dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Bytom,śląskie

185 000 zł76 m² 2 432,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~w naszej ofercie do sprzedania ustawne 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 - gim piętrze w bloku o niskiej zabudowie w dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Szukasz przytulnego i gotowego do wprowadzenia mieszkania? Chcesz zacząć życie w nowym miejscu? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

381 000 zł57 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na Chomiczówce - do wprowadzenia. Lokal po remoncie, czysty i zadbany. Bez mebli. Kuchnia widna z pełna zabudową i sprzętem agd. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

135 000 zł41 m² 3 291,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 41,01m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3300zł./m2! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 16,28m2, sypialnia 17,80m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

258 327 zł44 m² 5 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pionierów

Gdynia,pomorskie

295 000 zł61 m² 4 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61m2 składa się z dużego przestronnego salonu o pow ok 29m2 z wyjściem na balkon, dużej kuchni ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia lokal mieszkaniowy o pow. 30 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na piętrze kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

154 000 zł60 m² 2 575,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania typu szwedzkiego 3 pokojowego znajdującego się w Pawłowicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku. W mieszkaniu wymieniono okna na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Warszawa,mazowieckie

254 000 zł31 m² 8 091,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Blok 10-piętrowy, balkon 1 x 1. Pokój około 16,5 m, mozaika, okna pvc na zachód. Kuchnia widna 7 m, szafki, glazura, terakota. Łazienka z wc, wanna, półki wnękowe, glazura, terakota. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

200 000 zł42 m² 4 724,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,33 m2 zlokalizowane na osiedlu Jagiellońskim (bieńczyce), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1969 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Oleśnica,dolnośląskie

205 000 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie! lokalizacja: okolice ul. Bolesława Krzywoustego, oleśnica. Spokojna, cicha, zielona okolica, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Mysłowice,śląskie

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych w centrum Mysłowic. W pobliżu: sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, apteka, przystanek. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 72 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Lotniczej. Mieszkanie składa się z: * 4 osobnych pokoi * 2-óch przedpokoi * kuchni * łazienki * wc * dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł50 m² 4 709,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzwońcie,wszystko co chcecie wiedziec opowiem :))

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

185 000 zł34 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra cena! bardzo ciekawe I klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni w ładnej kamienicy. W obecnej aranżacji jest to jeden pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

225 000 zł58 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe Centrum Opola! media miejskie! Budynek z windą! Do sprzedania słoneczne mieszkanie położone w pobliżu głównego deptaka w Opolu z ładnym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji, poszukiwany adres - Babka Tower. Nowy budynek z roku 2001 - wysoki standard budynku, budynek z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie w pełni wyposażone. Zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legionowo

Legionowo,mazowieckie

169 900 zł31 m² 5 480,65 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu M-2 o powierzchni 31 m2. Lokalizacja - Legionowo, os. Jagiellońska, ścisłe centrum, okolica Ratusza Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko nowe i pachnące -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł38 m² 7 324,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na Woli. W cichym zielonym otoczeniu. Szybka, dogodna komunikacja do Centrum. Pełna infrastruktura. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł20 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Budynek po termomodernizacji, usytuowany w spokojnej okolicy. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Okna wychodzą na wschód, na zielony ogródek. Rozkład: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Zadbane. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze wykładzina pcv. Łazienka z wanną i wc. okna pcv. Budynek ocieplony,klatki odnowione,domofony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

275 000 zł101 m² 2 721,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu w Mędłowie, tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

247 156 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Poręba, to część dzielnicy Lublina- czuby, która rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe bloki czy nawet całe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc, kabina prysznicowa. Nowe drewniane okna i podłogi (deska barlinecka), terakota. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

199 000 zł74 m² 2 704,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 199000zł do negocjacji. Polecam mieszkanie (częściowo umeblowane) w centrum miasta o powierzchni 73,58m2 , trzy pokoje z jasnym aneksem kuchennym w zabudowie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Łuckiej w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sozopolska

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł67 m² 6 567,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dwustronne (płn-wsch, płd-zach). W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, otwarta, wyposażona. Dwie duże szafy w zabudowie, na podłodze klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Ochota

Warszawa,mazowieckie

818 040 zł107 m² 7 645,23 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w budynku biurowo-apartamentowym, położonym na Ochocie (pomiędzy ulicami: białobrzeską i Grzymały-Sokołowskiego); powierzchnia: 107,2 mkw; liczba pokoi: 4; piętro: 4; rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katarzyny

Siechnice,dolnośląskie

134 700 zł25 m² 5 388 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biuro ponosi sprzedający lokalizacja: siechnice, ok. ul. Św. Katarzyny. Osiedle w kameralnej części Siechnic, oddalane od głównej drogi, w sąsiedztwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie 2 -pokojowe, oddzielna kuchnia z oknem, z ogródkiem. Kupujacy nie płaci podatku pcc! Zapraszam do obejrzenia mieszkania. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

140 000 zł72 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże mieszkanie w dzielnicy Żabki o pow. 72,20. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Podłogi panelowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Koszalin,zachodniopomorskie

139 990 zł37 m² 3 773,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Koszalin. Ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym, na osiedlu Wspólny Dom. Mieszkanie zadbane, rozkładowe, dwustronne. Wszystkie okna pcv. Wystawa okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł46 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku z cegły w Centrum, obok Placu Zbawiciela. Budynek 5 piętrowy z windą, po wymianie wszytkich pionów wodnych i kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokoje, 1 piętro w trzy piętrowym budynku, powierzchnia użytkowa 41,47 m2 + ponad 3m2 balkon + miejsce postojowe + agd (lodówka, pralka, kuchenka gazowa z piekarnikiem) wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł47 m² 3 744,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Świetnie zlokalizowane mieszkanie W bloku na wyżynach Mieszkanie(47m2) położone jest na pierwszym piętrze. Składa się z trzech oddzielnych pokoi(15,8,7m2), kuchni(7m2) oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

90 000 zł39 m² 2 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania mieszkanie jednopokojowe. Mieszkanie składa się z dużej, widnej kuchni w kształcie kwadratu, dużego pokoju i łazienki z wc. w przedpokoju zrobione szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miechowska

Kraków,małopolskie

300 900 zł36 m² 8 476,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

| do sprzedaży bardzo ładne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy. Kamienica została gruntownie przebudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zagórska Południe

Kielce,świętokrzyskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie umeblowane w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania od zaraz. Dodatkowo internet i tv upc i piwnica.