dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysława II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 61 m2 na parterze, 3 pokojowe, oddzielna kuchnia, oddzielna łazienka, oddzielna toaleta, duża loggia, piwnica. Mieszkanie suche ciepłe, spokojna okolica, niedaleko szkoła, sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

461 500 zł37 m² 12 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie w zeszłym roku. W całym mieszkaniu sztukaterie, oryginalne drewniane podłogi z czasów budowy kamienicy oraz kamień. Pełne wyposażenie kuchni, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

175 000 zł36 m² 4 888,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,80m2 po remoncie. Cena mieszkania 175000zl (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł61 m² 6 408,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie sprzedane - aktualne oferty na stronie Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym na zamkniętym, strzeżonym terenie zagospodarowanym i zarządzanym przez solidną firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sitkówka-Nowiny

Sitkówka-Nowiny,świętokrzyskie

149 900 zł37 m² 4 062,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nowiny w Sitkówce-Nowinach. Stan mieszkania bardzo doby. W cenie pozostają meble w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł77 m² 7 101,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,45 m2. zlokalizowane na drugim piętrze 4 piętrowej XIX- wiecznej kamienicy we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Zabrze,śląskie

170 000 zł63 m² 2 700,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania lokal na ósmym piętrze w jedenastopiętrowym wieżowcu o powierzchni łącznej 63,96 m2. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Bytom,śląskie

135 000 zł62 m² 2 177,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie!~cena do negocjacji!~ładne mieszkanie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dedala

Warszawa,mazowieckie

676 500 zł86 m² 7 875,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Gocław. Zlokalizowane blisko punktów handlowo-usługowych, apteki, przychodni, basenu oraz szkół i przedszkoli. Niedaleko jeziorka Balaton oraz ch Gocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

130 000 zł46 m² 2 832,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku zlokalizowanym na osiedlu Morelowym w Zielonej Górze. Na powierzchni 45,90m2 rozmieszczono 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

99 090 zł73 m² 1 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ogrzewanie podłogowe na całości, rygipsy, sufity podwieszane,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chociwel

Chociwel,zachodniopomorskie

120 000 zł58 m² 2 068,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanio sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Chociwlu - małej miejscowości położonej 24 km od Stargardu Szczecińskiego i 70 km od Szczecina (dobre połączenia komunikacyjne - pkp, pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kminkowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

360 000 zł81 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż: - osobne niezależne wejście - na parterze nowo budowanego domu - ogródek - 3 pokoje 81 m2, pokój dzienny 28,24m2 otwarty na aneks kuchenny, pokoje : 8,22m2 i 12,35m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

179 000 zł63 m² 2 832,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 8 piętrze w częściowo ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, dużego przedpokoju, łazienki i ubikacji. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusałki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

253 000 zł51 m² 4 981,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Budynek w trakcie budowy, położony w cichej części osiedla. W najbliższej okolicy plac zabaw dla dzieci. Sąsiedztwo bardzo spokojne, dużo zieleni. Do pkp i wkd około 15 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł115 m² 8 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku z cegły, tylko 5 mieszkań, po całkowitej termomodernizacji. Nowe okna, ocieplone ściany i dach. Nowe instalacje wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

183 000 zł38 m² 4 783,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,26 m2 zlokalizowane na os. Bohaterów Września (mistrzejowice), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Millenium

Nowy Sącz,małopolskie

118 000 zł48 m² 2 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48m2 na parterze w bloku czteropiętrowym,3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie do remontu. Na ścianach w pokojach gładzie, na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

201 000 zł72 m² 2 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 72 m2 - możliwość W rozliczeniu kawalerki na terenie chrzanowa - cena do negocjacji! Z nowym rokiem 2013, co 7 oferta zgłoszona W biurze za 1 zł prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślisko

Kraków,małopolskie

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

| do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2 pok. 48m2 + garaż murowany 16m2 Kraków Nowa Huta, os. Ogrodowe - bez pośredników, cena do negocjacji Do sprzedaży bezpośrednio od właściciela ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł61 m² 3 013,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe: - powierzchnia 61,40 m2, - parter w bloku 4-piętrowym, - ul. Szarych Szeregów, - duży balkon, - stolarka okienna pcv - opomiarowana woda ciepła i zimna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Niskiej o powierzchni 53m2. Forma własności- spółdzielcze-własnościowe. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni(możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjny apartament, bezpośrednio. Z możliwością obsługi, " z klientami" (apartament jest wynajmowany turystom). Bardzo dobra inwestycja zapewniająca ok. 12% stopy zwrotu rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

289 000 zł47 m² 6 097,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja na rynku! Mieszkanie z pełnym wyposażeniem! Ekskluzywne mieszkanie o pow. 47,4 m2 położone na wysokim parterze, nowego 3-piętrowego bloku. Nieruchomość składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego bloku z 1992 roku. W bloku trzy windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, ciche. Stan dobry. Łazienka i wc osobno, glazura i terakota 5-cio letnia. Kuchnia osobna, umeblowana, wyposażona. Nowe okna pvc. Loggia, piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł38 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe, jednostronne, kuchnia w prześwicie, na podłodze w pokojach parkiet, glazura i terakota łazienka, kabina prysznicowa. Balkon, piwnica. Budynek po odnowieniu elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

226 000 zł62 m² 3 639,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! ładne, duże mieszkanie na osiedlu Z ! Mieszkanie atrakcyjnie położone, w samym centrum osiedla Z, wśród zieleni, alejek spacerowych, w niewielkim budynku trzypiętrowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w niskim, ocieplonym i odnowionym bloku, budynek posiada atrakcyjną lokalizację, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

292 000 zł37 m² 7 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na woli o pow. 37,08 m. kw. usytuowane na parterze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację, wyposażony w 2 windy, podjazd dla wózków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

124 000 zł25 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam! Kawalerka o powierzchni 25m2 położona na III p w niskim, ocieplonym budynku z lat 70-tych. Lokal w stanie bardzo dobrym i składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Willowa

Warszawa,mazowieckie

2 130 000 zł170 m² 12 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Budynek cegła, z 1928 roku. W 2009 roku kamienica została odnowiona - po kapitalnym remoncie. Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe, bardzo widne w pieknej, cichej okolicy - tuż przy Parku. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 54m2 na III piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

***super okazja szwedzkie M4 na os. Sikorskiego!*** Przestronne mieszkanie typu M-4 o powierzchni użytkowej 60 m2. w niskim bloku na drugim piętrze. Okna nowe pcv. Na ścianach gładzie gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

259 000 zł72 m² 3 597,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***cena do negocjacji***polecam Bądź indywidualistą! To mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na pierwszym piętrze blisko centrum. Cały układ mieszkania został zmieniony. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~idealne pod wynajem!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedaży ustawne czyste mieszkanie położone na 4 tym piętrze w bloku położonym przy oś. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chorzów II

Chorzów,śląskie

108 000 zł34 m² 3 212,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,60 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku w Chorzowie Amelung. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ładne mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane na Bielanach. Składa się ono z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną, wc osobno. Okna pcv. Drzwi antywłamaniowe, patentowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

117 000 zł59 m² 1 983,05 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Szombierkach,usytuowane na 10 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.Lokal składa się z 3 niezaleznych pokoi,kuchni z oknem,łazienki z wc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij