dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przemysłowa

Tychy,śląskie

299 000 zł91 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-agnieszka   ~oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Tychach Osiedle P na ul. Przemysłowej; mieszkanie usytuowane jest na 3 i 4 kondygnacji w budynku 4p; powierzchnia 61,50 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł50 m² 7 140 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Mokotowa, na tyłach Galerii Mokotów. W dobrym stanie. Kuchnia z oknem, częściowo otwarta na pokój dzienny, zabudowana. Okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

245 000 zł68 m² 3 618,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Srzedane!mieszkanie z tarasem w wolnostojącym dwukondygnacyjnym budynku w centrum miasta! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego 68-metrowego mieszkania (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brynowska

Katowice,śląskie

195 000 zł56 m² 3 451,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, brynów, brynowska~~dwa niezależne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku w pobliżu Parku Kościuszki. W jednym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

337 000 zł84 m² 3 988,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, centrum, kościuszki~~dwa duże, niezależne pokoje, oddzielna widna kuchnia i łazienka z wc na 2-piętrze w 3-piętrowej odnowionej kamienicy, w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

113 000 zł59 m² 1 915,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt: mieszkanie typu M4 w bloku na parterze o pow. 59m2 w miejscowości Żurczyn ( 18 km od Bydgoszczy i 12 km od Szubina). Trzy pokoje ( 20, 15, 12m2)- na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobra cena! świetna lokalizacja! Bardzo słoneczne (wystawa okien południowy - zachód - w tym balkon ( o pow. ok. 4,1 m2) mieszkanie położone w super lokalizacji, w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł63 m² 4 944,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze 10-piętrowego bloku przy ulicy Orzechowej. Pomieszczenia: - salon: ok. 18 m2 - drugi pokój: ok. 12 m2 - trzeci pokój: ok. 11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

364 470 zł75 m² 4 867,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kupujący nie płaci pcc***kupujący nie płaci prowizji- wynagrodzenie opłaca sprzedający*** nowe mieszkanie W stanie developerskim*** Kameralne osiedle *** Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie na Starym Mokotowie w doskonałej komunikacyjnie lokalizacji - bliskośc Metra, po sąsiedzku pełna infrastruktura, bliskość terenów zielonych i spacerowych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kontakt: na sprzedaż mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, rozkładowe, nowoczesne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na Zielonym Zaciszu. Lokal na 2 piętrze w cichym 5-piętrowym bloku z 2007 roku z windą. Mieszkanie funkcjonalne :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł41 m² 8 515,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe o podwyższonym standardzie położone na najbardziej prestiżowym Osiedlu Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł33 m² 4 461,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

M-3 blok nowa cegła centrum św. Trójcy 11 tylko W metro nieruchomości Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie dwupokojowe na parterze nowego budynku z 2004 roku w samym sercu Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Sosnowiec,śląskie

229 000 zł63 m² 3 643,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~! - cena do negocjacji -!~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy kieleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł71 m² 7 193,23 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 71m2. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego (23,8m2), dwóch pokoi (po 11,1m2 każdy), kuchni oddzielnej z oknem (6,6m2), garderoby (3,3m2), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Chcesz kupić słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji? Ta oferta Cię zainteresuje! Polecam jasne, ciepłe i przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 60 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

133 000 zł31 m² 4 276,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,10 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

149 000 zł58 m² 2 568,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,02 m2, położone w Gryficach na 4 piętrze, w bloku, w nieruchomości tej znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe słoneczne mieszkanie na warszawskim Bródnie Ekspozycja lokalu Połudnowo-Zachodnia (3 piętro z windą) Kuchnia widna otwarta , W mieszkaniu na podłodze ładna klepka dębowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 50 m2 położone na os.Lubonianka przy ulicy Wł.Sikorskiego składające się z : Pokój o pow.około 18,7 m2 z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł31 m² 3 993,61 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe położone w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym.Znajduje sie na 6 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Zadbane,słoneczne do wprowadzenia.Pokój z wnęką 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42 mkw w dzielnic Fabryczna w okolicy ul. Wejherowskiej. W zielonej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

288 000 zł28 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Po częściowym remoncie. Osobna widna kuchnia. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z prysznicem i wc. Nowe okna. Instalacje wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

179 000 zł35 m² 5 075,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne, jasne, rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 35,27 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł24 m² 6 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 24,5m2 w dobrej lokalizacji.Stan mieszkania bardzo dobry w pokoju klepka, kuchni i łazience glazura i terakota.W sąsiedztwie bloku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł47 m² 5 189,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciekawe mieszkanie na osowej górze! Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o pow. 47,21m2 położone na pierwszym piętrze z balkonem w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Okazja! Bardzo ładne mieszkanie, rozkładowe - II stronne. Położone bezpośrednio w sąsiedztwie Parku Sady Żoliborskie. Budynek ocieplony, odnowiony, piony po wymianie. Doskonała komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

163 000 zł48 m² 3 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt: mieszkanie typu M4 w bloku na iip o pow. 48m2 po remoncie. Trzy pokoje- na podłodze panele, ściany gładzie. Oddzielna kuchnia- kafle w pasie roboczym. Łazienka w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł79 m² 4 580,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe słoneczne mieszkanie na maślicach Na powierzchnię 78m2 składają się: salon, 2 sypialnie, niezależna kuchnia, łazienka, oddzielne wc oraz przedpokój. Przestronny salon ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Brzeg Dolny,dolnośląskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne, rozkładowe, dwustronne 3 -pok mieszkanie o pow. 63 m2 w Brzegu Dolnym na ładnie zagospodarowanym Osiedlu Warzyń (36 km do Wrocławia, dojazd do 40 minut). Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górna

Łódź,łódzkie

110 000 zł27 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna usytuowana na zielonym zadbanym osiedlu Dąbrowy kawalerka. Powierzchnia 27m2, 3 piętro. Mieszkanie amfilada, przejście z pokoju do kuchni. Mieszkanie do remontu. Nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Okna od strony ulicy Kasprowicza. Mieszkanie przerobione z jednopokojowego. Kuchnia przeniesiona do przedpokoju. Bardzo dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł69 m² 5 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie z dużym (ok 40 mkw) tarasem, położone na parterze budynku z 2003 roku. Mieszkanie o powierzchni 69,1 mkw, składa się z salonu (ok 25 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

167 000 zł41 m² 4 053,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 1-pokojowe składające się z bardzo dużego salonu o pow. 24,90 m2 z możliwością podziału na dwa pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł86 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie po generalnym remoncie w przedwojennej kamienicy - Górny Mokotów vis a vis Parku Morskie Oko. Okna z dwóch mniejszych pokoi wychodzą na ulicę Puławską i Park Morskie Oko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Kraków,małopolskie

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2, mieszczące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w technologii tradycyjnej w 2001 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

129 000 zł37 m² 3 523,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36,61 m2. ~położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okrzei

Bełchatów,łódzkie

131 000 zł61 m² 2 147,54 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane, oferta nieaktualna 61m2 Bełchatów, os. Okrzei: do sprzedania mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Lokalizacja na 10 piętrze w wieżowcu 11 piętrowym, docieplonym, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

159 000 zł78 m² 2 041,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe w bloku na pierwszym piętrze, o powierzchni 77,90 m2. Położone w odległości około 3 kilometrów od morza i miejscowości Trzęsacz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł65 m² 8 138,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Cichy apartament w budynku o dobrej architekturze; wykoĺ"czenie i umeblowanie wysokiej jakości; miłe otoczenie, niemal w Centrum, znakomita komunikacja; balkon i miejsce garażowe;.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij