dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł52 m² 4 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kontakt: mieszkanie w bloku z cegły typu M3 na iip o pow. 52m2. Dwa pokoje ( 18.5, 14m2)- na podłodze mozaika parkietowa i panele, ściany gładzie. Oddzielna kuchnia- kafle na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na Woli. Mieszkanie mieści się w odnowionym budynku, tuż przy ul. Górczewskiej, w idealnej lokalizacji, dobrze skomunikowane z Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Żyrardów,mazowieckie

175 000 zł49 m² 3 556,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 49,20 m2, rozkładowe, dwustronne, środkowe, bardzo słoneczne, składające się z dwóch pokoi i pow. 19,90 m2, 10,50 m2, kuchni o pow. 7,20 m2 z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 639,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie na Bródnie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Nieruchomość o powierzchni 53,2m2, trzy oddzielne pokoje: 16,6m 2 ; 11,5m 2 7,2m 2 , oddzielna widna kuchnia 6,6m 2 , łazienka 3,6m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł115 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

W kameralnym 2 piętrowym budynku z cegły, tylko 5 mieszkań, po całkowitej termomodernizacji. Nowe okna, ocieplone ściany i dach. Nowe instalacje wodne, kanalizacyjne i centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

184 000 zł57 m² 3 228,07 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie z loggią położone w wieżowcu. Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki, przedpokoju oraz kuchni. Okna plastikowe, na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł36 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, świetna komunikacja. Przytulne i słoneczne mieszkanie, kuchnia ciemna, łazienka z wanną, w pokojach parkiet do odnowienia, okna nowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

148 000 zł47 m² 3 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt: mieszkanie w bloku typu M3 na ivp o pow. 47m2 po remoncie nie wymagające nakładów finansowych. Dwa pokoje ( 19 i 8m2)- na podłodze mozaika parkietowa, ściany gładzie. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy Pl.Narutowicza.Budynek z WINDĄ!, z lat 50-ych (CEGŁA). Wysokość mieszkania 2,80m.BEZ PIECYKA GAZOWEGO! DWUSTRONNE. Widna, oddzielna kuchnia Duży pokój 18m2 ,z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Siemianowice Śląskie,śląskie

142 000 zł60 m² 2 366,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena!~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Przyjaźni w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

173 500 zł20 m² 8 897,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednostronne, wschodnie. Stan do częściowego remontu. Kuchnia w przedpokoju. W łazience glazura, terakota, wanna. Mieszkanie bez balkonu. Okna pcv. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Bytom,śląskie

91 500 zł46 m² 1 989,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!gorąco polecamy!~~cena do negocjacji!~~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł73 m² 6 167,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Niesamowite I nietuzinkowe poddasze skąpane W słońcu W enklawie starej ochoty! miejsce idealne dla koneserów I pasjonatów oryginalnych rozwiązań! miejsce harmonijnie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

120 000 zł46 m² 2 637,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,5m2, usytuowane na parterze bloku w centrum Myszkowa. Podłogi wyłożone panelami, na ścianach gładzie.Okna PCV. Niniejsze ogłoszenie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Budynek położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, na zamkniętym osiedlu strzeżonym Ogrody Shiraz. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W aneksie kuchennym zabudowa w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Tychy,śląskie

102 000 zł28 m² 3 626,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży przepiękne mieszkanie własnościowe w Tychach (kawalerka) na os. E, zlokalizowane na 2 piętrze w strefie przyległej do śródmieścia (ok. 1 km od centrum), na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł44 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!polecam! Kontakt: na sprzedaż mieszkanie na Górzyskowie. 44m2. Salon z aneksem kuchennym:25m2 Sypialnia:12m2 Łazienka:5m2 Duży balkon:92 Mieszkanie nowoczesne, wykończone wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

225 000 zł68 m² 3 284,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne, trzy pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w wysokim bloku, blisko osiedla Polskich Skrzydeł. Dobra lokalizacja, dobry dojazd do centrum miasta(około 5 minut samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Langiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

306 851 zł74 m² 4 146,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bielsko - Biała/ os. Langiewicza 3-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim w nowobudowanym apartamentowcu w atrakcyjnej dzielnicy Bielska - Białej z widokiem na dolinę Lipnika oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku. Budynek ocieplony, zadbany, wokół dużo zieleni. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu sklep, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

299 000 zł112 m² 2 659,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu tylko 4 km za Ołtaszynem w kierunku Żórawiny! Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu, indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł99 m² 4 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

107 000 zł32 m² 3 310,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 30,76m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

265 500 zł38 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży atrakcyjnego, nowego i co najważniejsze nieużytkowanego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,8 m2 na parterze trzy piętrowego bloku, na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

155 000 zł48 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, brynów, ligocka~~trzy pokoje, jeden przechodni, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc na 9-piętrze w 10-piętrowym bloku w Brynowie, niedaleko Wyższej Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł48 m² 7 958,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa, glazura; podłogi - deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią o metrażu 49m2 na Saskiej Kępie. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku ocieplonym z nową elewację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł83 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta, cena do negocjacji, złóż swoją propozycję! Do sprzedaży mieszkanie typu M-5 w kameralnym , ogrodzonym bloku na Bartodziejach. Powierzchnia 82 m2 na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na 8 pietrze apartamentowca Pelikan w Poznaniu. Z tarasu (9m2) roztacza się malowniczy widok na Wartę i tereny zielone a w oddali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja,spokojne sąsiedztwo.Pokoje 16 m,9 m, kuchnia 6 m.Na podłogach panele,wykładzina pcv,ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł84 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania śliczne mieszkanie po remoncie w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie oddalone od ulicy. Klatka schodowa po odnowieniu, w budynku planowane w tym roku odnowienie elewacji.Polecam!.