bielska w cichym zamkniętym osiedlu domków. Przepiekny widok na góry a jednoczesnie 5 min do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ul. Długosza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki i aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

117 000 zł59 m² 1 979,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy mieszkanie W cichej I spokojnej okolicy!~do sprzedanie mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 59,10m2,usytuowane na 10-tym piętrze w wieżowcu. Na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w cichej okolicy, blisko park, jeziorko Gocławskie, jeziorko nad Balatonem. Blisko przychodnia, szkoła, apteka. Dobry punkt komunikacyjny (ostrobramska, al. Stanów Zjenoczonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

251 823 zł59 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

228 000 zł45 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Wielickiej (płaszów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1967 roku. Blok odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

132 000 zł46 m² 2 869,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie na os. Włókniarzy W andrychowie. Mieszkanie usytuwane na IV piętrze W bloku IV kondygnacyjnym. Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe Z widną kuchnią. Blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzęczkowicka

Mysłowice,śląskie

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: jarosław Birlet tel. Prezentujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Mysłowicach ( dzielnica-Brzęczkowice). Mieszkanie o metrażu 64 m2, 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł48 m² 4 564,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rzeszów ok. Warszawskiej Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,20 m2 usytuowane się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku z 1992r. Mieszkanie jest dwustronne, w skład powierzchni wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 071 zł64 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

180 000 zł34 m² 5 249,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina. Mieszkanie ma dwa pokoje (ok.13 i 11 mkw) oraz kuchnię, przechodnią między oboma pokojami. W mieszkaniu są wymienione na pcv okna.