dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

973 000 zł101 m² 9 633,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wygodna komunikacja z centrum 1 przystanek od pkp Włochy, blisko (ale nie tyle, by przeszkadzało), węzeł Łopuszańska i rozpoczęta ulica Nowolazurowa. Pociągiem do centrum jedzie się 12-15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

193 000 zł53 m² 3 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na parterze IV piętrowego, ocieplonego bloku na ul. Zawadzkiego. Pokoje rozkładowe, oddzielna, widna kuchnia. Łazienka osobno z wc w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł57 m² 3 834,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Piękne przytulne i przestronne mieszkanie, na Oś.Bukowym pośród zieleni i spokoju. Budynki wykonane w technologii tradycyjnej pod koniec lat 90-tych, materiał mieszany - solidna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

202 007 zł49 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0% prowizji - koszty pośrednictwa ponosi deweloper gotowe mieszkania do objęcia od razu po zakupie! Polecam na sprzedaż gotowe mieszkania w budynku wybudowanym przez doświadczonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł82 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie na Saskiej.Do drobnego remontu. Cztery pokoje osobno łazienka i wc. Polecamy. kontakt Elżbieta, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

336 000 zł56 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe mieszkanie przy ogrodzie botanicznym - okazja! Opis nieruchomości: spółdzielczo-własnościowe mieszkanie 3 pokojowe o pełnym rozkładzie pomieszczeń usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

234 136 zł45 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku z tarasem i ogródkiem! Pokój dzienny ok. 16,7m2, oddzielna kuchnia ok 7,6m2, sypialnia ok.8,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł89 m² 12 359,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piekny apartament, w doskonalej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze i posiada 2 loggie z ładnym widokiem na zieleń. Budynek z 2001r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł97 m² 9 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Idealnie ciche mieszkanie, usytuowane jest w bardzo atrakcyjnym osiedlu na Kabatach, blisko stacji metra Kabaty a jednocześnie w niedalekim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nietuzinkowe I niebywale klimatyczne miejsce- skąpana W zieleni enklawa przy trakcie królewskim! miejsce tak urokliwe I malownicze, że czujesz się jak na wsi- a to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

264 000 zł53 m² 4 981,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa okazja! O% prowizji od kupującego! Przestronne, ciche, idealne mieszkanie pod wynajem na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Galileusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

533 000 zł104 m² 5 100,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 5 pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji w miejscowości Wysoka. Kameralne osiedle, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

175 000 zł50 m² 3 502,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W naszej ofercie duże dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na osiedlu Górny Taras. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 49,97m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Kielce,świętokrzyskie

180 000 zł41 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie południowe ,gładzie, parkiety, szafy comandor, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł38 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy, parki. Dobry punkt komunikacyjny (woronicza, al. Niepodległości, metro Wierzbno). Piwnica, długi balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dwustronne (płd-płn). Do remontu. Widna kuchnia. Na podłodze parkiet, w kuchni linoleum. Duży pokój z małą loggią - widok na podwórko. Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

105 000 zł32 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M2 o całkowitej powierzchni 32,52m2 w wieżowcu na drugim pietrze. Jest to duża i bardzo ustawna kuchnia o pow. ok 8m2, widna z dużym oknem, łazienka z wc, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł46 m² 7 298,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Trzypokojowe mieszkanie na zielonym Rakowcu. Mieszkanie po częściowym remoncie. Wymienione instalacje. Nowe okna pcv. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł57 m² 6 543,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie blisko stacji Metra w atrakcyjej cenie! Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, w bardzo dobrej lokalizacji. W pokojach na podłodze dębowy parkiet w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł51 m² 6 054,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zablokowana, aktualna oferta na wyjątkowe mieszkanie na osiedlu wilczak - ostatni blok Z widokiem na zieleń I rzekę! Polecam gotowy do zamieszkania lokal położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poręba

Poręba,śląskie

150 000 zł64 m² 2 362,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne 3- pokojowe mieszkanie, po remoncie, wykończone w nowoczesnym stylu o powierzchni 63,5 m2, zlokalizowane w Porębie -okolice Zawiercia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

148 000 zł52 m² 2 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m2, usytuowane na parterze bloku w centrum Zawiercia. Mieszkanie po remoncie, podłogi wyłożone panelami, na ścianach gładź gipsowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

185 000 zł49 m² 3 761,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 49m kw., 2jasne pokoje, II piętro i ostatnie, kameralny blok 3klatkowy, dwupiętrowy, odnowiony, ocieplony z nowoczesnym domofonem, dużo zieleni, jasna ustawna kuchnia, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Słubice

Słubice,lubuskie

175 000 zł65 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuje mieszkanie gotowe do zamieszkania z wymieniona instalacja wod-kan i elektryczną. Ładna widna duża łazienka. W budynku wyremontowany dach w planach remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

159 000 zł58 m² 2 755,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Chojnowie ul. Boh. Getta Warszawskiego 57,7 m2 (2 pokoje+loggia, balkon, piwnica) nowy piec dwufunkcyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Marysin

Łódź,łódzkie

245 000 zł66 m² 3 700,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne przestrzenne mieszkanie ok. 66m2, marysin. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie powierzchnia 25, 15, 12m2. Kuchnia ok. 8m2 z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32m2, znajdujące się na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, zlokalizowanym przy ul. Jerzmanowskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

173 600 zł28 m² 6 104,08 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

| oferta bezprowizyjna - prowizję pokrywa sprzedający. Mieszkanie o powierzchni 28,44 m2. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, hallu i balkonu (4m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

| możliwość zrobienia 3 pokoi! Idelana inwestycja pod wynajem! 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na śródmieściu, na 1 piętrze w bloku z 1996. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

435 000 zł90 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania komfortowe 4 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni użytkowej 74 mkw. ( liczone "po podłodze" 92 mkw.), zlokalizowane na 3 i 4 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

394 999 zł54 m² 7 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni otwartej na salon, łazienki, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swoboda

Głowno,łódzkie

270 000 zł66 m² 4 067,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka, ubikacja, duży balkon, teren ogrodzony i zamknięty. W pobliżu jezioro oraz plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

184 500 zł45 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta 0% - wynagrodzenie pokrywa deweloper Polecam na sprzedaż mieszkania w budynku budowanym przez doświadczonego dewelopera w spokojnej okolicy Zalasewa koło Swarzędza z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł28 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie jednopokojowe z ustawną widna kuchnia. Mieszkanie jest zadbane, nowa instalacja sanitarna (wymieniana w 2011), okna nowe, plastikowe. Na podłodze w pokoju drewniana klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

143 000 zł51 m² 2 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przestronne, otwarte mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie II kondygnacyjne na II piętrze (poddasze). W bardzo dobrej lokalizacji - blisko centrum, marketów, kościoła, urzędów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Botanik

Lublin,lubelskie

319 000 zł56 m² 5 737,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie na popularnym osiedlu Botanik. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Tylko wprowadzić się i mieszkać. Blok ogrodzony z bramą na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł91 m² 3 532,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Uwaga nowa niższa cena! piękne, słoneczne, wygodne mieszkanie 91m2, w idealnym stanie, do zamieszkania od zaraz zlokalizowane W bloku Z cegły Z 1995 R. NA os. Zacisze! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4 na Julianowie. Powierzchnia 57m2. Usytuowane na I piętrze w wieżowcu.Świetna lokalizacja, dużo zieleni. W niedalekiej odległości park julianowski. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

199 260 zł49 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

531 000 zł48 m² 11 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Luksusowo wykończone mieszkanie w kamienicy przy ul. Dzielnej róg Jana Pawła. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowa elektryka, rury miedziane, itp. Kamienica była odnawiana m.in. elewacja, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jabłonna,mazowieckie

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 49,06 m2. 2 pokoje - 18 m2 oraz 11 m2. W pokojach panele, tapeta. W mniejszym pokoju meble gratis. Ponadto zestaw wypoczynkowy (2 fotele + sofa gratis - widoczne na.