dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

143 000 zł50 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt ************* kasia************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie - Powierzchnia 49,5m2, 1 pokój, plus pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł142 m² 7 035,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie. Do sprzedania niestandardowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni ok. 142 m2, wysokie - 2,85 m. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na podwyższonym parterze w spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana i wyposażona. Na podłodze parkiet jesion, a w części kuchennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wokulskiego

Pruszków,mazowieckie

365 000 zł74 m² 4 932,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Budynek usytuowany na spokojnym osiedlu B. Prusa. Blok z cegły. Mieszkanie czyste i zadbane. drzwi antywłamaniowe, nowe okna, podłogi: mozaika, panele, terakota, gres. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

92 000 zł21 m² 4 337,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rewelacyjną kawalerkę, położoną w dzielnicy Gliwic: trynek. Mieszkanie składa się z widnej kuchni,pokoju, łazienki z wc (prysznic) oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł29 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Zadbane, przytulne mieszkanko z balkonem. Ładny, duży pokój - na podłodze parkiet dębowy w dobrym stanie,zadbany. Kuchnia wprawdzie ciemna, ale ustawna, wyposażona i urządzona.Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł54 m² 5 870,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet (do cyklinowania). Łazienka z wanną i wc. Okna pcv. Budynek i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł44 m² 1 795,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bocznej uliczce w centrum Sobięcina, dwa pokoje z aneksem kuchennym w zabudowie ze sprzętem agd, łazienka w bardzo dobrym stanie z kabiną i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

199 000 zł54 m² 3 718,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży b.ładne mieszkanie w niskiej zabudowie os,F. Składa się z trzech pokoi, z tym że jeden jest otwarty na kuchnię. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, obszerny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł68 m² 6 964,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (do stacji metra Stokłosy 5-7 min). W dobrym stanie. Kuchnia oddzielna, odświeżona, pełna zabudowa i sprzęt agd ( zmywarka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacjnym. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze panele. Łazienka i wc osobno. Zabudowany balkon. Cena mieszkania obejmuje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis | ******************************super lokalizacja********************************** Mieszkanie 2-pokojowe o pow.37m2. Salon o pow.13m2 jasny, z którego wchodzimy do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł57 m² 7 024,65 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach.Mieszkanie ciche, zadbane.W pokojach na podłodze parkiet, w kuchni i łazience glazura i terakota.Wymienione wszystkie okna, rury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

243 367 zł53 m² 4 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie 53,38 m2 z balkonem (4,85 m2); parter,możliwość zakupu miejsce postojowego w podziemiu budynku; teren osiedla grodzony; wartość łączna brutto 243 367,07 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Widok

Kraków,małopolskie

162 000 zł24 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Piękna kawalerka dzielnica Dąbie! Do sprzedania kawalerka o powierzchni 24m2 na parterze w bloku na ul. Widok. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,65 m. położone na I piętrze kameralnego jednopiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fredry

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

284 760 zł71 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem (widok na las). Pierwsze piętro w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Salon z balkonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam mieszkanie o podwyższonym standardzie,świeżo po kapitalnym remoncie połoznie na Gaju. Wykończone materiałami dobrej jakości,ze szczególną dbałością o detale, ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł70 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o pow. 70m2, położony na I piętrze w prestiżowym budynku z 2008r. przy ul. Piastowskiej. Apartament składa się z: salonu o pow. ok. 30m2, otwartej kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo zadbane i wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2 na Żoliborzu przy ul. Dymińskiej na IX piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny 15 m2, - sypialnia 10m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

292 000 zł38 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 38m/2 na Mokotowie ul.Chełmska,piętro 3/4, budynek z cegły, ocieplony po remoncie, nowe piony, odnowiona klatka schodowa, teren ogrodzony. Pokój 20 m2,kuchnia 12 m2 widna. Okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! kontakt Kasia! lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, gołonóg ul. Tysiąclecia media - gaz, woda ciepła, ogrzewanie miejskie, czynsz 650zł (przy 3 osobach zameldowanych) mieszkanie - 3 pokojowe, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniczynowa

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2pokojowe na drugim piętrze budynku wielorodzinnego czterokondygnacyjnego. Po generalnym remoncie - stan deweloperski. Wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie lokalu oraz podgrzewanie wody przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

342 037 zł55 m² 6 251,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,71m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł60 m² 4 718,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne, zadbane, po remoncie mieszkanie 3.pokojowe na ul. Rogowskiej. Dobra lokalizacja, blisko do centrum i środków komunikacji ( autobus, pkp Nowy Dwór) , w sąsiedztwie szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

710 000 zł78 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2001r. położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku w Wysokiej tuż za Ołtaszynem. Wykończone zostało materiałami bardzo wysokiej jakości. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sławków

Sławków,śląskie

100 000 zł37 m² 2 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! okazja! okazja! okazja! **********************kontakt kasia******************** Do zaoferowania mamy mieszkanie w domu dwurodzinnym razem Z działką ok 200m2, z garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, dwustronne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe o pow. 44m2 w dzielnicy Stare Miasto okolice pl.Legionów Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł70 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ciche mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Światowida na Białołęce. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim budynku , oddanym do użytku w 2003 roku. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na ulicy Królewskiej (krowodrza), usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana. Na podłodze w pokojach znajduje się parkiet. mniejszym pokoju bardzo pojemna szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

135 000 zł39 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe / Bielsk Podlaski / 39 m2/ II piętro Mieszkanie dwupokojowe położone w centrum miasta przy ul. Kościuszki. Lokal dwustronny, oddzielne wejścia z przedpokoju, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament o nowoczesnym charakterze z elementami klasyki, w stuletniej kamienicy, odrestaurowanej w wysokim standardzie w samym sercu Warszawy na ulicy Hożej, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 47m 2 w ok. ul. Lubuskiej i ul. Stysia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z 1976r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

189 000 zł34 m² 5 601,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe O pow. 33,74mkw na wrotkowie-os.NAŁKOWSKICH. Położone na drugim piętrze w bloku z 1995 r. Lokal po remoncie, nowe okna pcv, podwieszane sufity. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł53 m² 4 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,ładne otoczenie,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

192 000 zł27 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie płaci wynagrodzenia! wynagrodzenie po stronie sprzedającego! Kawalerka 27m2, spółdzielcze własnościowe, 9 piętro, mieszkanie nie wymaga remontu-gładzie, glazura, terakota, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje. Usytuowane na 2 piętrze bloku. Salon z wyjściem na loggię ok. 20 m2, dwie niezależne sypialnie 12 i 9 m2, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Kraków,małopolskie

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na ulicy Cegielnianej (łagiewniki), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1983 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w jednej z ładniejszych l lokalizacji w Wałbrzychu, w stylowej kamieniczce otoczonej ogrodem.Pokój z kuchnią i z piękną łazienką z oknem(przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach.W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej,2 przystanki autobusowe do stacji metra Stare Bielany.Mieszkanie wymaga remontu.W pokojach na podłodze parkiet,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij