dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł57 m² 7 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie z widną kuchnią i balkonem loggią. Kameralny budynek, pierwsze piętro, cicha, zielona okolica muranowa! Mieszkanie dwustronne, ciche, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

| dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Pilotów (olsza), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku - nowe budownictwa. Osiedle ogrodzone, strzeżone. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

214 999 zł60 m² 3 565,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja okazja okazja Polecamy Państwu idealne, trzypokojowe mieszkanie. W jego skład wchodzą 3 zamknięte pokoje, zamknięta kuchnią oraz łazienka i wc. Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

758 000 zł120 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie czteropokojowe na Natolinie oddalone 5 minut od stacji Metra. Mieszkanie o powierzchni 93m2 (po podłodze 120m2) dwupoziomowe na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

175 000 zł47 m² 3 721,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa z gimnazjum,liceum, przedszkole, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W bardzo dobrej cenie (6550 zł/ m2) 3 - pokojowe mieszkanie W ładnej zielonej okolicy, w pobliżu parku, blisko Land, sklepy, apteki, szkoły, żłobek, przedszkole, bardzo dobra komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio-luksusowe mieszkanie w opcji z garażem, dodatkowo drugi garaż do wynajęcia, w łazience ogrzewanie podłogowe, nowe kaloryfery marki Zehnder, kuchnia otwarta zabudowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

362 000 zł32 m² 11 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Ciekawe, wysokie mieszkanie w kamienicy z 1920 roku. Ładny duży pokój, malutka kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową. Na podłodze w pokoju panele, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczytnicka

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł79 m² 7 750,95 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalno- użytkowy o pow. wewnętrznej 78,7 m2 usytuowany w apartamentowcu Pelikan Court na os. Piastowskim , sąsiadującym z malowniczym zaciszem terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł79 m² 7 458,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Ładne i ciche mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, okna wychodzą na północny zachód, na wewnętrzny dziedziniec. Obecny układ mieszkania przedstawiony również na planie. Obszerny hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

233 100 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, usytuowane na 1 piętrze, w nowo wybudowanym bloku w samym centrum Grodziska Maz. Powierzchnia mieszkania to 51,8 m kw - 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bieniów

Bieniów,lubuskie

200 000 zł78 m² 2 547,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bieniów-9 km od miasta Żary- całkowicie bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78, 50 m2 położone na parterze w budynku sześcio-rodzinnym. Lokal składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł71 m² 7 616,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzy pokoje przy Metro Wawrzyszew Mieszkanie trzypokojowe do remontu o powierzchni 70.90m2 na trzecim piętrze w dwunastopiętrowym bloku z początku lat '80, Rama H. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł50 m² 6 310,48 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Duży pokój (19m2) z widokiem na otwartą przestrzeń od strony zachodniej. Mały pokój (13m2) z widokiem na wschód. Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł55 m² 7 119,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ładne, jasne, ustawne mieszkanie w pobliżu metra Imielin. Są to dwa duże pokoje, łazienka z kuchnią otwartą na pokój. Mieszkanie po remoncie, są nowe okna, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, os. Sady, i piętro, bardzo atrakcyjna lokalizacja, 60 m2, duży piękny taras z widokiem na zieleń, cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

830 000 zł105 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

| czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 zlokalizowane w okolicy Królowej Jadwigi w pobliżu Parku Decjusza (wola Justowska), usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwiecka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stan łazienki: bardzo dobry Stan instalacji: nowa Sprzedam lub zamienię na większe z dopłatą mieszkanie 45 m na Olszynce Grochowskiej. Mieszkanie ciche słoneczne w zielonej willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na osiedlu Strusia (bieńczyce), usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 60 - tych. Kuchnia ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł32 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W średnim stanie. Kuchnia widna. W pokoju i przedpokoju na podłodze nowe panele, w łazience i kuchni glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

189 000 zł48 m² 3 978,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie, na które składają się dwa niezależne pokoje, kuchnia w pełni wyposażona, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow użytkowej 48,2m2, trzy pokoje,kuchnia,łazienka z wc,w cntrum Piekar Śl przy ul. Ks J.Popiełuszki.Mieszkanie usytułowane jest w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

47 000 zł38 m² 1 236,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica sobięcin górny, 38 m2 do remontu. Duża kuchnia, duży pokój,łazienka, 3 piwnice i mały ogródek. Mieszkanie na 1 pietrze w budynku 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

305 000 zł52 m² 5 922,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 51,5 mkw., zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku (2005 rok, cegła) w okolicy ulicy Bobrzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik śródmieście-balkon-duża kuchnia Z oknem Do sprzedania lokal mieszkalny usytuowany na kameralnym osiedlu w niskim budownictwie. Lokal dwupokojowy, kuchnia z oknem, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

460 000 zł79 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dla klienta z gotówką duży upust Opis: mieszkanie w stanie surowym na przepięknym prestiżowym osiedlu w Józefosławie. Willa Dźwiękowa to trzykondygnacyjny, osiemnasto - mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasperka

Świdnik,lubelskie

270 000 zł55 m² 4 925,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, ciekawie zaaranżowane, zadbane mieszkanie znajdujące się w centrum cichego, bezpiecznego i spokojnego osiedla w Świdniku. Posiada 3 pokoje - 2 oddzielne i jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

214 000 zł31 m² 6 852,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Budynek położony w zielonej okolicy. Blisko lasek Bielański, metro Stare Bielany, szkoła, sklepy, przedszkole. Piwnica. Mieszkanie po remoncie 6 lat temu. Zabudowa kuchni zostaje. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Włochy

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne, duże mieszkanie we Włochach. Na parterze czteropiętrowego budynku. Osiedle zamknięte. Ochrona. Bezpieczna okolica. Niska zabudowa. 4 pokoje. 105 m2. Salon 28 m2 z wydzielonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł26 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Ciepła, cicha i ustawna kawalerka w dobrym stanie. Pokój 14m z wneką, osobno widna kuchnia ,wyposażona, umeblowana. Okna na podwórko, strona wschodnia. Piętro 3/3 bez windy, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Częstochowa,śląskie

119 000 zł34 m² 3 479,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, lazienka: nowa glazura, nowy piecyk, nowe sanitariaty, kuchnia: też nowa, tak jak reszta, okna też nowe i nowa szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

99 000 zł48 m² 2 041,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 47 m 2 położone w centrum Gryfic, w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie to składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, kraków, nowa Huta - osiedle słoneczne, pow.: 46,00 m2, cena za całość: 225 000,00 PLN, cena za m2: 4 891,30 PLN. Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, pokoju, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Zabrze,śląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję słoneczne, ciepłe mieszkanie. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem i łazienki. W mieszkaniu przeprowadzony byl remont na podłogach kafelki, gładzie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł66 m² 4 689,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe o pow 66,1 m2 mieszkanie składa się z trzech pokoi,dużego holu,łazienki i osobnego wc. Na podłodze wysokiej jakości parkiet,w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Zawiszy na ulicy Platynowej. Dwa oddzielne pokoje z widną, oddzielną kuchnią. Pokoje 15m i 7m.Na podłodze parkiet. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł70 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią i loggią Świetna lokalizacja: skrzyżowanie ul.Hożej i Kruczej, w pobliżu Hotelu "Mercure", podwórko sąsiaduje z terenem szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł43 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe 43m2 z komórką lokatorską. Położone na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku przy ul. Ceramicznej Mieszkanie w bardzo dobrym stanie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Elewatorska

Grajewo,podlaskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w budynku wolno stojącym czterorodzinnym usytuowanym na działce o powierzchni 1400 m2. Własność hipoteczna działki 400 m2. Przejście do zadrzewionego ogrodu.