dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne mieszkanie o powierzchni 39m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu prz Parku Szczęśliwickim na Ochocie. Kuchnia (ok 6m2) z zabudową + kuchenka gazowa. Sypialnia (11m2) + pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Siedlce,mazowieckie

165 000 zł60 m² 2 768,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na os. Warszawska, przy ul. Pomorskiej 5 o pow. 59.60m2. Mieszkanie środkowe z balkonem, położone na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

239 000 zł76 m² 3 147,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

***nowe mieszkania*** Na sprzedaż mieszkania o pow. 75,93m2 znajdujące się na parterze z poddaszem 26,25m2 w nowy, czterorodzinnym budynku. Na lokal składają się: 3 pokoje, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł58 m² 6 803,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

O k A Z J A ! Duże, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie pomiędzy stacjami metra Wilanowska i Wierzbno. Budynek z lat sześćdziesiątych z cegły z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

220 000 zł38 m² 5 818,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w świetnej lokalizacji - centrum Ożarowa Mazowieckiego. Pokoje o pow. 16 i 9 m2, z widna kuchnią o pow. 5 m. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

93 000 zł34 m² 2 695,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M-2 położone z balkonem na 9 piętrze. W mieszkaniu wymieniono okna na nowa pcv. Została również wymieniona isnstalacjia wodna oraz gazowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

159 900 zł44 m² 3 634,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe 44m2. 3 piętro. Blok 4 piętrowy z piwnicą i balkonem w dobrej lokalizacji. Osiedle zadbane, budynki otoczone drzewami. Są miejsca do parkowania dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

180 000 zł48 m² 3 734,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym na osiedlu Morskie. Standard wykończenia: ściany - gładź malowana, tapeta; podłogi - drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

367 000 zł58 m² 6 349,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W południowej części Swojczyc, na styku Sępolna i Lasu Strachocińskiego, powstaje nowa dzielnica mieszkaniowa olimpia port. Położona w zielonej części miasta, przy nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

258 000 zł38 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku 10- pietrowym Powierzchnie: pokoje 17 i 9 m2, kuchnia 6 m2, łazienka 3,5 m2. W pokojach na podlodze położona jest mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 mkw (I piętro) ulokowane jest w bloku ocieplonym na ładnie zagospodarowanym osiedlu (dużo zieleni , place zabaw dla dzieci); pokoje o powierzchni ok 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 485,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| - dobra cena! - Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 6. piętrze bloku przy ul. Drzewieckiego. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni z oknem, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

180 000 zł85 m² 2 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w Radlinie. Mieszkanie o powierzchni 85 m kw znajduje się na 3 pietrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Urokliwy Stary Żoliborz. Słoneczne, dwustronne mieszkanie w układzie wschód-zachód. Do remontu. Wysokie 270cm, dające możliwość ciekawych aranżacji. Blok docieplony, po remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na strzeżonym osiedlu. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona, połączona z pokojem. Na podłodze w pokojach klepka,pozostałe pomieszczenia terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pronie

Pronie,pomorskie

130 000 zł78 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż duże i zadbane mieszkanie 3pokojowe w miejscowości oddalonej 12km od Dzierzgonia. Zlokalizowane jest w budynku 2-klatkowym (4 rodziny w jednej klatce ).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

355 000 zł63 m² 5 617,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, przestronne mieszkanie trzy-pokojowe o powierzchni 63,20m usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł45 m² 8 497,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne rozkładowe mieszkanie (świeżo po remoncie)na warszawskiej Woli. Nieruchomość to 2 pokoje o powierzchni: 18 m2 i 10 m2, wyłożone elegancką deską barlinecką. Dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży, bardzo ładna kawalerka, po kapitalnym remoncie. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w piętnastopiętrowym budynku, wybudowanym w technologii rama H. Okna pcv str.św. płd.zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zawodzie

Zawodzie,śląskie

230 000 zł68 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice, zawodzie, ok. 1 maja, do sprzedaży mieszkanie o pow. 68m2, położone na V piętrze w bloku z windą. Cztery pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł66 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Uwaga! prowizję pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze wygodne, trzy pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu B.Chrobrego. Blok niski, ocieplony i otynkowany, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

564 900 zł94 m² 6 041,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

145 000 zł24 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania garsoniera na os. Kalinowym o pow. 24m2. Położona na 9 pietrze w 10-cio piętrowym bloku. Składa się z dużego, jasnego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

353 591 zł71 m² 4 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa deweloper! Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim w kameralnym domu wielorodzinnym w Józefosławiu. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł29 m² 7 436,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona. Duzy pokój od kuchni oddzielony luksferami. W pokojach na podłodze panele. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojwe na trzecim piętrze na osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Powierzchnia 47,2 m2 + pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie po gruntownym remoncie wykonanym w sierpniu 2010 r. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bogucice

Katowice,śląskie

107 000 zł35 m² 3 057,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice, bogucice, proponujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 34,7m2, położone w bloku na V piętrze. Jeden pokój, kuchnia, łazienka, osobno wc, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ciekawe dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym domu położonym w Wawrze. Na 90m2 powierzchni (73m2 powierzchni użytkowej + 17m2 w skosach) składa się salon 36,67m2 z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

355 000 zł85 m² 4 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie Fatimska! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w 4 piętrowym bloku z 1999roku. Mieszkanie składa się z 4 przestronnych pokoi o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

223 000 zł36 m² 6 272,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| polecam przytulne i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Wrcławia. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Z salonu wyjście na balkon. Osiedle cieszące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

85 000 zł27 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka zlokalizowana na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na IV pietrze, ma rozkład typowy dla kawalerek na Osiedlu Młodych, czyli duży pokój z wnęką do spania, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

215 000 zł64 m² 3 385,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam komfortowo wyposazone mieszkanie na osiedlu Dzikow w Tarnobrzegu(nowe bloki).Spokojna okolica,szkola , przedszkole oraz centrum handlowe w poblizu. Wszelkie informacje (zdjecia, uklad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 500 zł38 m² 3 671,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M-3 na sprzedaż na Skrzetusku, bydgoszcz. Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na X piętrze we wieżowcu na Skrzetusku. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Mikołów

Mikołów,śląskie

250 000 zł94 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

***apartament 4 pokojowy + 35m taras *** oferta godna polecenia - do sprzedaży mieszkanie typu studio, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Lokal - spółdzielcze własnościowe prawo posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Droga do Białego

Zakopane,małopolskie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Kameralna \"willa Poranek\" wyjątkowa, bardzo cicha lokalizacja przy wejściu do malowniczej okolicy spacerowej Doliny Białego. Mieszkanie wyjątkowo jasne o powierzchni 65m2 , piwnica , miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie na Czechowie! Mieszkanie ma 49 m2 powierzchni, na które składają się 3 pokoje (17; 10 i 8 m2), kuchnia (5 m2), przedpokój (4 m2), łazienka (3 m2) oraz wc (2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Nowa Sól,lubuskie

176 000 zł62 m² 2 816 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z możliwością przekształcenia w lokal usługowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Częstochowa,śląskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na oś. Tysiąclecia, przy ulicy Kwiatkowskiego, w wieżowcu na II piętrze. Mieszkanie posiada dwa ustawne pokoje, dużą kuchnię, balkon i piwnicę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

325 000 zł101 m² 3 216,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu w Mędłowie, tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

345 000 zł112 m² 3 069,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

296 000 zł74 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.