dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

299 000 zł61 m² 4 917,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa cena. Atrakcyjne mieszkanie o pow. 60,80 mkw na os. Czuby-Skarpa. Położone na drugim piętrze w budownictwie z lat 80-tych. Blok z windą, ocieplony. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Myślibórz,zachodniopomorskie

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

wymienione okna, panele podłogowe, instalacja elektryczna, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł55 m² 4 369,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie W bloku na osiedlu tatrzańskim Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 1997 roku na osiedlu Tatrzańskim. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, mieszczące się na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Czarnogórskiej. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

399 000 zł79 m² 5 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis | Sprzedaż bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Lokal o powierzchni ok. 31 m2 na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Bytom,śląskie

165 000 zł85 m² 1 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4-tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Mieszkanie jest w centrum Bytomia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Elekcyjna

Warszawa,mazowieckie

165 000 zł24 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Okazja! Kawalerka znajdująca się na 7 piętrze budynku posiadającego windę, składająca się z pokoju, oddzielnej kuchni - kuchnia z wejściem z przedpokoju, oraz łazienki z wc. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

244 000 zł48 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 48 m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku (rama H), przy ul. Włoskiej (kraków/podgórze Duchackie). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł86 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 86- metrowe, 4-pokojowe na Zaciszu z zaadoptowanym poddaszem (ok. 64 m2 pow. całkowitej w tym 57 m2 pow. użytkowej + 22 m2 antresola w wysokich skosach). 4 pokoje: 1/ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piastów

Piastów,mazowieckie

190 000 zł30 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Piastowa. Pokój o pow. 20 m2 z gładziami gipsowymi na ścianach,nowe panele na podłodze. wyburzono ściany, aby stworzyć jak najwięcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

225 000 zł65 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: hanna Urbańczyk tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie M-3 w Tychach na oś. O o powierzchni 65 m2. Trzy ustawne pokoje, kuchnia, duży przedpokój, łazienka, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł93 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Budynek sprzed wojny. Pobudowała go najstarsza spółdzielnia warszawska"szare Domy" Budynek jest ogrodzony, wyremontowany, jest to tzw "dobry adres" w Warszawie. Mieszkanie o wys 3,20m przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Maszewo,zachodniopomorskie

95 000 zł46 m² 2 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m 2 w Maszewie. Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 46 m 2 znajdujący się na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł52 m² 7 461,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,6 m 2 usytuowane jest na 8-piętrze 9-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (18,65 m 2 ) z 7-metrowym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

160 000 zł48 m² 3 354,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie w okolicy lodowiska. Kuchnia połączona z jadalnią. Z jadalni jest wejście do dwóch osobnych pokoi. Mieszkanie posiada balkon - loggię. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

490 000 zł109 m² 4 495,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z garażem! lokalizacja: bielany Wrocławskie. Miejsce dobrze skomunikowane - szybki dojazd do centrum Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

325 000 zł101 m² 3 216,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu w Mędłowie, tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

345 000 zł112 m² 3 069,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

296 000 zł74 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł99 m² 4 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

382 625 zł61 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,22m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

254 187 zł41 m² 6 249,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,67m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

297 950 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający atrakcyjne mieszkanie W nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowani E I aktem własności! Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem Z aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

202 500 zł51 m² 3 983,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3299zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

151 749 zł27 m² 5 576,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

220 129 zł39 m² 5 591,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 39,37 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22m2, sypialni 9,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

46 000 zł41 m² 1 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta wstrzymana do końca lutego. Ustawna kawalerka za okazyjną cenę! Rejon Orląt Lwowskich/ Wojska Polskiego. Kamienica na domofon. Prężnie działająca Wspólnota. Mili, kulturalni sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górska

Bielsko-Biała,śląskie

365 000 zł117 m² 3 119,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 117,00 m w zabudowie szeregowej. Do mieszkania na pierwszym piętrze prowadzi odrębne, niezależne wejście. Dodatkowo oferowany jest garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ruda Śląska,śląskie

100 000 zł39 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na osiedlu Mickiewicza w Rudzie Śląskiej Ruda1. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni bez okna, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia ok. 39 mkw. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

180 000 zł62 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w Ełku. W pobliżu szkoła, banki, lokale gastronomiczne, basen, place zabaw. Z okna widok na jezioro. Doskonały punkt komunikacyjny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

127 660 zł25 m² 5 022,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis p> Mieszkanie w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja , 10 minut pieszo do centrum , blisko szkoła podstawowa i gimnazjum ,sklepy ,targowisko miejskie , stadion ,lodowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

563 965 zł76 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Inwestycja oddana do użytku! vermera. Ciekawa inwestycja w sercu ochoty. Mieszkanie o powierzchni 75,70 m2. Ciekawy układ mieszkania pozwalający na łatwą aranżację nie wymagajacą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

242 000 zł53 m² 4 566,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe, do generalnego remontu. Okna od strony wschodniej, od podwórka, stare drewniane. Mieszkanie średnio ciche, budynek blisko ulicy Wysockiego. Klatka schodowa przed remontem, portier.