dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

395 145 zł41 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

508 773 zł52 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

510 316 zł52 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

420 000 zł55 m² 7 622,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 2. piętro | 1999 r. Oferujemy urokliwe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w niskim, 2-piętrowym bloku z 1999 roku. To idealna propozycja dla małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

420 095 zł42 m² 9 973,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Raków. Mieszkanie o powierzchni 46m2. znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim bloku z cegły i składa się z trzech przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowinowa

Kraków,małopolskie

750 000 zł58 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Swoszowice w Krakowie przy ulicy Borowinowej. Nieruchomość znajduje się w trzypiętrowym apartamentowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

349 335 zł40 m² 8 733,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z ogródkiem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Katowice,śląskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z panoramą Katowic Katowice, zawodzie - ul. Bohaterów Monte Cassino Szukasz mieszkania z pięknym widokiem na centrum Katowic, w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

412 592 zł41 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Katowice,śląskie

1 449 000 zł90 m² 16 089,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 90 m , stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł60 m² 13 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne - 60 m2, wysokie, jasne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie z bardzo duża piwnicą, położone w przedwojennej zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

349 350 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie mamy najbardziej poszukiwany metraż mieszkania z ogródkiem ok 60m - niedaleko Warszawy o powierzchni 34,25 m2 W zielonej ,cichej okolicy , blisko sklepów i pkp zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

430 000 zł46 m² 9 333,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś B - Aleja Bielska Wyjątkowe Mieszkanie - Elegancja, historia i Nowoczesny Design Szukasz miejsca, które wyróżnia się na tle rynkowych standardów? Marzysz o wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

282 000 zł48 m² 5 899,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty mieszkania: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabarska

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł73 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 73 m2 w okolicach Rynku. Nieruchomość składa się z: * przestronnego salonu w aneksem kuchennym * 2 sypialni * łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

428 950 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

349 254 zł38 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł39 m² 15 924,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie w inwestycji Port Popowice z możliwością wykończenia pod klucz! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim lub oferujemy wykończenie pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

768 618 zł67 m² 11 415,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w najmodniejszej części Poznania! Osoba kupująca nie płaci pcc ani prowizji! Najważniejsze cechy nieruchomości: - świetnie skomunikowana okolica - bliskość rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczników

Tarnowskie Góry,śląskie

220 000 zł55 m² 3 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja! 3 pokoje do własnej aranżacji Tarnowskie Góry, ul. Słoneczników Marzysz o mieszkaniu urządzonym dokładnie tak, jak chcesz? To trzypokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 385 299 zł84 m² 16 562,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | 0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 83,64 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

739 000 zł65 m² 11 369 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni - Fikakowie. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

524 600 zł43 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,33 m usytuowane na parterze nowego kompleksu Nowa Dąbrowa w Gdyni! Planowany termin oddania - I kwartał 2027 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

399 255 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament 450 m od szerokiej plaży, wśród sosnowego lasu. Idealne na własny wypoczynek i dochodowy wynajem obsługiwany przez profesjonalnego operatora. W skład 37,14m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Lewin Brzeski,opolskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lokal mieszkalny o powierzchni 34m2 Ogłoszenie bez pośredników. Możliwa negocjacja! Nowa instalacja elektryczna - wraz z zabezpieczceniem różnicowoprądowym oraz antyprzepięciowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

495 196 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 40 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku z windą na ul. Bolesława Orlińskiego (os. Avia). Mieszkanie składa się z: - przestronnego przedpokoju z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,64m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

364 900 zł36 m² 10 136,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Promocyjna cena tylko do końca roku Na sprzedaż oferuję przestronną kawalerkę o powierzchni 36 m , zlokalizowaną w samym centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł37 m² 10 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Zdjęcia pochodzą z bliźniaczego, już wykończonego lokalu. Gdybyś chciał wyremontować tak swoje - projekt wnętrza otrzymasz w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł94 m² 11 720,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży kompletnie wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Chwarzno-Wiczlinie przy ul. Zaruskiego w Gdyni okolica Dzielnica Chwarzno-Wiczlino, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 53,50 m + loggia, piwnica i garaż | ul. Komitetu Obrony Robotników 39b, warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

989 999 zł63 m² 15 659,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu miasta - Gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł55 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Szukasz 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w miejscu gdzie codzienne sprawy załatwisz po drodze, a do terenów zielonych masz kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł101 m² 26 772,40 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na ostatnim 16 piętrze w 16 piętrowym skrzydle.