dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

581 500 zł55 m² 10 588,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z balkonem | Podolany | gotowe Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 54,92 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł50 m² 6 988,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja! tylko U nas Zapraszam do zakupu bardzo ładnego dwupokojowego mieszkania na Kapuściskach. Mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze niskiego bloku. Lokal jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

658 963 zł60 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w najmodniejszej części Poznania! Osoba kupująca nie płaci pcc ani prowizji! Najważniejsze cechy nieruchomości: - świetnie skomunikowana okolica - bliskość rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kominka

Rybnik,śląskie

345 000 zł56 m² 6 193,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne M-4 z balkonem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m2 położone na 4 piętrze 10 piętrowego bloku przy ulicy Kominka w Rybniku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł44 m² 19 590,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów | 2 pokoje | 39 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na Ursynowie w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

307 000 zł48 m² 6 353,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Międzyrzec Podlaski, ul. Partyzantów Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w malowniczej lokalizacji Międzyrzec Podlaski, tuż nieopodal jeziorek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 125 648 zł78 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Sierpień 2026 Funkcjonalne 3 pokoje z tarasem 19,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

599 000 zł56 m² 10 639,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 56,3 m2 po generalnym remoncie (instalacja gazowa, elektryczna, hydraulika), wykończone w stylu loftowym, nowe okna, widok ze wszystkich pokoi na zieleń, duży balkon 6m2, unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

519 870 zł39 m² 13 330 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł77 m² 6 224,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w secesyjnej odrestaurowanej kamienicy, położone na samym wejściu do najstarszego zrewitalizowanego toruńskiego parku miejskiego, wpisanego do rejestru zabytków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

203 230 zł31 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o powierzchni 31,17 m2 na parterze w nowym budownictwie (2024r) Do dyspozycji Nabywcy: - salon z wyjściem na taras o pow. 30,5 m2 - otwarta kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Chmieleniec). Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

265 895 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

338 000 zł55 m² 6 156,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Sierakowicach o metrażu 54,90 mkw. położone na 1 piętrze! Najważniejsze informacje o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Tuwima

Zgorzelec,dolnośląskie

245 000 zł28 m² 8 657,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kawalerka O powierzchni 28,30 M2, piętro II, po remoncie, w pełni wyposażona, piwnica! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż ciepłą i przytulną kawalerką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

507 496 zł35 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Dwupokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, holem i balkonem na wrocławskim Nowym Dworze. Doskonały wybór na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł62 m² 17 440 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 62,5 m w zielonym sercu Mokotowa ul. Gagarina 32a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

668 000 zł69 m² 9 681,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkania 66,8 m2 z balkonami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,7 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Jarosław,podkarpackie

430 000 zł62 m² 6 952,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Jarosław ul. Grunwaldzka, kamienica Strisowera Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,85 m , położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z lat 1898 1899, wybudowanej dla Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

472 791 zł25 m² 18 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru - bezpośrednio od dewelopera kraków - bronowice - ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł58 m² 13 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 57,7m2 przy ulicy Zapustnej (stare Włochy). Pierwsze piętro, sypialnia od wschodu, duży pokój z balkonem i kuchnia od zachodu. Własność w spółdzielczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł48 m² 8 263,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zachodniej części Zielonej Góry - idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących komfort i spokój! Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 109m2 znajdujące się w świetnej lokalizacji blisko centrum, przy ul. Króla Augusta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł94 m² 5 982,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Piękne mieszkanie czteropokojowe (pow. 93,6 m2) usytuowane na drugim piętrze kamienicy na Śródmieściu (ul. Mazowiecka 3). Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 900 zł31 m² 5 183,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 1-pokojowe (pow. użytkowa 30,85m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z panoramicznym widokiem Morena, 10. piętro Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w sercu gdańskiej Moreny, usytuowane na ostatnim, 10. piętrze jednego z najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

525 000 zł30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

735 000 zł82 m² 8 963,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie dla wyjątkowego Klienta - Lake Residence w Osielsku. Oferta tylko W naszym biurze. Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy komfort, estetykę i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 25.01.2026 Sprzedam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie (37 m ) na półpiętrze w 4-piętrowym bloku na ogrodzonej działce w Lewinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

777 000 zł40 m² 19 425 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok balkon osobna kuchnia cicha część Starówki Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon oraz sporą sypialnie z 3drzwiową szafą, kuchnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m zlokalizowane przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

537 900 zł62 m² 8 675,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

646 485 zł46 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Lublin,lubelskie

636 300 zł30 m² 21 210 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 30 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wernera

Radom,mazowieckie

235 000 zł32 m² 7 389,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 31,80m w samym centrum Radomia. Mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym bloku usytuowanym przy ulicy Wernera. Pokój dzienny ze słonecznym balkonem, duża i widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

445 000 zł58 m² 7 731,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 57,56 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Sosnowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

625 000 zł42 m² 15 049,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m2 w Białymstoku przy ul. Krętej 48. Lokal mieści się na 6 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Otwock,mazowieckie

769 000 zł59 m² 13 060,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem 20,54 m | Otwock - os. Morskie Oko | 58,88 m | 2019 r. Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wyjątkową przestrzenią do odpoczynku na.