dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

132 500 zł46 m² 2 893,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w Śródmieściu! 1 piętro, blok-ocieplony, 45,8m2, balkon W mieszkaniu ściany gipsowane malowane. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaliniec

Kalisz,wielkopolskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena :120000zł.Polecam mieszkanie o powierzchni 42 m2 na czwartym piętrze w bloku. Dwa pokoje z jasną , całkowicie wyposażoną kuchnią w zabudowie i łazienką.Okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malbork

Malbork,pomorskie

138 000 zł36 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony ,klatka po remoncie , okna pcv ,glazura w łazience ,sufity podwieszone w łazience ,kuchni i przedpokoju z oświetleniem halogenowym ,instalacja elektryczna wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

215 000 zł55 m² 3 930,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko las, ścieżki rowerowe, C.H M1, szkoła, place zabaw, przedszkole. Osiedle zamknięte, strzeżone. Garaż 20,2m2 dodatkowo płatny 15 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

247 597 zł51 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Poręba, to część dzielnicy Lublina- czuby, która rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe bloki czy nawet całe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

278 999 zł168 m² 1 660,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obejrzyj mieszkanie bezpłatnie, oceń stan faktyczny I poznaj okolicę. Chcesz dobrze zainwestować pieniądze i uniknąć problemu ze znalezieniem najemcy? Oto idealna inwestycja. Na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł44 m² 8 629,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko lasek Brzozowy, sklepy, przedszkole, żłobek, metro Natolin, pętla autobusowa. Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł64 m² 6 445,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wykończenie mieszkania W cenie. Mieszkanie już jest gotowe. Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 64m2 w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Bytom,śląskie

139 000 zł63 m² 2 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! 3 pokoje stroszek do zamieszkania.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!JESTEŚMY Z TOBĄ W BANKU!~Oferujemy na sprzedaż duże ustawne mieszkanie usytuowane na 3-cim pętrze w bloku 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 64m2 w dzielnicy Śródmieście-Stare Miasto, okolice B.Prusa Mieszkanie znajduje się na parterze i jest blisko centrum co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Pruszków,mazowieckie

225 000 zł50 m² 4 455,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o pow. 50,5 m2, 3- pokojowe na 4 piętrze 4-piętrowej kamienicy, z połowy lat 60-tych. Mieszkanie bez umeblowania. Okna drewniane. Do lokalu przynależy piwnica. Blisko przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Bytom,śląskie

115 000 zł53 m² 2 165,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! 3 pokoje cena do negocjacji.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!JESTEŚMY Z TOBĄ W BANKU!~Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

194 000 zł42 m² 4 586,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie położone w centrum Legionowa. Mamy do dyspozycji dwa widne pokoje 16m2 i 9m2. Oddzielnie usytuowano kuchnie około 6m2. Łazienka to 4m2 z wanną i umywalką, wc to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł57 m² 2 070,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie w niskim bloku usytuowane na ulicy Pomorskiej. Kuchnia z oknem. W pokojach na ścianach-tapety, podłogi-wykładzina. W łazience nowy junkers. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł71 m² 5 869,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie z piwnicą 12 m2 i garażem 22 m2 bezpośrednio. Cena 445 000 zł z piwnicą i garażem w tym: cena mieszkania 415 000 zł (5870 zł/m2) Cena garażu 20 000 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedwojenna kamienica po wymianie instalacji. Bardzo ładna klatka schodowa, nowa winda. Budynek zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu przystanki tramwajowe,autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł37 m² 4 177,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe wysoki parter osiedle na skarpie powierzchnia -37,1 mkw pokoje: ściany - gładzie, podłoga- panele podłogowe kuchnia: ściany -glazura podłoga gres łazienka: podłoga glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

184 000 zł50 m² 3 717,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kontakt: mieszkanie w bloku z cegły na parterze o pow. 49.5m2 po kapitalnym remoncie z przebudową ścian. Pokój dzienny z wyjściem na loggię połączony z korytarzem- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym położone na 6 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie ma powierzchnie 44 mkw i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

249 000 zł53 m² 4 733,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatniej kondygnacji w czteropiętrowym bloku z 2001 roku. Na 52,6 m2 powierzchni lokalu znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł55 m² 9 747,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek w centrum Warszawy, materiał cegła, rok budowy 1960. usytuowany w pobliżu Teatru Wielkiego, mieszkanie na 1 piętrze: 3 pokoje,kuchnia widna z oknem. Powierzchnia użytkowa 55,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł85 m² 2 951,59 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Kontakt *************** kasia************* lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, ul. Legionów Polskich mieszkanie - Powierzchnia mieszkania 84,7m2. Położone na parterze w bloku 8-piętrowym. 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Tysiąclecia

Piastów,mazowieckie

268 000 zł47 m² 5 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek po wymianie pionów wod-kan. Usytuowany w centrum Piastowa. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Puste i gotowe do wprowadzenia. Dwustronne pd - pn. Składa się z dwóch pokoi 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

640 000 zł116 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

| na sprzedaż wspaniały apartament o powierzchni 116 m2 w historycznej dzielnicy Krakowa - Podgórzu. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w kompleksie nowych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

296 000 zł46 m² 6 434,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (blisko ratusza Dzielnicy Targówek i Szpitala Bródnowskiego). Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet, (w dobrym stanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

157 000 zł44 m² 3 568,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze 11 pietrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

130 000 zł31 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży mieszkanie M2 o powierzchni 31,2m2, mieszkanie własnościowe do zamieszkania od zaraz lub do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

239 000 zł57 m² 4 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie *.* 3 POKOJE*.* UL.PUŁASKIEGO *.* DO WPROWADZENIA Polecam Państwu ładne mieszkanie trzypokojowe położone na osiedlu Nowe Miasto. Rozkład mieszkania funkcjonalny, wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł64 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Duży pokój od strony południowej, kuchnia i 2 sypialnie od strony północnej. Łazienka i wc osobno. Kuchnia osobna z oknem. Stan mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

104 000 zł45 m² 2 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem- loggia. Piętro 2/4 w bloku. Pokoje samodzielne. Kuchnia ustawna z oknem. Stan dobry. Ogrzewanie miejskie, c.woda z piecyka Junkers. Cena do uzgodnienia. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

410 000 zł68 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Cena do negocjacji! Do sprzedania ładne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w 3 pietrowym bloku z roku 1997, przy ulicy Tuchowskiej (kraków/podgórze/piaski Nowe). Mieszkanie ma 68 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

|!ładne, duże trzypokojowe mieszkanie 72,5 m2!nowy dwór, ul. Nowodworska! Mieszkanie jest w idealnym stanie w nowym budownictwie (2001 r.), składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

155 000 zł57 m² 2 708,84 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie z dużą loggią na os. Kopernika. Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz przynależnej komórki piwnicznej. Okna drewniane, na podłogach kafle, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

191 000 zł64 m² 2 970,45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, przestronne i wykończone mieszkanie położone na osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze. Lokal mieszkalny położony jest na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

| do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z otwartą kuchnią, łazienki z wc, drugiego pokoju. Mieszkanie w stanie dobrym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła i Anielewicza, dwa przystanki tramwajowe od centrum handlowego Arkadia. Idealne zarówno na cele mieszkalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Śródmieście , metro- ratusz -ok - 10 minut! park krasińskich! zielony muranów! duża widna kuchnia ok-9 m2 ,! cegła! 2-piętro. Dwa pokoje 50,71m2 , ładny rozkład pomieszczeń ,mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł78 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie mieszkanie na Bielanach.Parter w budynku 4 piętrowym z 2000 roku.Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia po lekkim odświeżeniu.Standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

281 000 zł69 m² 4 084,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjne mieszkanie O powierzchni 68,8 M2 na pogodnie już za 281.000 ZŁ! Z NAJKORZYSTNIEJSZE OFERTY! Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z antresolą na drugim poziomie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brożka

Włoszczowa,świętokrzyskie

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania mieszkanie na os. Brożka 26. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnie, łazienkę i oddzielne vc. o łącznej powierzchni 62m2. Blok był niedawno ocieplany, posiada ogrzewanie.