dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

202 000 zł31 m² 6 516,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ciepłe, wschodnie, dobrze doświetlone z dużą loggią 7m. Kuchnia z oknem, wyposażona, umeblowana. W pokoju na podłodze panele. Łazienka z wc w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

630 000 zł85 m² 7 403,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 -pokojowe w bardzo dobrym stanie położone w kamienicy przy ul. Krowoderskiej Poddasze po adaptacji w 1999/2000. Okna od strony połud.- zach- pionowe. Powierzchnia użytkowa 85,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Żółkiewskiego ( Grzegórzki). Mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z dwóch niezależnych przestronnych pokoi ( oba o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

159 000 zł74 m² 2 148,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy nieprzechodnie, bardzo funkcjonalne pokoje (dla przykładu pow. salonu ma 20m2.). Kuchnia oferuje wystarczającą ilość przestrzeni z częścią jadalną i spiżarką. W cenie zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie jasne, duży pokój - na południe, mały pokój i kuchnia na północ, przestronne, łazienka i wc osobno. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Do sprzedania, duże mieszkanie jednopokojowe. Pokój 16m2, kuchnia oddzielna, widna - 7m2. Mieszkanie rok po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Przestronna, widna kuchnia, sprzęt agd :pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne 4 pokojowe mieszknie w zadbanej kamienicy na pograniczu Pogodna i Śródmieścia na ul. Gorkiego. Atrakcyjna lokalizacja, blisko park, sklepy, komunikacja. Na powierzchnię 99,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

436 671 zł81 m² 5 410,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Osiedle Górczewska Park powstało z myślą o osobach ceniących miejski styl życia ? wygodę zamieszkania blisko centrum miasta i jego udogodnień. Kompleks składa się z 11 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W niskim bloku Z windą! Mam na sprzedaż piękną kawalerkę o powierzchni 45,2 mkw, położona na I piętrze w nowym bloku z windą. Rozkład mieszkania: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis | Do sprzedania sympatyczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze 10-piętrowego budynku przy ulicy Białoruskiej, tuż przy Nowosądeckiej. W budynku 2 windy. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Do sprzedania mieszkanie położonena na parterze w domu bliźniaku, zlokalizowanym w bardzo atrakcyjnym miejscu - Salwator, ul. Ks. Józefa. Jest to 2 piętrowy budynek wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w Galeria Point, oddanie we wrześniu 2012. 2-pokojowe, kuchnia w aneksie, łazienka, loggia. Możliwość wykupienia miejsca postojowego. Świetny punkt komunikacyjny dzięki pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

2 300 000 zł101 m² 22 772,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Ekskluzywny apartament o pow. 100,78 m2 po kapitalnym remoncie położony na II piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej. Trzy oddzielne pokoje: salon z balkonem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł118 m² 11 440,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament w prestiżowej inwestycji przy ul. Pilotów. Apartament o powierzchni 118,2 m2 posiada ogród zimowy o powierzchni 10,28 m2 oraz dwa tarasy o łącznym metrażu 89,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł55 m² 6 781,82 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie, okna od podwórza, strona zachodnia.Kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc, glazura, terakota, kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Centrum, wokół pełna infrastruktura. Mieszkanie 2 pokojowe składa się z: 1. duży pokoj o powierzchni 16 m2 z oknem balkonowym i balkonową kratką. 2. mały pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł54 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania. Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,5 m2 na Starym Mokotowie w doskonałym punkcie lokalizacyjnym. W pobliżu punkty usługowo- handlowe, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 w Śródmieściu w okolicach ul. Jedności Narodowej Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (25 m2 12m2 ) * kuchni (ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

124 000 zł63 m² 1 968,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

- prowizję biura pokrywa sprzedający prawdziwa okazja! lokalizacja: okolice ul. Żeromskiego (śródmieście), w bocznej spokojnej ulicy. Atrakcyjna lokalizacja - pieszo 15min do Rynku i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

182 408 zł37 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

M09 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

325 000 zł49 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie po remoncie, o powierzchni 49,4m2, znajdujące się na parterze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnym pokoi (16.9m2, 8.9m2, 7m2), osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł86 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne mieszkanie na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Ciche, z niezwykłym klimatem, odizolowane od ulic, na zamkniętym terenie. Mieszkanie na 4, ostatnim, dobudowanym w 2002 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

310 000 zł60 m² 5 192,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie o powierzchni 59,7m2 znajduje się na parterze w II piętrowym kilkuletnim budynku ( 2001r.). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

243 824 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

M01 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży przestronne, jednopokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w trzypietrowym bloku wybudowanym w technologii tradycyjnej w 2001 roku, przy ulicy Obozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Bytom,śląskie

79 990 zł63 m² 1 269,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ładnej kamienicy na 1 piętrze! Cena tak niska ze względu na potrzebę pilnej sprzedaży! Wjazd na parking dla mieszkańców zamykany bramą na domofon. Stan mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokrzywnicka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł82 m² 4 695,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko pętla autobusowa Olszynka Grochowska, pkp Olszynka Gochowska. Piwnica, 2 balkony, ogródek 120m2. Mieszkanie do odnowienia. Trójstronne (be północy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

131 728 zł26 m² 5 022,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis Mieszkanie w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja , 10 minut pieszo do centrum , blisko szkoła podstawowa i gimnazjum ,sklepy ,targowisko miejskie , stadion ,lodowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo ładne 3 pokoje, wykończone w wys. standardzie. Duży pokój - 20m2 + oszklona około 5m2 loggia; dwa pokoje po około 12m2 - gabinet, sypialnia ; duża kuchnia z oknem / jadalnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

535 600 zł140 m² 3 825,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament 3 poziomowy dla wymagających Bardzo atrakcyjne i przestronne 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 140 m2, użytkowej 110 m2, zlokalizowane na szczecińskim Drzetowie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

243 481 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

M19 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

165 000 zł37 m² 4 423,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w 4-piętrowym bloku na Kalinowszczyźnie, okolice ul. Okrzei. Dobry stan techniczny: w 2012 r. położono gładzie na ścianach i panele na podłogach. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł46 m² 5 268,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe na Bródnie 7 piętro w bloku 10 piętrowym. ul. Krasnobrodzka, przy pętli autobusowej Podgrodzie. W pobliżu szkoły, przedszkola. Blok z 1975 roku. Pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania położone w Centrum miasta 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m2. W pokojach (18 i 11m2) na podłogach świeżo wycyklinowany parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta. Mieszkanie na bardzo wysokim parterze składające się z 3 pokoi 18m2 z wyjściem na taras , 12 m2 i 10 m2, oddzielnej kuchni 9 m2 z wyjściem na taras, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bachmacka

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł38 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Blok 4 piętrowy mieszkanie na 2 piętrze. Pokój połączony z widnym aneksem kuchennym. Łazienka z wc, wanna, glazura, terakota, woda ciepła na piecyk gazowy. W pokoju na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Lublin,lubelskie

370 000 zł77 m² 4 805,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania przestronne, funkcjonalne i przytulne mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Oferta łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania w bliskiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

240 000 zł48 m² 4 958,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z ogródkiem na wysokim parterze -dwupokojowe o pow. 48 m2. w Pruszkowie. Duży pokój o pow. 25 m2 z wyjściem na balkon, mniejszy pokój o pow. 9 m2, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ciche 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, położone w prestiżowej dzielnicy Mokotowa, blisko Parku Łazienkowskiego, z doskonałym i szybkim dojazdem do Centrum Warszawy /np.ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł30 m² 8 630,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament po generalnym remoncie, o powierzchni 30 m2 - 2 pokoje, łazienka, kuchnia w aneksie. W budynku wymienione został wszystkie instalacje. Nowe drzwi zewnętrzne (antywłamaniowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warlity Wielkie

Warlity Wielkie,warmińsko-mazurskie

220 000 zł90 m² 2 433,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy sprzedaż mieszkania o powierzchni 90,40m2 znajdującego się w miejscowości Warlity Wielkie, do której możemy dojechać drogą asfaltową z Ostródy, pokonując jedyne 5 km. Do.