dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

123 000 zł31 m² 3 980,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest kawalerka o pow. 30,9 m kw. usytuowana na pierwszym piętrze w niskim budynku wielorodzinnym na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest przestronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na osiedlu Dywizjonu 303 (czyżyny), usytuowane na pierwszym piętrze ośmiopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł71 m² 8 943,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie trzypokojowe, salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie, 2 garderoby, łazienka, oddzielna ubikacja, zabudowany duży balkon, komórka lokatorska na tym samym piętrze przynależna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

305 000 zł61 m² 4 967,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1984 roku. Okna częściowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

382 725 zł61 m² 6 251,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,22m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

323 868 zł57 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Samsela

Ełk,warmińsko-mazurskie

130 000 zł45 m² 2 876,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o pow. 45,20 mkw, położone na pierwszym piętrze bloku z 2010 r. Bardzo dobra lokalizacja, blisko nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurowskiego

Luboń,wielkopolskie

210 000 zł48 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie W spokojnej zielonej okolicy, możliwość pozostawienia wyposażenia! Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie - nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Orzeszkowej Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat ’50,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł49 m² 5 070,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m położone na III piętrze X-piętrowego budynku z lat 80-tych w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Szczepin, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, słoneczne, wysokie (3m) mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej, prestiżowej lokalizacji przy ulicy Wilczej. Mieszkanie znajduje się na I p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

199 000 zł47 m² 4 276,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 46,53 m2, na 2 piętrze 4 piętrowego domu składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł54 m² 3 874,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,2 m2. Mieszkanie 2 pokojowe 12 i 15 m2, duża słoneczna kuchnia z balkonem (balkon duży) , w pokojach nowe dębowe polakierowane deski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie świeżo po solidnym remoncie. Dzielnica Okęcie,blisko lotniska,44m2, 2pok,iiip,duży balkon, piwnica, rozkładowe, pokoje 17,14, kuchnia widna 6 Mieszkanie widne,przestronne. Ewa Jednorowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sosnowiec,śląskie

113 000 zł42 m² 2 690,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: michał Sosnowiec Klimontów ul. Kraszewskiego. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2 składające się z przedpokoju, 2 oddzielnych, nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpińskiego

Puławy,lubelskie

140 000 zł53 m² 2 641,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie cena okazyjna 140 tys. Mieszkanie ma duży balkon,nie wymaga remontu,53 m ,3 pokoje, ul.Karpińskiego, 8 pietro w wierzowcu,bardzo ladny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

191 560 zł48 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Uwaga! nowa niższa cena! wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Mieszkanie w stanie developerskim,znajdujące się na pierwszym piętrze, składające się z: 2 pokoi i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

830 000 zł92 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 zlokalizowane na ulicy Sienkiewicza (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1927 roku. Budynek odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł78 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie -77,75 m2;, -bardzo funkcjonalne -4pokojowe ustawne + anektowana sień, oddzielnie łazienka od toalety -wymienione rury instalacji wodno-grzewczej-6. piętro w 10-piętrowym bloku -okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Piaseczno,mazowieckie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie jednopokojowe Z widną kuchnią I balkonem, ciche, czyste - do zamieszkania od zaraz. Budynek W bardzo dobrej lokalizacji, blisko sklepy, bazarek, "biedronka". Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 548 zł51 m² 5 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

155 000 zł49 m² 3 131,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

3.131,00 zł/m2. Dla biura obrotu nieruchomościami. Proponujemy do sprzedaży mieszkanie, składające się Z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł38 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (metro Ursynów). W bardzo dobrym stanie. Pokój połączony z kuchnią (meble w kuchni zabudowa na wymiar wraz z lodówką, płtą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł57 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Blok po termomodernizacji, instalacje po wymianie. Mieszkanie ciche, przytulne,słoneczne. Sypialnie i kuchnia - strona wschodnia, salon - strona płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lawendowa

Białystok,podlaskie

129 000 zł32 m² 4 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do obejrzenia jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zielone Wzgórza w Białymstoku. Parter. Mieszkanie środkowe. Mieszkanie jest widne, jasne, na całej długości ścian są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 47,34mkw usytuowane na 7/10 piętrze bloku położonego na Os.Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Kraków,małopolskie

575 000 zł63 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników, 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie własnościowe w odnowionej w 2012 r. kamienicy. Mieszkanie posiada balkon wychodzący na południowa stronę (wyłożony płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

165 000 zł72 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***luksusowe mieszkanie M5 położone na os. Sikorskiego*** Polecamy Państwu piękne, stylowe, przytulne, przestronne mieszkanie typu M5 w centrum osiedla o powierzchni użytkowej 72 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis os. Grunwaldzkie, do sprzedania mieszkanie typu M-2 o powierzchni 37mkw usytuowane na 1p w 3 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie jednostronnie rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan instalacji: po wymianie Warszawa Centrum: 2 pok. 39m2, 320 000,00 Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, 5 min. od Pałacu Kultury. Składa się z dwóch pokoi o pow. 10 i 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

162 030 zł49 m² 3 306,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym zlokalizowanym blisko Uniwersytetu (dawnej Politechniki). Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł48 m² 6 237,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie mieszące się przy ulicy Młodych Techników we Wrocławiu - 3-5 min pieszo od Placu Jana Pawła/ Ruskiej Doskonała lokalizacja, blisko do centrum, dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planty

Włocławek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł44 m² 2 277,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam! Mieszkanie, we Włocławku osiedle Południe ul. Planty własnościowe z K.W o powierzchni użytkowej 43,9 mkw położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł52 m² 2 838,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

kontakt kasia ************************ lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden/ Centrum przy ulicy Adamieckiego. Mieszkanie na 1 pietrze/10 mieszkanie - 52,5m2, 3 pokoje , widna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 w dzielnicy Azory, składające się z dwóch oddzielnych (nieprzechodnich pokoi), oddzielnej jasnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przestronna kawalerka Nowa Huta! Do sprzedania kawalerka o powierzchni 35m2 położona na parterze w 4 piętrowym bloku w dzielnicy Bieńczyce. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż lub zamiana na większe ., Mieszkanie ciche, słoneczne, widne, ciepłe ,mimo niewielkiej powierzchni sprawia wrażenie przestronnego. Urządzone nowoczesnie, wysokiej jakości meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne dwupokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania. Pokój dzienny (19m2), balkon (5m2), sypialnia (10m2), kuchnia (11m2), łazienka z wc (3m2), przedpokój (4m2). Doskonała lokalizacja - 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł54 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Okazja! Mieszkanie na zielonym Powiślu do wprowadzenia. Budynek z odnowioną elewacją i czystymi klatkami schodowymi. Mieszkanie pierwotnie miało metraż 54 m2, do powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Legionowo,mazowieckie

236 000 zł48 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Świeżo odmalowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią i balkonem. Po generalnym remoncie. Usytuowane na pierwszym piętrze w środku czteropiętrowego budynku. Blok niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Białystok,podlaskie

201 000 zł43 m² 4 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.43m2, usytuowane na Ip/IV w bloku z cegły przy ul.Słowackiego na osiedlu Mickiewicza. Dwa oddzielne pokoje,kuchnia,łazienka z wc. Układ pomieszczeń dwustronny. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij