dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Cena do negocjacji! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,6 m2 z tarasem 10 m2 i ogródkiem 35 m2 na parterze, ochota, blisko ul. Żwirki i Wigury w apartamentowcu Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

427 000 zł72 m² 5 897,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 4-pokojowe w Poznaniu na nowszym, monitorowanym, chronionym 24h na dobę osiedlu przy ul. Jakuba Krauthofera na Grunwaldzie. Do przystanku tramwajowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Wola. Mieszkanie zlokalizowane jest na Woli przy ul. Krochmalnej. Mieszkanie ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł84 m² 8 085,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ładne mieszkanie na Warszawskich Bielanach w bardzo dobrej cenie. Stan developerski. 84 m2 3 pokoje. Apartamentowiec świeżo wybudowany i wykończony szlachetnymi materiałami, jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 64m2 znajduje się na I piętrze zadbanej, kameralnej kamienicy z 1939 roku. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

511 000 zł68 m² 7 514,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na 6 piętrze w budynku 7-pietrowym z windą, z 2008 roku położonego przy ul. Ks. Meiera. Mieszkanie o powierzchni 68m2, składa się z 3 pokoi, widnaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Włochy

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł94 m² 8 809,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem i kominkiem o powierzchni 152 m2. Ogromnym atutem lokalu są duże przestrzenie mieszkalne niewliczone do powierzchni normatywnej oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, drzewieckiego, 47 M2, 5200 zł Do sprzedania ładne, zadbane, 2 pokojowe mieszkanie w wysokim bloku. Mieszkanie jest rozkładowe, pokoje: 18m2 i 10 m2, kuchnia jest duża, ale bez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł73 m² 5 872,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 3-pietrowym budynku. Składa się z 2 sypialni, salonu, kuchni, łazienki i przedpokoju z miejscem na dużą szafę wnękową. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł60 m² 4 900,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na parterze w budynku 4-piętrowym z cegły na os. Majowym. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny: 18m2 wyjściem na duży balkon, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Lublin,lubelskie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży bardzo jasne, nowoczesne mieszkanie blisko centrum w 4-ro piętrowym bloku mieszkalnym w dzielnicy Czechów. Blok oddany do użytku w 2008r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 47m2 położne w kameralnym bloku na Osowej Górze. Mieszkanie obecnie jest dwupokojowe z możliwością powrotu do mieszkania trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł60 m² 9 900,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Okazyjna cena, mieszkanie spadkowe. Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe, wysokie (290cm) mieszkanie w najbardziej prestiżowej lokalizacji - przy Warszawskim Nowym Świecie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł71 m² 8 239,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupoziomowe na Woli w niesłychanie dobrej cenie! Panorama miasta na wyciągniecie ręki w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Dwa pozimy! Robi wrażenie, prawda? Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:dodatkowy opis | 0% prowizji od kupującego, całość wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Piltza (ruczaj), usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

119 000 zł25 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka o pow. 25m2 położona jest na parterze w docieplonym, pięciopiętrowym budynku z 1961 roku, w dzielnicy Drzetowo. Pokój o pow. 16m2. Na podłodze płytki pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 24,80m2 położone na 5 piętrze w 8-piętrowym budynku przy ul. Meissnera (wieczysta Ugorek). Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie bardzo jasne, wystawa pd/wsch, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

780 000 zł132 m² 5 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe, mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na kameralnym osiedlu przy ul. Fiołkowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 132,3 m2 ( po obrysie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł72 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie rozkładowe w dobrym stanie. Hall połączony z jadalnią i jasną, bardzo dużą kuchnią z oknem. W mieszkaniu wymieniona jest elektryka oraz okna. Duża loggia 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

165 000 zł24 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 24m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Stachiewicza. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni z oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł97 m² 4 938,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Piękne, przestronne mieszkanie w okolicy Mostów Warszawskich! cena do negocjacji! Mieszkanie składa się z 4 pokoi, z czego dwa połączone ogromnymi drzwiami - po otwarciu powstaje wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turka

Kraków,małopolskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2, mieści się na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1997 roku. Kuchnia jasna z wyposażeniem, z meblami w zabudowie. Nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł79 m² 4 156,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej (śródmieście). W pobliżu Ostrów Tumski, ogród Botaniczny, nieco dalej Rynek. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, tereny zielone (m. in. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

160 000 zł67 m² 2 388,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 67m2, położone na 2-piętrze bloku 4-piętrowego w centrum miasta. Do mieszkania przynależy piwnica. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

383 375 zł61 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,34m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

343 500 zł55 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,96m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,30m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

325 000 zł101 m² 3 216,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

:dodatkowy opis prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu w Mędłowie, tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

345 000 zł112 m² 3 069,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

346 243 zł62 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 548 zł51 m² 5 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3