dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budziszyńska

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł189 m² 2 640,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Komfortowe duże mieszkanie 3 poziomowe - dwa piętra + duże i wysokie poddasze oraz garaż na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia całkowita 171m ( wysokie skosy), użytkowa 160,64m + garaż 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

273 000 zł63 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Drzewieckiego. Mieszkanie składa się z: * 3 osobnych pokoi (18 m2 + 12 m2 + 10 m2) * przedpokoju (6 m2) * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

256 000 zł40 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana w cenie mieszkania. W pokojach na podłodze panele drewniane. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

327 180 zł57 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| do sprzedaży mieszkanie o pow 57,4 m2 w cenie 5700 za m2. Trzypokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w budynku z pozwoleniem na użytkowanie. Lokalizacja mieszkania to ul Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 48 m2, mieszczące się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku (1998, cegła), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł73 m² 7 465,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, powierzchnia [73m2] , 4 pokoje, 3 piętro w bloku 5-piętrowym z windą. Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

155 000 zł17 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie w stanie dobrym. Na podłodze w pokoju deski. Okna do wymiany. Klatka schodowa w stanie średnim. Instalacje i rury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

239 000 zł85 m² 2 811,76 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie czteropokojowe, położone na VII- piętrze w bloku z płyty.Wieżowiec oddany do użytku w 1978 roku.Przeprowadzone remonty: docieplenie budynku, remont elewacji, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł56 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w spokojnej okolicy. Dwustronne (płn-płd). Do remontu. Widna kuchnia (możliwość połączenia z dużym pokojem), meble starszego typu. Łazienka z wc. Zabudowana loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

420 000 zł79 m² 5 311,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł65 m² 5 153,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65 m2 w dzielnicy Krzyki (gaj), okolice ul. Orzechowej. Mieszkanie składa się z: * 3 osobnych pokoi * przedpokoju * kuchni * łazienki * wc * balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

185 000 zł47 m² 3 934,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa z gimnazjum,liceum, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

265 000 zł62 m² 4 308,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pięknie zlokalizowane mieszkanie pośród zieleni nad samym zalewem Zegrzyńskim.Budynek niedawno odnowiony i ocieplony,w okolicy szkoła,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego bloku, z windą. Blok z roku 2006. Salon połączony z kuchnią 19m2+12 m2 (możliwość rozdzielenia) ? na podłodze drewno egzotyczne i gres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł42 m² 7 047,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 200 metrów od stacji metra Natolin. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. Nowe panele podłogowe, nowa terakota, glazura. Łazienka z kabiną i wc. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

318 000 zł39 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 39m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wolności

Włocławek,kujawsko-pomorskie

79 000 zł38 m² 2 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 38 mkw, usytuowane na 4 piętrze w 10 kondygnacyjnym budynku - Centrum Pl. Wolności. Nieruchomość składa się z dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, pokoiku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy. Wyremontowane w 2011, kuchnia i łazienka po remoncie generalnym w roku 2012. Kuchnia widna, zabudowana. Na podłodze w salonie panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, na podłogach kafle i panele, okna pcv, parapety nowe ( plastik i w małym pokoju granit ) na ścianach gładzie, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszowa

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (wybrzeże Szczecińskie, al. Solidarności). Blisko Park Praski, zoo, stare Miasto, C.H Wileńska. Budynek monitorowany. Piwnica, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Przestronne 4 pokojowe mieszknie w zadbanej kamienicy na pograniczu Pogodna i Śródmieścia na ul. Gorkiego. Atrakcyjna lokalizacja, blisko park, sklepy, komunikacja. Na powierzchnię 99,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie słoneczne, ciepłe, po remoncie w 2011 (malowanie, łazienka z urządzeniami sanitarnymi wykonana od nowa, szafa zabudowana w przedpokoju), okna -pcv, podłoga - parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

249 000 zł51 m² 4 927,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bardzo atrakcyjna oferta w cichym i spokojnym miejscu w samym centrum Lublina. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont z wyjątkiem wymiany okien. Stanowi własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł84 m² 7 559,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na Ursynowie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku (dwa mieszkania na piętrze). Składa się z 3 ustawnych, kwadratowych sypialni 11,5/12/13m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł27 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (150m od Sadyba Best Mall, 200m do Powsińskiej). Do remontu. Kuchnia widna. W łazience glazura, w pokoju i w kuchni parkiet. Okna stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

294 754 zł50 m² 5 931,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| nieruchomość znajduję się na Prądniku Czerwonym, w bliskiej odległości od al 29 Listopada. Budynek jest skończony jeśli chodzi o budowę, na dniach będzie pozwolenie na użytkowanie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł65 m² 5 153,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

254 000 zł51 m² 4 980,39 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice proponujemy do sprzedaży ciekawie zaaranżowane mieszkanie o pow. 50,6m2, położone na XII piętrze w bloku na zielonym osiedlu Tysiąclecia. Dwa pokoje, otwarta kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania ciche, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią. Budynek ocieplony. Wszystkie instalacje wymienione. Klatka schodowa czysta, niedawno odnowiona, trzech lokatorów na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pod Lipą

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł133 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowane na cichym zielonym osiedlu na Kabatach. I-poziom; salon 23m2, hol 12,8m2, kuchnia 15,4m2, łazienka 4,7m2, gabinet 10,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ślichowice

Kielce,świętokrzyskie

352 000 zł84 m² 4 165,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ślichowice. Powierzchnia lokalu to 84.5m2 w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

445 000 zł92 m² 4 836,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92m2 (użytkowa 73m2) usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ossowskiego

Żyrardów,mazowieckie

82 000 zł31 m² 2 629,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Lokal mieszkalny o pow.31,19m2, - pokój 27,54m2 z możliwością wydzielenia kuchni (terakota, glazura + malowane,nowe okna), , łazienka 3,65 m2 (nowa glazura, terakota ), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na osiedlu Złotego Wieku (mistrzejowice), usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat 70-tych. Pokoje niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł90 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Reprezentatywne I przestronne miejsce W pieknej kamienicy W sercu warszawy! świetna dla biur, czy kancelarii, a także na mieszkanie! cena do negocjacji! Atrakcyjna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł61 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w bardzo spokojnej i uroczej okolicy Bielan, blisko Lasku Bielańskiego. Piętro 11/20. Z okien rozciaga się piękny widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z balkonem; lokal w stanie do remontu z wyjątkiem łazienki. Na ścianach gładzie, na podłodze kafle. Wymienione zostały wszystkie instalacja /wod-kan oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Kupujący nie płaci wynagrodzenia!wynagrodzenie po stronie sprzdajacego! Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części osiedla Bródno w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka.