dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł23 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o pow. 23 m2 mieszcząca się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneksem kuchennym, korytarz i łazienka. Okna w mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wola

Wola,śląskie

147 000 zł60 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne przestronne mieszkanie M-4 na woli Mieszkanie M-4 w bardzo dobrym stanie o powierzchni 60,35 mkw składające się z 1 dużego, ustawnego i 2 mniejszych, kwadratowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

96 000 zł33 m² 2 944,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie w Potulicach o pow. 32,6m2 1 pokój, kuchnia, korytarz, łazienka. Mieszkanie zadbane o podwyższonym standardzie, nowocześnie urządzone. Kuchnia, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Danka

Kraków,małopolskie

311 612 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, krowodrza/prądnik Biały, ul. Danka Całość wynagrodzenia pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 50,26m2, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł78 m² 4 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie po generalnym remoncie! lokalizacja: ul. Lniana (boczna ul. Hubskiej). Spokojne, ciche miejsce bardzo dobrze skomunikowane z różnymi częściami Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Danka

Kraków,małopolskie

290 640 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, krowodrza/prądnik Biały, ul. Danka Całość wynagrodzenia pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 48,44m2, usytuowane na 1 piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 900 zł59 m² 4 913,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjnie i kameralnie położone mieszkanie 3 pokojowe , w bloku z 2008r, M-4 , Fordon Akademickie , 59m2 , nowa cegła, parter , z balkonem. Blok kameralnie położony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

150 000 zł43 m² 3 507,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta zablokowana do dnia 14.06.2013 r. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w Gorzowie Wlkp., na osiedlu Górczyn. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu liczne sklepy tj: castorama, panorama, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralnie położone mieszkanie Osowa Góra,2 pokoje , M3 , 36m2, blok, cegła,wys. parter, balkon. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz, rok budowy 2000. W skład mieszkania wchodzą -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

253 919 zł46 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Danka

Kraków,małopolskie

305 172 zł48 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, krowodrza/prądnik Biały, ul. Danka Całość wynagrodzenia pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 48,44m2, usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł51 m² 2 921,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży lokalu do remontu/adaptacji. Nieruchomość położona III piętrze kamienicy (licząc, że wysoki parter jest I piętrem). Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł79 m² 4 873,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z 2001 r. zlokalizowanego w Śródmieściu-Centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

105 000 zł38 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Władysława IV. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze. Ma powierzchnię 37,5m2 i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińskiego

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na Woli! Nie wymaga nakładów finansowych. Czyste, sympatyczne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie. Spokojna okolica, w bliskiej odległości dwa Parki. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

137 000 zł27 m² 5 074,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w budynku z lat 70tych,świezo po remoncie .Nowe okna PCV ,na podłodze panele, nowa glazura i terakota, nowa ar matura sanitarna .Nowe instalacje wodne i elektryczne .Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Józefowiec, ok. ul. Mikusińskiego, mieszkanie o pow. 42m2 położone jest na wysokim parterze w zadbanym niskim bloku. Dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wanną, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł52 m² 7 941,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły z wczesnych lat pięćdziesiątych na Starej Ochocie. Mieszkanie po remoncie : nowe okna i grzejniki, parkiet dębowy po cyklinowaniu, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Mieszkanie 2 poziomowe na 4 i 5 piętrze bez windy. Po podłodze ok. 120m. W dokumentach 94m. I poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

205 000 zł66 m² 3 087,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wschodzie złożone z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju - po remoncie:wymiana instalacji i wszystkich drzwi. Mieszkanie jest ciche, słoneczne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

591 948 zł61 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Riverside Apartment to nowoczesny projekt mieszkaniowy, realizowany na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej 9, charakteryzujący się ciekawą architekturą. Kameralna zabudowa, eleganckie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Gryfino,zachodniopomorskie

298 081 zł67 m² 4 448,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa propozycja na gryfińskim rynku mieszkaniowym. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkania w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią na drugim piętrze w niskim bloku z cegły na Starej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolista

Katowice,śląskie

89 000 zł32 m² 2 825,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji, stanu technicznego mieszkania poniżej. Agent prowadzący Marian Mrozek tel. Więcej zdjęć dotyczących tej oferty na naszej stronie Zapraszamy! Więcej ofert w pobliżu wyszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołdka

Słupsk,pomorskie

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Duże, rozkładowe ( 74 m2 pow.całkowitej) 3 pokojowe mieszkanie,w bardzo dobrym stanie, w budynku czteropiętrowym z balkonem typu loggia. Duże i słoneczne pokoje, przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

154 000 zł60 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*mieszkanie M-4 W pszczynie* Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane w centrum Pszczyny. Powierzchnia użytkowa 60,50m2, usytuowane w niskim bloku. Kuchnia z oknem, odrębnie łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe własnościowe mieszkanie w Oławie, powierzchnia 34 m.kw, 4 pietro, po remoncie kapitalnym. Nowe okna pcv, kafle, podloga drewniana, gładzie, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł82 m² 5 702,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:dodatkowy opis atrakcyjne, nowe mieszkanie Z kominkiem Polecam bardzo ładne mieszkanie położone przy ul. Lekcyjnej, osiedle Sołtysowice, w kameralnym budynku (tylko 5 mieszkań ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

177 000 zł66 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z kolejna ciekawą ofertą mieszkania w Fordonie Położone na osiedlu Nad Wisłą , M4, trzy pokoje, ,66m2, w bloku, na IV piętrze, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł126 m² 2 463,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferujemy do sprzedaży duże i przestronne mieszkanie o powierzchni 125,85m2 położone na drugim piętrze w kamienicy usytuowanej w centrum Szczecina. Oferta skierowana przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

299 000 zł54 m² 5 516,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni , w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z bliskim i bezpośrednim dostępem do lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

715 800 zł98 m² 7 304,08 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Villa Arte to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Budynek ocieplony i otynkowany, wymienione drzwi wejściowe do klatek schodowych. Dwa duże pokoje 18,7 m2 i 14,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

109 500 zł28 m² 3 924,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka*.* 27,9*.*Centrum*.*DO REMONTU Polecamy Państwu mieszkanie 1- pokojowe na III piętrze bloku 4-piętrowego, z cegły w Centrum miasta. Lokal składa się z dużego pokoju, kuchni bez.