dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzask

Poznań,wielkopolskie

209 000 zł42 m² 4 917,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1964

Uwaga! prowizję biura pokrywa strona sprzedajaca! polecam : wygodne mieszkanie dwu pokojowe o pow.42,50 położone na poznańskim Grunwaldzie. Ulica brzask. Piętro 3/4. Niski blok - ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

352 000 zł78 m² 4 512,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prowizję pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze przestrzenne, umeblowane, słoneczne mieszkanie w niskim bloku na osiedlu B.Śmiałego. Piętro 3/4. Blok posadowiony w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedaje mieszkanie poniewarz mieszkan poza granicami polski. Kontakt bezposredni   lub   kontakt w POLSCE  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł58 m² 5 982,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, stan do zamieszkania. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z oknem, wc osobno. Dwustronne. Balkon 5m. Okna po wymianie, rury gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbrowszczaków

Warszawa,mazowieckie

207 000 zł28 m² 7 371,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Klimatyczne jednopokojowe mieszkanie w okolicy Placu Hallera na Pradze.(dobra komunikacja, w pobliżu planowana stacja metra, niedaleko do Centrum).2 piętro w budynku 4 piętrowym.W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra cena! lokalizacja: ul. Oleśnicka, mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu. Ścisłe centrum miasta (pieszo do rynku 10min). Bardzo dobre połączenie z różnymi częściami Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

295 000 zł54 m² 5 483,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum ul. Lipowa 53,8m2 nowoczesne Bardzo nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,8m2. Nieruchomość położona na III, ostatnim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na ulicy Grota Roweckiego (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Targ

Nowy Targ,małopolskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na IV piętrze, 47m2 z pięknym widokiem na Tatry. Dwa pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, balkon. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie kuchenne oraz szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł28 m² 7 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w stanie do zamieszkania. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Okna nowe pcv. W pokoju na podłodze parkiet. Mieszkanie wysokie 3,20m. Przedwojenna kamienica w/g projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Brzeg,opolskie

135 000 zł38 m² 3 590,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio Mieszkanie spółdzielcze własnościowe 37,6 m2, II piętro w 4 piętrowym bloku z lat 80-tych przy ul. Rybackiej 14 w Brzegu, po remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł65 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe atrakcyjne w samym sercu Saskiej Kępy. Pokoje rozkładowe, kształtne, dobrze doświetlone/25, 13, 10 m2/. Kuchnia duża, osobna, widna /10m2. Wypoczynkowi sprzyja loggia 4,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 900 zł56 m² 3 569,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! M 3 na górzyskowie w nowym budownictwie w dobrej cenie. Mieszkanie na parterze, w zamkniętym terenie monitorowanym, w kameralnej dwumieszkaniowej klatce z podjazdem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Opis: polecam na sprzedaż mieszkania blisko Rynku w plombie wybudowanej w 1993r. na ul. Rydygiera o pow. 49m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi w pełni rozkładowe, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołomińska

Warszawa,mazowieckie

176 000 zł32 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (radzymińska, al. Solidarności). Do remontu. Kuchnia z prześwitem na pokój. Pokój z wnęką. Łazienka z wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne, wysokie i dwustronne mieszkanie na Starych Bielanach. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniane instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Wykończonie w wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł139 m² 5 748,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Bardzo atrakcyjne mieszkanie, dwupoziomowe, położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu tuż przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie położone na parterze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Medyków

Katowice,śląskie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: klaudia Birlet Tel: oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo ładniej i zielonej części Ligoty. Mieszkanie składa się z 2 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rybnik

Rybnik,śląskie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kamienicydo sprzedania w centrum Rybnika. 3 pokoje, kuchnia, lazienka, ogrod, garaz. Osobne miejsce na dzialalnosc gospodarcza. Mieszkanie moze byc zakupione jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł42 m² 7 469,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dla ceniących sobie życie na dużych wysokościach oferujemy komfortowo urządzone, dwupokojowe mieszkanie w centrum warszawskiego Żoliborza przy ulicy Elbląskiej. Spokojna okolica, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł24 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego! Do sprzedania kawalerka na 3p./4 w budynku po kompleksowym remoncie oraz termomodernizacji z dużą piwnicą. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie z widokiem na zieleń i ciszę. Budynek zbudowany w technologii rama H. Budynek zadbany, ocieplony odnowiony, z własnym parkingiem zamykanym na szlaban. Klatka schodowa czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Budynek zlokalizowany na wysokości ul. Płockiej, ocieplony,z nową elewacją. Klatka schodowa przed remontem ponieważ ma być likwidowany zsyp. Przystanki autobusowe w odległości około dwustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawickiej

Kalisz,wielkopolskie

110 000 zł36 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę, 35.5 m2, os. Dobrzec, 4 piętro w bloku z cegły, oddzielna kuchnia, piwnica, balkon, w pełni wyposażona , niski czynsz. 115 000 zl. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł52 m² 6 774,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko przystanek autobusowy (os. Derby), przedszkole, plac zabaw. Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce postojowe w garażu podziemnym - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

145 770 zł43 m² 3 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe prowizję biura pokrywa sprzedający cena 3390 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na Starym Mokotowie na osiedlu o niskiej zabudowie. Po częściowym remoncie. Duza widna kuchnia (do remontu). Na podlogach parkiet, w kuchni lazience glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

160 000 zł73 m² 2 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, funcjonalne, ustawne. W bloku mieszkają cztery spokojne rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 37m w budynku położonym przy ul. Zielnej. Świetny punkt komunikacyjny przy Metro Świętokrzyska. Oba pokoje i kuchnia z oddzielnym wejściem. Z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

258 947 zł46 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

153 000 zł54 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu śródmiejskim - 153 000 zł Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2, składające się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pilnie sprzedam kawalerkę na tarchominie/białołęce-Nowodwory. Ma 30 m2 , kuchnia wraz z pokojem + przedpokój i łazienka. 1 piętro z 4, balkon. Budynek z 2000 r. W bloku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Radomsko,łódzkie

155 000 zł49 m² 3 137,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam (lub zamienię na większe) dwupokojowe własnościowe mieszkanie spółdzielcze - 49 m kw., położone na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

184 000 zł30 m² 6 108,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Idealna dwupoziomowa kawalerka dla Studenta. Lokal 30 m 2 przy ul. Grenadierów parter w 2 piętrowej kamienicy. pokój 12m 2 okna wychodzą na wschód kuchnia 12m 2 jadalnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

168 000 zł33 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe z mozliwością wyodrębnienia sypialni w Wieliczce. Dojazd do centrum Krakowa ok. 20 min busiki co 5 min. W poblizu sklepy szkoła żłobek plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje kuchnia i łazienka, drugie piętro po remoncie. Mieszkanie częściowo umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne, do centrum 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,8m2, znajdujące się na 7 piętrze w 11-piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Łokietka. W skład mieszkania wchodzą 2 nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze, umeblowane, okna plastikowe, podłogi panel pokoje, płytki przedpokój, kuchnia, łazienka i wc,ściany panel przedpokój, kuchnia(częściowo),wc,tapeta pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Zabrze,śląskie

71 000 zł36 m² 1 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż. Ładne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Maciejów na pograniczu Zabrza oraz Gliwic. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł51 m² 2 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ładnej okolicy , po remoncie w tym pełnym remoncie łazienki. Ogrzewanie elektryczne z programatorem. Niskie koszty utrzymania!

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij