dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

98 000 zł36 m² 2 760,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Do sprzedania atrakcyjna kawalerka z balkonem w okolicy ul. Nad Kanałem. Mieszkanie po remoncie. Składa się z 1 dużego pokoju, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł70 m² 3 638,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe na osiedlu Na Skarpie. Lokal o powierzchni całkowitej 70,08 m2 (66,08m2 powierzchnia użytkowa + 4m2 powierzchnai przynależna) mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 553,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Idealne trzypokojowe mieszkanie zaaranżowane przez architekta, dodatkowo po generalnym remoncie. Duży otwarty salon (połączony z kuchnią - 22,5 m). Wydzielona strefa prywatna (dwie sypialnie: 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł64 m² 8 703,13 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pok +garaż+schowek na półpiętrze, mieszkanie ciche, słoneczne, 8 min do centrum, super punkt komunikacyjny przy planowanej stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

471 000 zł53 m² 8 939,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze (jest widna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Katowice,śląskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Cena do dużej negocjacji! Przedmiotem naszej ofert jest bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybnicka

Katowice,śląskie

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem naszej oferty jest mieszkanie na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku w centrum Katowic. Powierzchnia lokalu wynosi 59m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowicza

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł126 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przepiękne i przestronne mieszkanie w bardzo zadbanej kamienicy. Media wszystkie miejskie, wymienione piony wod-kan oraz instalacja elektryczna. Cztery w pełni rozkładowe pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł75 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 2 poziomowe. Ładny rozkład. Duży salon z widną kuchnią. Szafa wnękowa w przedpokoju. Duża logga. Na drugim poziomie 2 sypialnie w jednej logga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

84 000 zł25 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie na osiedlu Kopernika Bielsko-Biała, os. Kopernika. Do sprzedania kawalerka usytuowana w wieżowcu, na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

218 533 zł50 m² 4 348,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Poręba, to część dzielnicy Lublina- czuby, która rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe bloki czy nawet całe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

131 871 zł39 m² 3 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe prowizję biura pokrywa sprzedający cena 3390 zł. ZA M2!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł83 m² 6 746,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Bielany-Młociny. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe, ciche i wygodne, gotowe do zamieszkania. Duży salon połączony z kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

153 000 zł50 m² 3 060 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze - po dwa mieszkania na każdym piętrze. Atrakcyjne położenie w okolicach parku, w bliskiej odległości centrów handlowych, szkoły i przedszkola. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

60 000 zł39 m² 1 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Świebodzic. Na pierwszym poziomie 39m2: 2 pokoje, aneks kuchenny, pomieszczenie na garderobę i łazienka z wc., na II poziomie pomieszczenie strychowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Urocze

Kraków,małopolskie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe 46,42m2 położone na czwartym piętrze 5-piętrowego budynku na os. Uroczym (nowa Huta). Pokoje niezależne (17m2; 12m2), oddzielna, widna kuchnia (7m2), łazienka z wc, spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Do remontu. Kuchnia - terakota i częściowo glazura (pusta nie umeblowana). W pokojach na podłodze panele (do wymiany). Łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

382 500 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Bajecznej (dąbie), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na 9-piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Pachońskiego (prądnik Biały) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe - 2 pokoje, kuchnia, wc, osobno łazienka, balkon, co, dwie piwnice. Mieszkanie po remoncie. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko Tesco, biedronka, biblioteka, apteka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł100 m² 5 284,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 100,3m na osiedlu zamkniętym z placem zabaw i terenem zieleni. Parking strzeżony, 2 miejsca. W pobliżu ogromny park i plac do jazdy na rolkach, rowerze. Do centrum 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie spółdzielcze-własnościowe na ul. Dmowskiego w pobliżu rynku Łazarskiego. Położone na pierwszym piętrze w odnowionym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł64 m² 5 390,62 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W bardzo dobrej cenie, mieszkanie rozkładowe W budynku Z 1993 roku Z ochroną. Budynek przechodzi obecnie wymianę elewacji. Instalacje wewnątrz budynku - po wymianie. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Sosnowiec,śląskie

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: michał Sosnowiec Dańdówka ul. Kalinowa. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m2 składające się z przedpokoju, 3 niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Garbary, w bliskiej odległości od Uniwesytetu Wrocławskiego. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

406 900 zł71 m² 5 739,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W południowej części Swojczyc, na styku Sępolna i Lasu Strachocińskiego, powstaje nowa dzielnica mieszkaniowa olimpia port. Położona w zielonej części miasta, przy nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolność

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Muranów, nowy budynek - 1996r. Osiedle strzeżone, teren zamknięty, chroniony i ładnie zagospodarowany, są wydzielone alejki spacerowe. Mieszkanie rozkladowe z balkonem, słoneczne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe z własnym ogrodem! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na parterze w 5 piętrowym bloku (z windą ) z 2005. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł46 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Budynek po wymianie instalacji zlokalizowany na tyłach Nowego Światu. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Ścisłe Centrum ,a jednocześnie cicho. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

99 999 zł37 m² 2 702,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m2 na osiedlu Zarzecze przy ul. Okrężnej. W bliskiej okolicy Biedronka, przedszkole i Piekarnia. Budynek należy do wspólnoty mieszkaniowej. Zostało ostatnio zrobione: wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł60 m² 4 958,68 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Horbaczewskiego. Budynek z lat 80' ma 8 pięter, a mieszkanie mieści się na pietrze 3. Powierzchnia całkowita wynosi 60,5 m2. Salon mierzy ok 17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

520 000 zł88 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 zlokalizowane na ulicy ks. Siemaszki (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Zabrze,śląskie

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. 2-poziomowe mieszkanie w okolicy ul. Łanowej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 m2 usytuowane na 1 piętrze nickiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł74 m² 7 740,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Miasteczku Wilanów, inwestycja Impresja. Mieszkanie o pow. 73,51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe na strzeżonym osiedlu. Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow. 45m2 w bloku z 2004r na 5 pietrze na strzeżonym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł54 m² 7 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie wykończone w b.wysokim standardzie w jednym z najlepiej zkomunikowanych miejsc w Warszawie. Nowoczesne i ciekawie urządzone, na podłogach: salon, hol, kuchnia - włoskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, niska zabudowa. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana (szafki lity dąb). Zabudowane szafy w sypialni i przedpokoju. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

429 000 zł85 m² 5 062,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Rodzaj oferty: sprzedam, - status oferty: aktualne - Kategoria oferty: mieszkanie 3-pokojowe, - kuchnia: jasna - Typ własności: hipoteczne - Lokalizacja: kraków / Nowa Huta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

483 000 zł103 m² 4 699,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne cenowo 5 pokoi z widną kuchnią,2 łazienkami, 2 balkonami. Kameralne osiedle, ogrodzone, strzeżone. Basen do dyspozycji mieszkańców. Cicha, spokojna okolica. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Warszawa,mazowieckie

194 000 zł30 m² 6 360,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jednopokojowe , kuchnia oddzielna z prześwitem na pokój. Na podłodze panele.W łazience brak glazury i terakoty, stare okna. Lokalizacja w sąsiedztwie parku bródnowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania z działką. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego 1 piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie składa się.