dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

332 000 zł56 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w spokojnej okolicy. W dobrym stanie. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze panele i gres. Łazienka z wanną i wc. Okna pcv. Budynek ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa - Praga Gocław. Do sprzedaży bardzo ładne czyste M-3, 42m2, pokój salon 15m na podłodze parkiet z wyjściem na duży balkon 7,5m, drugi pokój z oddzielnym wejściem sypialnia 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 18 Sierpnia

Katowice,śląskie

198 000 zł76 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 76m2 usytuowany na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, składa się z 3 niezależnych dużych pokoi, dużej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie ładne, jasne i przestronne. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z pokojem dziennym, łazienki i wc. Do mieszkania przynależy duży balkon (loggia), piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

251 000 zł47 m² 5 306,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

. .cena do negocjacji.CENA DO NEGOCJACJI.CENA DO NEGOCJACJI. Okazja! 3 Niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem! Sprzedam piękne mieszkanie, 3 całkowicie niezależne pokoje, w niskim bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiewiórowskiego

Szubin,kujawsko-pomorskie

117 000 zł37 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkania deweloperskie w trzypiętrowych budynkach wielorodzinnych w Szubinie przy ul. Władysława Wiewiórowskiego. Mieszkania wybudowane z ekologicznych materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

469 838 zł78 m² 6 000,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe , przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiewiórowskiego

Szubin,kujawsko-pomorskie

174 000 zł54 m² 3 197,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

154 000 zł27 m² 5 659,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

279 500 zł76 m² 3 677,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. T, w niskiej zabudowie. Cena do negocjacji. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie. Posiada cztery niezależne pokoje, oddzielną widną kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł88 m² 5 201,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Osiedle Bursztynowe to kameralna inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Ołtaszyn, przy ul. Bursztynowej. Tworzy ją 10 sześciorodzinnych budynków, łączących w sobie tradycyjną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leżajska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł156 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe 156m, dwupoziomowe, bez skosów. Bardzo dobry rozkład, słoneczne, ciche. Duże, ustawne pokoje. Okna w większości pokoi balkonowe, jednej strony (pn-wsch).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

150 000 zł53 m² 2 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,5 m w Kmiecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

246 000 zł60 m² 4 093,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ładne przestronne mieszkanie 2 pokojowe na oś. Bukowym o powierzchni około 60 mkw, budynek z cegły bardzo dobra lokalizacja.Duży salon o powierzchni około 23 mkw, na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł45 m² 4 213,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,86 m2 położone na 3. piętrze (3 i 1/2 piętra) ocieplonego czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. Lokalizacja: okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupujący nie płaci wynagrodzenia! wynagrodzenie W całości po stronie sprzedającego Bardzo ładne przytulne mieszkanie w niskim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł88 m² 8 995,43 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowy apartament o powierzchni 87m2 na piątym piętrze w atrakcyjnym i zadbanym apartamentowcu "pod Orłem" z 2000 roku, usytuowanym "tuż obok" stacji metra Wilanowska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Morenowa

Sobowidz,pomorskie

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w Sobowidzu, (25 km od Gdańska,12 km od Pruszcza Gdańskiego, 10 km od Tczewa, 7 km od Trąbek Wielkich i 7 km od Pszczółek).Kawalerka 27m, ocieplone. Pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł73 m² 8 690,31 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym z ochroną - monitoring, wideodomofon. Na klatce schodowej dwie windy. Wewnątrz osiedla znajduje się patio: plac zabaw dla dzieci, ławki, oczo wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł25 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie bielawy , kawalerka, M2, 25m2, blok ze starej cegły ,I piętro, z balkonem. Mieszkanie po remoncie, wymienione instalacje, bardzo ciepłe. Blok III piętrowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Lubin,dolnośląskie

214 000 zł50 m² 4 280 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam , do sprzedania komfortowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, świeżo po kapitalnym remoncie. Wymienione podłogi ( glazura, panele), ściany ( gładź, tynki strukturalne) podwieszane sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł52 m² 6 269,23 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Wymaga odnowienia. Kuchnia widna, zabudowana, połączona z pokojem. W duży pokoju na podłodze panele, w malym wykładzina dywanowa. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Langiewicza

Staszów,świętokrzyskie

135 000 zł46 m² 2 967,03 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie, dwa pokoje. Bardzo atrakcyjne miejsce. Spokojna okolica i mili sąsiedzi. Możliwość zamiany na mieszkanie/domek w Połańcu lub domek na trasie Staszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

132 000 zł38 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w niskiej zabudowie na 1 piętrze z balkonem z widokiem na zieleń po remoncie do wprowadzenia! ściany gładzie, podłogi kafle, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

130 000 zł37 m² 3 532,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna kawalerka! przestronna kawalerka O powierzchni 36,8m2, po remoncie, do zamieszkania nieruchomość usytuowana W bardzo dobrym punkcie W samym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł48 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna oferta Mieszkanie m-4 w wieżowcu na piątym piętrze na osiedlu Kapuściska. Pokoje : 16m2 , 11m2, 8m2, kuchnia 5m2, łazienka razem z wc 4m2, przedpokój 4m2. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł98 m² 3 073,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta zablokowana W trakcie realizacji! oferujemy państwu do sprzedaży atrakcyjny penthouse 120 m2 Z dużym tarasem I miejscem postojowym na ul. Strumykowej! okazja cenowa! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł81 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy, na strzeżonym osiedlu. Wysoki standard wykończenia, dwustronne. Kuchnia widna, otwarta, zabudowana i wyposażona. W pokojach na podłodze parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Kalisz,wielkopolskie

224 500 zł98 m² 2 290,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na poddaszu, pięknie urządzone, komfortowe o oryginalnie zaprojektowanym wnętrzu. Lokal kompleksowo wyremontowany i przeprojektowany w 2009 r. składający się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł51 m² 1 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51m2. W pokojach na podłodze panele , w przedpokoju łazience i kuchni płytki , ściany w pokojach do odświeżenia , do wymiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

129 000 zł56 m² 2 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!**super oferta na wyłączność ** mieszkanie M4 żory - niski blok. Poszukiwana lokalizacja! Os. Sikorskiego! *nieruchomość o powierzchni użytkowej 56 m2 umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

200 000 zł96 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo przestrzenne z wygodnym rozmieszczeniem pokoi. Bliski dostep do wszelkich instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Śródmieście - Olsza W znakomitej lokalizacji Śródmieścia do sprzedania atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 534 zł67 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Nowiny

Nowiny,śląskie

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M5 Nowiny układ 2x2 - I piętro! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładne i duże mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Nowiny. Mieszkanie znajduje się na niskim pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł59 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio 3 pokoje, łazienka + oddzielne wc, kuchnia widna, duży balkon z widokiem na las, drzwi antywłamaniowe, okna drewniane, podłoga panele, nowe instalacje, okna na północ, wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konotopska

Warszawa,mazowieckie

315 738 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja neovillage to osiedle, które będzie usytuowane w zachodniej części Ursusa, w Gołąbkach gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Projekt składa się z pięciu.