dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Goleniów,zachodniopomorskie

178 000 zł45 m² 3 982,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum Goleniowa przy ul. Grunwaldzkiej 2, na czwartym piętrze. Ciche, słoneczne. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł74 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja. Bez prowizji. Oferta bezpośrednia. Właściciel! Poszukujesz ładnego, przestrzennego mieszkania, położonego w dogodnym miejscu, z miłymi sąsiadami, z szybkim dojazdem do Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

293 000 zł52 m² 5 580,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Meissnera (olsza), usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70-tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł57 m² 7 122,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy, park Młociński i Rezerwat Dęby Młocińskie. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, meble kuchenne na wymiar z pełnym wyposażeniem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

290 000 zł72 m² 4 041,25 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie trzypokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 71,76m2, składające się z ponad dwudziestopięciometrowego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnika

Katowice,śląskie

288 000 zł64 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem naszej oferty jest dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na Koszutce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem naszej oferty jest rozkładowa komfortowa kawalerka na cichym, zielonym osiedlu Tysiąclecie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenie, płytki pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

130 000 zł52 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone w Świętochłowicach, w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Blisko wyjazd na dtś oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikorskiego

Żory,śląskie

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

M-3 , kuchnia umeblowana , przedpokój z szafą komandor , podłoga gres i panele. Bliskość do przedszkoli, szkół , przychodni. Atrakcyjna cena , zapraszamy do zakupu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałeczki

Chorzów,śląskie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Klimzowiec. Mieszkanie składa się dodatkowo z widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maciusia

Warszawa,mazowieckie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

! idealna cisza ,balkon , 2-piętro/4p!. Sympatyczna kawalerka w cichym i zielonym miejscu z dobrym dojazdem do centrum .! Marysin Wawerski , dojazd z centrum BUS( 520, 415,514,515),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Sosnowiec,śląskie

162 000 zł51 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie rozkładowe, w stanie do odświeżenia. Składa się z zamkniętej kuchni (8,12m2), dwóch pokoi z balkonami (16,47m2;15,60m2), łazienki (2,49m2) oraz dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chotomowska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bardzo ładne, rozkładowe 2 pokoje Z widną kuchnią W niskim bloku Z cegły na ochocie! możliwość stworzenia trzeciego pokoju Z oknem! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Olkusz,małopolskie

159 000 zł60 m² 2 632,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na 3 pietrze, pow.60,4m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobno ubikacja, duży balkon o dł.5m, malowniczy widok na całą okolicę, mieszkanie oceniam jako stan bdb, wiadomo, że trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

108 000 zł32 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Kazimierza Wielkiego na ulicy Ostrowskiej 26. 32m2 w bloku czteropiętrowym na pierwszym piętrze. Dwa pokoje, kuchnia łazienka oraz piwnica. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grajewska

Warszawa,mazowieckie

145 000 zł22 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na wiosnę pomyśl o własnym mieszkaniu za bardzo niską cenę. Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22,5 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie surowym. Mieszkanie dwupokojowe, ale można przerobić na 3 pokoje. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

159 000 zł63 m² 2 523,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1 piętro! nowa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż duże komfortowe mieszkanie na osiedlu Rejtana w Lesznie. Mieszkanie o powierzchni około 63 m2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

84 000 zł36 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena 84000zł .Polecam mieszkanie o powierzchni 36m2 na czwartym piętrze w bloku.Dwa pokoje rozkładowe z jasną kuchnią , łazienką i wc.Do każdego pomieszczenia oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

309 000 zł103 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, zadbane mieszkanie w pobliżu parku. Cztery pokoje, co gazowe i kominkowe. Miejsce parkingowe za zamykaną bramą wjazdową. Na parterze dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł38 m² 4 248,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o pow 37,66 m2, na 4 piętrze niskiego budynku. Pokoje o pow 14 i 8m2. Odzielna kuchnia o pow. 6m2 z duzym oknem. W pokojach na podłodze parkiet, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

165 000 zł39 m² 4 247,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,85m2 położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

OŚ zawadzkiego! Mieszkanie 4 pokoje o pow 64m2 na 2p/4p budynku (wraz z murowanym garażem za dodatkowe 30 tys przy bloku ) W pokojach na podłodze panele drewniane baltic wood (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Uroczysko

Kielce,świętokrzyskie

183 000 zł49 m² 3 711,97 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na os. Uroczysku, zlokalizowane na 8 pietrze z ośmiu. Mieszkanie dwustronne, widne, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

430 327 zł70 m² 6 178,42 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Osiedle Mieszczańskie zlokalizowane jest niedaleko centrum przy ulicy Hubskiej w dzielnicy Krzyki.Cieszy się ona stale rosnącą renomą wśród mieszkańców miasta. Okoliczne tereny obfitują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przylesie

Opole,opolskie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam komfortowe, piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym, kameralnym, ogrodzonym osiedlu Przylesie w Opolu. Lokal położony na pierwszym piętrze trzypiętrowego, nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

477 000 zł69 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na nowym osiedlu 68m2, piętro 1. 3 pokojowe o powierzchniach: 20, 12.5, 12 m2.Monitorowane, ciche. Osobna i widna kuchnia o pow. 8,5 m2 wraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mickiewicza

Gliwice,śląskie

290 000 zł90 m² 3 204,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w centrum miasta. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki, przedpokoju i kuchni o łącznej powierzchni 90,5 m.kw. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sady

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł49 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie na os. Sady o pow. 48,75m2. Przyjemne, słoneczne, ciche mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i osobną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

161 024 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ełk, centrum. Mieszkanie w nowej inwestycji - "Villi Balladyna" - położonej przy ul. Słowackiego, w pobliżu ul. Kościuszki. Znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł61 m² 5 237,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze 4 piętrowej całkowicie odnowionej kamienicy (2002 rok, cegła), przy ulicy Zamoyskiego (kraków/stare Podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek, garderoby i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

89 000 zł38 m² 2 342,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Przedstawiam Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,99 m2 w Wodzisławiu Śląskim na dogodnym pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach.( 10 min. od stacji metra).4 piętro w budynku 10 piętrowym.W pokojach na podłodze parkiet, w kuchni i łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł75 m² 3 718,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na osiedlu Zacisze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne, okna wychodzę na pd - zach, przestronne i ustawne zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł63 m² 2 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze-ul. Białostocka. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2 składające się z przedpokoju, 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgodna

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Zgodna. Blisko centrum, bardzo dobra komunikacja (autobusy, tramwaje). W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych. Niedaleko tereny zielone. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł66 m² 9 924,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie znajduje się w osiedlu strzeżonym Ogrody Shiraz obok _ Parku Szczęśliwickiego widok z dużego balkonu i z okna na Górkę Szczęśliwicką (wyciąg narciarski). 2 wyjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

129 000 zł46 m² 2 835,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania w centrum miasta, słoneczne, ogrzewanie elektryczne, okna pcv, na podłogach w pokojach deski w bardzo dobrym stanie, w kuchni kafle, drzwi wewnętrzne pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł34 m² 6 555,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: ul. Uznańskiego (krzyki - Gaj). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, także komunikacją miejską. W sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, tereny zielone - m.in. Park Skowroni.