dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Beliny-Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

618 000 zł68 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 68 m2 przy ul. Beliny Prażmowskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy z lat 60. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł56 m² 2 782,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko do końca marca super cena jak na taką świetną lokalizację- 155000! Do rozsądnej negocjacji! Nowy, aktywny numer telefonu! Prywatne mieszkanie po częściowym remoncie,w fazie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

335 000 zł44 m² 7 579,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2m2 położone przy ul. Langiewicza. Mieszkanie położóne na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie, wykończone. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dwernickiego

Kraków,małopolskie

455 000 zł59 m² 7 751,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie 3-pokojowe położone na Starym Mieście przy ul. Dwernickiego. Lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa, w pobliżu Rynek Główny oraz Kazimierz. Kamienica z 1911 roku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna. Nowe instalacje: 1. C.O. 2. Elektryczna 3. Gazowa 4.Wodno - Kanalizacyjna Mieszkanie do wykończenia według własnych potrzeb NA E-MAILE NIE ODPOWIADAM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Gajowicka. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum miasta, w bardzo bliskiej odległość od Sky Tower. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne z całym miastem. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Leopold

Jaworzno,śląskie

145 000 zł53 m² 2 735,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 53 m2 - 2 pokoje - cena do małej negocjacji Opis Łączna powierzchnia mieszkania to 53 m2. Mieści się w wieżowcu na 5 piętrze w Jaworznie - Leopold.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z K.W usytuowane na parterze w 3 kondygnacyjnym budynku Centrum ul. Chmielna. Nieruchomość o powierzchni 38 mkw, składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

549 999 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą. Ze skosami ponad 120 metrów, 4 pokoje, 2 łazienki, dwa balkony. Wysokość salonu ponad 6 metrów I poziom: salon z aneksem kuchennym ok.30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

888 000 zł75 m² 11 887,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 74,7m2 położone przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie położone na II piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi ( 34m2 i 22m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sucharskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na górnym Sobięcinie o powierzchni 65m2, w skład którego wchodzi: jeden pokój 25m2, drugi pokój 16m2, kuchnia 20m2 i pozostałe metry to: toaleta i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akermańska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł42 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Budynek kilka lat temu poddano ociepleniu. Wokół jest dużo zieleni a bloki są znacznie oddalone od siebie. Do mieszkania przynależy duży, widny zamykany korytarz. Mieszkanie ciche, sąsiaduje tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wrzesińska

Kraków,małopolskie

172 000 zł21 m² 8 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie typu studio w samym sercu Krakowa, na Kazimierzu, zlokalizowane przy ul. Wrzesińskiej. Powierzchnia wynosi 21m2, mieszkanie po generalnym remoncie, w stanie podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dąbrowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł112 m² 2 276,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferta bezpośrednia - prowizja 0% - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Mieszkanie 2-poziomowe w budynku z cegły w cichej i spokojnej części Pomorzan. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł96 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z ogrodem I garażem! lokalizacja: bielany Wrocławskie. Miejsce dobrze skomunikowane - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne,słoneczne mieszkanie,duża,jasna kuchnia z nowymi meblami,zmywarką,nowy piecyk gazowy.Na podłogach panele.Duża logia. Łazienka po remoncie,flizy ,kabina prysznicowa.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ogrodowe

Kraków,małopolskie

215 000 zł45 m² 4 754,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,22m2 położone na os. Ogrodowym. Na podaną powierzchnię składają się dwa niezależne pokoje o pow. 15m2 i 10m2, oddzielna jasna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 576,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania mieszkanie w samym sercu Starego Mokotowa, a mianowicie na rogu ulic Puławskiej i Narbutta. Klimatyczny lokal o powierzchni ok. 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł66 m² 7 583,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta bez prowizji dla kupujących! wynagrodzenie biura pokrywa tylko sprzedający! Oferujemy do sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 65,8 mkw., mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

236 000 zł46 m² 5 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na 1-piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Kalinowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł34 m² 1 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie w centrum Białego Kamienia, w budynku odsuniętym od głównych ulic.Mieszkanie w stanie deweloperskim,do wykończenia wnętrz. Przewidziany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji* rozkładowe mieszkanie przy powstańców śląskich Nieruchomość: atrakcyjne rozkładowe mieszkanie przy jednej z głównych ulic Wrocławia. Lokal mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na osiedlu Słonecznym - słoneczne mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem Nie bez kozery osiedle Słoneczne tak się nazywa - mieszkania tu są przytulne, ciepłe i pełne Słońca Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

456 000 zł50 m² 9 141,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Długiej. Lokal mieści na 3 piętrze, w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy, (nad mieszkaniem jest strych). Powierzchnia mieszkania wynosi 49,88m2, w tym 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Czuby

Lublin,lubelskie

390 000 zł100 m² 3 907,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bardzo duże, dwupoziomowe mieszkanie w nowych blokach na os.Poręba. Dobra cena za mkw! Na niższym piętrze (3 piętro) jest pomieszczenie przewidziane na jadalnie połączoną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaodrze

Opole,opolskie

214 000 zł46 m² 4 622,03 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

:dodatkowy opis Sprzedaż - mieszkanie bliskie Zaodrze 2 pkł Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 46,30 m2 z dużym balkon. Lokalizacja blisko Centrum, 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

612 000 zł76 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne, bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Krakowa, o powierzchni 76,5m2 zlokalizowane na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania dwupokojowe, przytulne mieszkanie na Żoliborzu, w sąsiedztwie metra. Lokal o powierzchni ok. 37 m2 na piątym piętrze (2 windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Mickiewicza

Kraków,małopolskie

400 000 zł113 m² 3 539,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe ( pow. 56,5m2) położone na IV piętrze w kamienicy przy al. Mickiewicza oraz udział w strychu znajdującym sie bezpośrednio nad mieszkaniem wynoszący 50%-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

95 000 zł37 m² 2 571,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul. Jagiellońskiej (koło szkoły podstawowej nr8) o metrażu 36,95m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33m2, znajdujące się na 4 piętrze w 4piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

175 000 zł23 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 23m2, znajdujące się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Fiołkowej. W skład mieszkania wchodzi pokój, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł23 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania mieszkanie na Grochowie. Mieszkanie w bardo dobrym stanie, odświeżone, okna plastikowe, ciche. Mieszkanie na pierwszym piętrze o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

210 000 zł42 m² 4 964,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ładne 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o pow.42,3m2. W skład wchodzi salon 16m2,pokój 9m2,widna kuchnia 7,5m2,łazienka 3m2 z oddzielnym wc 1,5m2 oraz przedpokój.Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

339 150 zł39 m² 8 696,15 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezydencja La Tour to nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul. Bohaterów Września. Na 12 piętrach efektownej wieży powstaje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wejścia! Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacj po przeprowadzonym remoncie. Mieszkanie dwustronne, bardzo słoneczne usytuowane na II piętrze w niskim bloku po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolumen

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł52 m² 8 155,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3