dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Piastów,mazowieckie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na spokojnym osiedlu w Piastowie. Salon z aneksem kuchennym ok. 32m2, sypialnia 13m2, łazienka z wc 6m2, p.pokój. Mieszkanie ładnie wykończone, przestronne. W cenie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł76 m² 2 618,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 75,70 m2 położone na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Do mieszkania przynależy ogród oraz 2 garaże. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł53 m² 6 143,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W południowej części Swojczyc, na styku Sępolna i Lasu Strachocińskiego, powstaje nowa dzielnica mieszkaniowa olimpia port. Położona w zielonej części miasta, przy nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowe, dwupokojowe mieszkanie na Tarchominie Składa się z dwóch niezależnych pokoi 17 i 13,5m 2 , oddzielnej i wdnej kuchni 10m 2 , przedpokoju oraz łazienki z wc. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artyleryjska

Legnica,dolnośląskie

277 000 zł82 m² 3 378,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie komfortowe dopiero po remoncie - stylizowane, niskie opłaty, spokojna ładna okolica , blisko centrum, zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone na 2 piętrze (2/2) w budynku mieszkalnym zbudowanym w 2007r. w południowej dzielnicy Wrocławia, krzyki/ołtaszyn przy ul. Maczka. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernik

Gliwice,śląskie

265 000 zł74 m² 3 557,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, ciepłe i słoneczne mieszkanie na oś. Kopernika w Gliwicach. Położenie przy samym lesie i kąpielisku. Całość po generalnym remoncie podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

440 000 zł72 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe piękne mieszkanie z elementami wystroju retro, 71,5 m2 na Osiedlu Nowy Bukowiec. Mieszkanie dwustronne na I piętrze z dużą loggią 9,1 m2 i piwnicą 3,4 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Sanok,podkarpackie

169 000 zł62 m² 2 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 62m2 na ulicy Kochanowskiego w Sanoku. Trzy pokoje, kuchnia, ubikacja, łazienka, balkon. Blok 4 piętrowy, ocieplony, domofon. Blisko pawilon handlowy, ośrodek zdrowia, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł36 m² 6 188,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: atrakcynja lokalizacja, blisko centrum przy ul. Skwierzyńskiej. Budynek oddalony od głównych dróg. Spokojna zielona okolica. W sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

235 000 zł64 m² 3 643,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5-kondygnacyjnym bloku, położonym w ścisłym centrum miasta. Na 64,50 metrach kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Chorzów,śląskie

139 000 zł48 m² 2 926,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest ładne dwupokojowe mieszkanie. Dodatkowo w skład mieszkania wchodzi przedpokój, łazienka wraz z wc oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Międzychód,wielkopolskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie wyremontowane w całości w zeszłym roku, całkowicie umeblowane, doże klatki schodowe i mili sąsiedzi ;)!w pobliżu przedszkole poczta szkolą przychodnia apteki sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

105 000 zł44 m² 2 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, słoneczne, dwu pokojowe (osobne wejścia z przedpokoju)+ wykafelkowany balkon. Garaż osobno. Piętro 2/4 w ocieplanym bloku. Stan dobry. Okna nowe- pcv. Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł79 m² 2 017,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, stylowe mieszkanie w centrum Wałbrzycha, wszystkie okna wychodzą na tyły budynku, jest cicho i spokojnie, mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, powymieniane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecamy mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Antoniuk Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym budynku z cegły. Przestrzeń mieszkalną tworzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł31 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. 2 pokoje w cenie kawalerki? Bardzo proszę. Szukasz kawalerki pod inwestycję bądź dla siebie? Taka okazja się nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łamana

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł41 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 41m2 na kameralnym, strzeżonym osiedlu we Włochach. Składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki z wanną, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Urocze

Kraków,małopolskie

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 35m2, znajdujące się na 3 pietrze ( ostatnim) w bloku zlokalizowanym na os. Uroczym. Do mieszkania przynależy balkon, piwnica. Wózkownia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł150 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Apartament na sprzedaż na Rynku Starego miasta/apartment for sale in Old Town Śródmieście, wyjątkowy apartament na Starym Mieście. Wyjątkowa perełka na rynku! Lokalizacja Lokalizacja apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

404 000 zł70 m² 5 771,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: bielany Wrocławskie. Miejsce dobrze skomunikowane - szybki dojazd do centrum Wrocławia - 20min. oraz do aow - 5min. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się m.in. sklep, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie bez Pośredników o pow.36m2 w bloku na 4-tym piętrze w zielonej dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem w niskim bloku przy ulicy Jasnej. W pokojach : okna pcv, ściany-tapety, podłogi-panele. W łazience :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

89 000 zł26 m² 3 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam kawalerkę w Cieplicach w bloku na II piętrze o powierzchni 26m2 z widokiem na Karkonosze. Po remoncie. Nowe: płytki w kuchni i łazience, okna, junkers,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

413 000 zł41 m² 10 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 41m2 zlokalizowane na Żoliborzu. Inwestycja z 2012 roku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Pokój duży połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Wiechlice,lubuskie

88 000 zł48 m² 1 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne mieszkanie, słoneczne i ciepłe. Składa się z dwóch pokoi i kuchni, łazienka i wc oddzielnie. Okna wymienione, mieszkanie posiada dwa balkony: w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

382 625 zł61 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,22m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

344 400 zł55 m² 6 252,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 55,08m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2, sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

491 103 zł61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Eurovilli-przy zakupie tej nieruchomości mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Z ogródkiem Mieszkanie na sprzedaż w Wilanowie z ogródkiem położone w kameralnym apartamentowcu (12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

178 300 zł42 m² 4 223,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3399zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

222 100 zł48 m² 4 610,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

222 601 zł39 m² 5 693,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł39 m² 6 045,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 39,37 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł41 m² 8 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe w kamerlanym budynek na bliskim Muranowie. Wokół zieleń i niska zabudowa. Blisko Metro - 5 - 7 minut. Bliskość usługi sklepów przy Al. Solidarności. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tanie, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na Targówku, do remontu (ale można zamieszkać i stopniowo remontować). Okna wymienione. Blok z nową elewacją, dużo zieleni, dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Mysiadło,mazowieckie

397 800 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3 pokoje+duży hol+duża kuchnia+duża łazienka. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, ustawne i widne. Duża kuchnia wraz z jadalnią i dwoma wejściami, duży salon.