dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

151 749 zł27 m² 5 576,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

130 000 zł56 m² 2 320,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka przy ul. Kossaka (obok szkoły podstawowej nr3) o metrażu 56,02m 2. Nie wymagające dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

740 000 zł80 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Sarego (stare Miasto), usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

285 000 zł112 m² 2 535,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł29 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Jednopokojowe mieszkanie na Żoliborzu.W pobliżu Galeria Handlowa Simply, przystanki tramwajowe i autobusowe, niedaleko do metra i do Centrum.Mieszkanie wymaga remontu.W pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

97 000 zł38 m² 2 574,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Pilnie sprzedamy piękne mieszkanie w Radlinie o pow. 37,67m2 na dogodnym 2 pietrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, posiada balkon, kuchnię z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

77 000 zł39 m² 1 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Teraz taniej! nowa cena M-3 W rydułtowach 77 000 pln! Proponuję Państwu bardzo ładne mieszkanie o pow. 39 m2 w Rydułtowach. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Huby. 3- pokojowe mieszkanie wielkości 55m2, na wysokim parterze, w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 1975 roku, z cegły. Mieszkanie dwustronne rozkładowe. Pokoje /14m2, 13m2, 11m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

140 000 zł31 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! okazja! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o pow. 31m2 w dzielnicy Psie Pole, okolice ul. Kamieńskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

320 000 zł64 m² 5 039,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na sprzedaż w Konstancinie Jeziornej Na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji. W pobliżu pełna infrastruktura: przedszkole, boiska, sklepy w tym Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

102 500 zł29 m² 3 510,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w cichej i zielonej okolicy.Dogodna komunikacja miejska,dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiczna

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł38 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na osiedlu Derby. Kuchnia otwarta. Częściowo wykończone (panele, łazienka, drzwi wewnętrzne). Do mieszkania jest przypisane miejsce parkingowe zewnętrzne - w cenie mieszkania. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 131,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Osiedle bardzo kameralne i ciche. Na terenie osiedlowy parking. Okolica cicha i spokojna. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone. Wysoki poziom wykończenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w oficynie, po remoncie, dwustronne, z dwoma dużymi oknami i balkonem od strony podwórka oraz dwoma oknami na zewnątrz kamienicy z widokiem na park, skarpę Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koprzywiańska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł101 m² 5 891,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży na Pradze Południe zielonygocławek czteropokojowe 101metrowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie z dużym tarasem ok.100m.Budynek z 2002r.teren zamknięty monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na ulicy Lubostroń (ruczaj), usytuowane na wysokim parterze pięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

150 500 zł43 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. ok 43m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - salon o pow. 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł57 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż śliczne 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 57m2 na osiedlu Ołtaszyn / Wysoka. Mieszkanie składa się: * 3 pokoi (salon połączony z przedpokojem) * kuchni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

178 000 zł24 m² 7 416,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2 zlokalizowane w rej. ulicy Bronowickiej (bronowice), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Kuchnia - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne, przestronne mieszkanie 3km od centrum na pierwszym piętrze w nowym budownictwie! Wysoki standard, 3 pokoje, powierzchnia 70m2. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie na Starych Bielanach ulokowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Bardzo blisko lini metra. Stacja "Stare Bielany". Budynek jest wybudowany z cegły w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwolnicka

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3-pokojowe, 63m2, bardzo funkcjonalne, przestronne, rozkładowe, ciepłe, ciche, słoneczne - okna na trzy strony Budynek z cegły, rok budowy 1993, loggia, mili sąsiedzi, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na osiedlu Bohaterów Września (mistrzejowice), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

1 182 956 zł127 m² 9 314,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Eurovilli-przy zakupie tej nieruchomości mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Nowe czteropokojowe mieszkanie w stanie developerskim na osiedlu trzykondygnacyjnych budynków o klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 296,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio! Dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnym 4 piętrowym apartamentowcu w ścisłym centrum Pruszkowa na osiedlu Przy Pałacu. 4 piętro z windą, kierunek południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł46 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek Z ładnym widokiem, w zielonej, spokojnej okolicy, w świetnym punkcie komunikacyjnym, 50 m do metra ,tramwaje, autobusy. Mieszkanie czyste I ciche, idealni sąsiedzi, niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Muranowie - niski budynek. Wokół zieleń i niska zabudowa. Szybki dojazd do Centrum, do Metra, blisko szkoła, przedszkole, sklepy i usługi. Mieszkanie 4 pokojowe. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

mieszkanie na zamkniętym oraz strzeżonym osiedlu w Ursusie. Powierzchnia 48m2. Składa się ono z aneksu kuchennego połączonego z salonem, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

179 000 zł24 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie ulokowane na trzecim piętrze 5 kondygnacyjnego bloku mieszkalnego z lat 70. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Jagiellońskim w Bieńczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

133 000 zł46 m² 2 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania mieszkanie 2-pokojewe w centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Okna nowe pcv, na podłogach w pokojach panele, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

240 000 zł58 m² 4 152,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne, 3 pokojowe mieszkanie na w dzielnicy lsm. 3 ustawne pokoje, a do tego kuchnia z jadalnią. Pokoje są nieprzejściowe. W kuchni, jadalni i przedpokoju na podłodze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, 700-lecia

Żywiec,śląskie

220 000 zł76 m² 2 888,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Żywiec, os. 700-lecia, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 76, 17 m2, usytuowane na parterze w bloku. W mieszkaniu zamontowano okna pcv. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niepowtarzalne mieszkanie na Saskiej Kępie! Jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej! Witam wszystkich poszukujących mieszkania w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

139 000 zł53 m² 2 622,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

sprzedam przestrzenne mieszkanie na Os.Staszica - Mieszkanie ma swoj klimat. Znajduje sie na Os. Staszica, 10 pietro, pierwszy blok od Szkoly Nr 15 z relaksujacym widokiem na caly Gorzow. Posiada duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łamana

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 41m2 na kameralnym, strzeżonym osiedlu we Włochach. Składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki z wanną, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromady Grudziąż

Kraków,małopolskie

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Gromady Grudziąż (wola Duchacka), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Radom,mazowieckie

199 000 zł68 m² 2 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Radomiu dzielnica Nad Potokiem, 3 pokoje ( 68 m2 ) piętro 3/4 , ksw Spółdzielcze własnościowe , po generalnym remoncie , dębowa zabudowa kuchni, okna pcv , drzwi wejściowe Gerda , 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

435 000 zł63 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 63 mkw., zlokalizowane na 6 piętrze 6 piętrowego bloku (2006 rok, pustak), przy ulicy Wysłouchów (Kraków/Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kupujący nie płaci wynagrodzenia.Wynagrodzenie w całości po stronie Sprzedającego! Ładne mieszkanie na Targówku po generalnym remoncie, wraz z wymianą instalacji elektrycznej. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Pilnie do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na 5 piętrze na Marysinie Wawerskim. Powierzchnia mieszkania 47 m2 (3 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój) salon (16,5 m2, północny-zachód, mozaika), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe,po generalnym remoncie,pokoje 15,2 i 10m/2,okna wschód-zachód,kuchnia 7m/2,winda 2 piętro.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij