dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

487 819 zł66 m² 7 447,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

206 800 zł25 m² 8 183,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Jednopokojowe mieszkanie, o pow. ok 22,27m2 w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie składa się z salonu ok. 16,90m2, holu z aneksem kuchennym 5m2 łazienki ok. 3,70m2). Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

88 000 zł42 m² 2 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu "studio" po remoncie. Salon, aneks kuchenny, przedzielony barkiem i duża sypialnia oraz łazienka. Częściowo umeblowane (kuchnia, barek, łazienka) Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! atrakcyjne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie czyste, umeblowane gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Fantastyczna lokalizacja blisko Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów Południowy

Lublin,lubelskie

272 500 zł58 m² 4 722,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Świetna lokalizacja- dogodne i szybkie połączenie z Miasteczkiem Akademickim- super nieruchomość pod inwestycję. Mieszkanie słoneczne i przytulne w układzie pn/pd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

175 000 zł49 m² 3 561,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W naszej ofercie duże dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na osiedlu Górny Taras. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 49,97m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, śródmieście ok. kina Cinema City, ( Punkt 44) bardzo ładne mieszkanie o pow. 45m2 położone jest na II piętrze w niskim bloku z cegły. Dwa pokoje- przejściowe, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł87 m² 9 473,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Przestronne, reprezentacyjne 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i oddzielnym wc. Dwustronne, gdzie okna salonu i jednego pokoju wychodzą na ulicę Marszałkowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

170 000 zł38 m² 4 521,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

mieszkanie 2-pokojowe, o ciekawym układzie- pokój dzienny połączony z kuchnią(z oknem), oddzielne wejście z przedpokoju do sypialni i łazienki z wc. Mieszkanie usytuowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 36 na Piekarach w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego bloku mieszkalnego. Mieszkanie po remoncie, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kotlarska

Kraków,małopolskie

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

| oferta bezprowizyjna - prowizję pokrywa sprzedający. W sprzedaży przestronny apartament o łącznej powierzchni 30,00m2 znajdujący się na I piętrze VIII piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tucholska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł28 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1954

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni 28 m2 ciche, z dobrym klimatem w dzielnicy Stary Żoliborz, tuż przy Placu Wilsona. Pokój z kuchnią , łazienką i przedpokojem, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellonów

Lipno,kujawsko-pomorskie

140 000 zł53 m² 2 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 2 pokojowe,rozkładowe,jednostronne,środkowe,bardzo ciepłe,duży przedpokój,łazienka i wc osobno,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

80 000 zł35 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~W cenie meble kuchenne z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

299 000 zł112 m² 2 659,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

310 475 zł62 m² 4 981,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł99 m² 4 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

450 974 zł98 m² 4 623,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Ołtaszynie. Mieszkanie o powierzchni 97,54m 2 , posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw z lat 70. Usytuowane w atrakcyjnym miejscu Pruszkowa. Mieszkanie do częściowego remontu i własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

220 000 zł150 m² 1 466,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży mieszkanie wyodrębnione w domu dwurodzinnym z osobnym wejściem i wspó;lną działką o powierzchni 496m2. Mieszkanie składa się z parteru i piętra wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

312 000 zł65 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po remoncie o pow. 65,01 m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym (32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

187 000 zł51 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! cena do negocjacji.!~IDEALNE POD WYNAJEM!~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Oferujemy do sprzedaży ustawne czyste mieszkanie położone na 1 wszym piętrze w bloku położonym przy oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

| - pełen rozkład W super lokalizacji! - Do sprzedaży przytulne i ciche 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Litomskiej. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51 m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Trzebnickiej / Kleczkowskiej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18,00 m2 + 10,60 m2) * przedpokoju (12,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie trzypokojowe z dużą loggią położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu blisko parku Sczęśliwickiego. Salon połączony z kuchnią całość o pow 26m. Część kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

156 000 zł63 m² 2 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Oferujemy do sprzedaży M-5 w niskim bloku, na niskim piętrze. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnię ,łazienkę, przedpokój, balkon. W pokojach na podłodze panele, na ścianie tapety .W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górna

Łódź,łódzkie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: okolice Ronda Lotników Lwowskich M3 o powierzchni 37m2 usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu. Mieszkanko z balkonem, do własnej aranżacji. Dwa pokoje o powierzchni ok.12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

70 000 zł24 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

witam posiadam do sprzedaży mieszkanie własnościowe - 24 m2 II piętro ul. Wyszyńskiego 24 (1 pokój , duża łazienka- z możliwoscia przerobienia). MIeszkanie jest słoneczne, ciepłe (środkowe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij