dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

297 000 zł37 m² 8 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym (łabiszyńska, kondratowicza, toruńska). Blisko sklepy, park Bródnowski. Piwnica, balkon. Mieszkanie po generalnym remoncie (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nagórskiego

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł72 m² 5 795,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

4 pokoje, 72,3m 2 ul. Nagórskiego/gocław Dwustronne i rozkładowe mieszkanie, składające się z trzech niezależnych pokoi: 18; 9; 8m 2 , pokoju połączonego z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

193 000 zł26 m² 7 283,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie na Bródnie.Parter w budynku 4 piętrowym.W pokoju na podłodze mozaika , w kuchni i łazience glazura i terakota.Kuchnia oddzielna, widna.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Słowiańskie

Myślibórz,zachodniopomorskie

130 000 zł46 m² 2 816,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe środkowe po remoncie 46,16 m 2 położone na parterze w 4 piętrowym bloku na Oś.Słowiańskim.W skład mieszkania wchodzą kuchnia-zabudowana,łazienka,wc,przedpokój-szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Bardzo ciekawe, słoneczne i przestronne mieszkanie na Krzykach. Mieści się na 9 piętrze budynku z roku 1969. W mieszkaniu na podłogach mozaika parkietowa, okna drewniane starego typu. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

107 000 zł42 m² 2 547,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec centrum/radocha ul. Jagiellońska. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,73 m2 składające się z przedpokoju, 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kierocińskiej

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł33 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę Arkadiusz: sosnowiec Stary Sosnowiec ul. Matki Teresy Kierocińskiej. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 33m2 składające się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zieleniec

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł47 m² 4 449,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. 47,2 m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w 2002 r. położonym w głębi osiedla Zieleniec. Do bloku przynależy osiedlowy parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na ulicy Pszona (olsza/ugorek), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z 1998 roku. Mieszkanie posiada przeszklony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

454 000 zł53 m² 8 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze w budynku 4 - piętrowym Teren osiedla będzie ogrodzone i strzeżone Na jego terenie zaplanowane są miejsca zabaw dla dzieci i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł55 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Restiżowa architektura I lokalizacja. Imponujący, nowoczesny kompleks apartamentowy zaprojektowany został przez znanego architekta hiszpańskiego, rafaela De La Hoz. Doskonale położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Suwałki,podlaskie

118 000 zł33 m² 3 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie przy ul. E.Plater. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, składa się z jednego pokoju, odzielnej kuchni i łazienki z wc. W sąsiedztwie liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,30m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł89 m² 3 022,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe w cegle na 1 piętrze w kamienicy w znakomitej lokalizacji(ul.Chodkiewicza)Funkcjonalny układ,słoneczne i ciepłe do zamieszkania od zaraz.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

297 000 zł51 m² 5 812,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W południowej części Swojczyc, na styku Sępolna i Lasu Strachocińskiego, powstaje nowa dzielnica mieszkaniowa olimpia port. Położona w zielonej części miasta, przy nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł47 m² 6 038,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ładne, przestronne i gustownie urządzone mieszkanie 3 pokojowe położone na Zielonych Ratajach - osiedle Bohaterów II Wojny Światowej , najlepiej skomunikowanym osiedlu we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Lewin Brzeski,opolskie

112 000 zł51 m² 2 196,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze przy centrum miasta. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, łazienki z oddzielną ubikacją, przestronnej kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Śródmieściu na Muranowie w budynku wybudowanym w latach 60 w technologii R-H, ulokowane na pierwszym piętrze w budynku dziewięciopiętrowym. Blisko ch Arkadia (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

245 000 zł60 m² 4 071,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 60,17mkw na parterze bloku z cegły Budynek wybudowany w 1935 r. Mieszkanie pierwotnie składało się z dwóch pokoi 21 mkw i 17 mkw obecnie trzy pokoje na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł58 m² 9 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przepiękne mieszkanie Nowoczesne, funkcjonalne oraz niepowtarzalnie urządzone mieszkanie położone na warszawskiej Woli na osiedlu chronionym. Dwupokojowe mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł123 m² 9 748,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 5 pokojowe na osiedlu domków mieszkalnych ( 4 rodziny w jednym budynku), w pobliżu Lasu Kabackiego, doskonała lokalizacja, niedaleko stacji metra Natolin,w pobliżu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baboszewska

Warszawa,mazowieckie

356 000 zł49 m² 7 284,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Doskonała lokalizacja! Do metra Racławicka niespełna 8 minut. Położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1957 roku. Budynek ocieplony po remoncie elewacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe, kuchnia osobna z oknem, umeblowana, wyposażona. Na podłodze w pokojach mozaika. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

89 000 zł37 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę Arkadiusz: sosnowiec Milowice ul. Studzienna. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m2 składające się z przedpokoju, 2 pokoi (w tym jednego przejściowego),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaborze

Zabrze,śląskie

218 000 zł74 m² 2 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** nowa oferta - komfort - wszystkie meble w cenie *** piękna okolica - super osiedle - szybki dostęp do miast ościennych! oferta godna polecenia - piękne, rozkładowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Prusa / Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (23,00 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

278 110 zł49 m² 5 675,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Świetne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 położone na pierwszym piętrze w bloczku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na nowym Gaju. Funkcjonalny i ciekawy układ, wykończone w wysokim standardzie. Na pierwszym poziomie jest salon i oddzielona od niego ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł65 m² 5 492,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne 3-pokojowe mieszkanie na 4-piętrze w 10 piętrowym budynku na zielonym osiedlu. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne. Kuchnia z oknem 9m , łazienka 3,5m z wanną, wc 2m, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe na Marysinie Wawerskim o powierzchni 37,5mkw położone na 2-pietrze w 4-piętrowym bloku. Budynek po remoncie, nowe okna, instalacje. Budynek otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

208 000 zł52 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę Klaudia Birlet Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51,9m2 na VI piętrze bardzo blisko wejścia do Parku przy Stadionie Śląskim w atrakcyjnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

169 000 zł64 m² 2 661,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzy nieprzechodnie pokoje po remoncie, w stanie do zamieszkania. Najlepsza strona: południowo- zachodnia! Nowe osiedle- ul. Felińskiego, blisko lasu. W cenie częściowe umeblowanie: mele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

260 000 zł74 m² 3 499,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Polecam mieszkanie 4 pokojowe w pięknym osiedlu Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie - 25 km od Poznania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ocieplonym budynku. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Nowocześnie urządzony w pełni komfortowy 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Bielsko- biała, do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 36mkw usytuowane na 4piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie jest słoneczne i zadbane, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Złotego Smoka

Warszawa,mazowieckie

773 140 zł86 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Czteropokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na Ochocie-Szczęśliwice. Wyodrębniona została część dzienna: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe 48 m2, rozkładowe mieszkanie w niskim bloku na Ochocie, z balkonem, położone w cichej i zielonej okolicy! Do sprzedania przytulne mieszkanie 48 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł27 m² 9 737,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie w apartamentowcu przy Marszałkowskiej, róg Królewskiej. Kawalerka z kuchnią w amfiladzie. Mieszkanie po remoncie, wyposażone. Kontakt: niniejsza oferta jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Katowice,śląskie

179 000 zł63 m² 2 841,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice, oś. Morawa, do sprzedaży słoneczne mieszkanie o pow. 62,8m2 położone na V piętrze w wysokim bloku z widokiem na staw. Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł52 m² 6 011,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: polecam mieszkanie na Psim Polu o powierzchni 52,4m2 + komórka lokatorska1,7m2. Pokoje: 18m, 12m; kuchnia: 10m; łazienka: 4,5m; balkon: 4m Okna plastikowe, na podłodze panele oraz kafelki. Salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij