dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Niewielkie mieszkanie niedaleko metra Wilanowska. Do własnej aranżacji. Ładny widok na panoramę Mokotowa. Doskonała infrastruktura i komunikacja miejska. Możliwość parkowania przy budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł33 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Centrum warszawy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Świetny punkt komunikacyjny. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z kuchnią w ocieplonej, odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

260 000 zł49 m² 5 316,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przyjemne mieszkanie położone w jednym z 3-piętrowych bloków na strzeżonym, monitorowanym całodobowo osiedlu domów i niewielkich apartamentowców. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Filtry

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedaż lub zamiana na większe! niebywale przytulne miejsce O funkcjonalnym rozkładzie W enklawie filtrów warszawskich! Atrakcyjna, przestronna i cicha nieruchomość z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ciche,słoneczne 2-pok.mieszkanie o pow.33m na 4 piętrze w bloku na osiedlu koniuchy. W cenie pozostaje zabudowa kuchni,szafa w przedpoknju. W mieszkaniu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Góra

Góra,śląskie

149 000 zł62 m² 2 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone W górze, w domu czterorodzinnym. Mieszkanie W stanie dobrym, łazienka po remoncie. Płytki , panele, ogrzewanie piec dwufunkcyjny. Atutem mieszkania są:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

199 999 zł41 m² 4 913,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w znakomitej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 40,7m2. Składa się z kuchni, dwóch pokoi (19 i 11 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie 37mkw, dwupokojowe, pokoje:15,5 mkw i 8 mkw, kuchnia ok. 6,5mkw, łazienka ok.4mkw. Piętro 6 /10, dwie windy. Wejście do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Racibórz,śląskie

80 000 zł38 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie z widokiem na ogródki działkowe i plac zabaw. W pobliżu sklepy, szkoła. Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Legionów

Garwolin,mazowieckie

126 000 zł39 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 39m + garaż Sprzedam bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie: obszerny salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje 46,4m2 ul.Myśliborska/Białołęka 2/3piętro. Cena: 300.000zł (6.300zł/m2) 2004r. Opis mieszkania: dwustronne (płd-wsch; płn-zach) mieszkanie w dobrym standardzie do wprowadzenia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

248 378 zł41 m² 6 043,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedanie przytulne i bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok.26 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na trzecim piętrze, na osiedlu Pólko. Składa się z trzech dużych, widnych i słonecznych pokoi, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

162 000 zł47 m² 3 446,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie niedaleko warszawy o powierzchni 47m2, znajdujące się w nowym dworze mazowieckim, położone na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z trzech dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku o powierzchni 40 m2 na strzeżonym osiedlu w dzielnicy Fabryczna, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku przy ul. Zielonogórskiej na Szczepinie. Lokal na trzecim piętrze, bardzo ciepły, słoneczny, dwustronny z dużym balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariańska

Racibórz,śląskie

55 000 zł38 m² 1 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38m2, 4 pietro, balkon, raciborz ul.Marianska (do remontu). Nowoczesne osiedle z ochrona.Cena 55 000 tys. Informacje pod numerem telefonu:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórze

Bielsko-Biała,śląskie

150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2. Salon, otwarta kuchnia (z oknem), dwie sypialnie, łazienka z wc. Duży południowy balkon. Nowoczesna aranżacja. Na podłogach w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

128 000 zł42 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jest to mieszkanie bezczynszowe z działką rekreacyjną 100m2. Mieszkanie po częściowym remoncie. Cena 128 tyś. do dużej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł38 m² 7 815,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, jednostronne, południowe. Kuchnia w aneksie z większym pokojem, łazienka z wc w glazurze i terakocie. Na podłodze w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Czaplinek,zachodniopomorskie

195 000 zł72 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow.72m2, znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie z balkonem, w skład którego wchodzą: duży słoneczny salon,sypialnia oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam Państwu przestronne mieszkanie o nietypowej aranżacji wnętrza na ul. Harcerskiej w Toruniu o pow. 80m2. Pierwotny układ czteropokojowego mieszkania został zmieniony i obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

163 000 zł42 m² 3 880,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, opole-Zaodrze Proponujemy Państwu funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok.42 m2, usytuowanie na 1 piętrze w wysokim budynku na bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Bieruń,śląskie

145 000 zł50 m² 2 917,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ostatnim piętrze w 3-piętrowym bloku na osiedlu przy ulicy Warszawskiej. Blok świeżo ocieplony. Dobre połączenia komunikacyjne Tychy-Oświęcim. W pobliżu: liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł90 m² 4 811,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zaprojektowany przez architekta wnętrz apartament, w którym żyje się wyjątkowo. Relaks zapewnia widok na rzekę oraz odpoczynek w przynależnym do lokalu ogrodzie na wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c, bardzo ciche i słoneczne okna z lokalu skierowane są na stronę wschodnią, widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Bez dodatkowych kosztów! Klimatyczne, jasne mieszkanie z charakterem na ul. Madalińskiego przy Al. Niepodległości. Samo centrum Starego Mokotowa, 3 min. od stacji metra i tramwajów. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł86 m² 10 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z widokiem na 200-letnią Aleję Kasztanową, w oddaleniu od innych domów. Do mieszkania przynależą dwa bardzo wygodne i duże miejsca garażowe w garażu podziemnym, własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierów

Lębork,pomorskie

130 000 zł45 m² 2 876,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie składa się z 2 pokoje , kuchnia , łazienka + piwnica 2 m2. Położone jest na 2 piętrze 3 piętrowego budynku oddanego do użytku w 2002 roku. Pełna własność + udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaborze

Zabrze,śląskie

127 000 zł51 m² 2 489,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż ładne i zadbane dwupokojowe mieszkanie na siódmym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, widnej i ustawnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

299 800 zł67 m² 4 474,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pilnie sprzedam bezpośrednio! W centrum marek! Mieszkanie 3 pokojowe 67m: salon 19,2 m z balkonem 6,1m ; pokój 11,8m ; pokój 12,3m ; kuchnia z oknem 8,3m ; przedpokój 9,9m ; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Jemiołowej. Lokal o powierzchni 53 mkw, dwustronny, na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

255 000 zł53 m² 4 793,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane niedaleko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodzisławska

Pszczyna,śląskie

59 900 zł31 m² 1 932,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie pszczyna 31m2. Sprzedam mieszkanie w Pszczynie przy ul. Wodzisławskiej (blok ptbs). Blok z 2000 roku. Mieszkanie o powierzchni ok 30m2 na 3 piętrze w 4-ro piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

223 000 zł38 m² 5 868,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Wschodniego,ul.Ząbkowskiej, niedaleko stacji metra Warszawa Wileńska. Wokół pełna infrastruktura, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Zielonka,mazowieckie

229 000 zł51 m² 4 507,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ogłoszenie bezpośrednie! Nowa niższa cena, do negocjacji (kontaktując się bezpośrednio, opuszczę więcej, bo nie będę musiał płacić prowizji agencji) Oferuję 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł49 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, przestronne, ciche mieszkanie o powierzchni 48,8 m2, położone na 3 piętrze 10-piętrowego budynku przy ulicy Zwycięzców na Saskiej Kępie. Dwa oddzielne, bardzo jasne pokoje, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal położony przy ul. Krasickiego (stare Podgórze, okolica ul. Kalwaryjskiej), o powierzchni 27,75 m2 w cenie 125000 zł. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł117 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Prowizja 0%,! Do sprzedania mieszkanie w Warszawie -dzielnica Włochy na zamkniętym osiedlu Ogrody Jerozolimskie , zadbane tereny zielone, osiedle ciche i kameralne-budynek bliżej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga! super okazja! mieszkanie W samym centrum - W miasteczku akademickim! Trzecie piętro! Trzy oddzielne pokoje (można zrobić cztery!) idealne dla studentów! Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

240 000 zł67 m² 3 582,09 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie z pieknym widokiem na panorame Katowic. Wszystkie okan sa usytuowane w jednej lini na elewacji polnocnej zapewniajac naslonecznienie przez caly dzien. Budynek.