dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet bukowy. Łazienka i wc oddzielnie. Po wymianie centralne ogrzewanie + rury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

133 000 zł44 m² 3 004,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~mieszkanie po generalnym remoncie!~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia z oknem, oddzielna, z wyposażeniem. Łazienka z wanną i wc. Schowek w mieszkaniu. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Łowicz,łódzkie

117 000 zł39 m² 2 984,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaje mieszkanie bez pośredników, dwupokojowe mieszkanie, przygotowane do własnej aranżacji w 9 bloku na 3 piętrze, okna zwrócone na wschód-zachód blok ocieplony położenie w samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł29 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek po termomodernizacji. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, łazienką razem z wc, przedpokojem i wnęką kuchenną w atrakcyjnym miejscu na Piaskowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł48 m² 3 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w bloku (1996 r) w cichej i zielonej okolicy.Funkcjonalne,ciepłe do własnej aranżacji.Pokoje 17 m,13 m,kuchnia 7 m.Na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

92 000 zł37 m² 2 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania śliczne, dwupokojowe mieszkanie w Rydułtowach o pow. 37m2. Mieszkanie znajduje się na niskim drugim piętrze, posiada duży balkon oraz piwnicę. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

115 000 zł51 m² 2 263,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena mieszkania W radlinie 115 000 pln! Proponuję Państwu bardzo ładne mieszkanie w Radlinie o pow. 50,80 m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Sosnowiec,śląskie

223 000 zł53 m² 4 205,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~! po generalnym remoncie!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy narutowicza w sosnowcu. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 53 m 2 dwa samodzielne pokoje , o powierzchni 19 m 2 i 13 m 2, kuchnia z oknem o powierzchni 9 m 2 okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł100 m² 4 594,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2007r., składające się z: 4 pokoje:21,06;19,86;15,49;22,71 (jeden pokój przechodni) oraz z kuchni 7,82;łazienki 5,41;korytarza 7,77;balkon 1,73; do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Notatka Mieszkanie w kameralnym budynku z lat 90' - tych na bliskiej Woli. Kilka przecznic do ścisłego Centrum, na miejscu pełna infrastruktura. Mieszkanie rozkładowe - duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł77 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek zlokalizowany w dobrym punkcie komunikacyjnym. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. W kuchni, łazience i wc glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł104 m² 8 161,69 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w osiedlu Prezydenckim, usytuowanym vis a vis centrum handlowego Arkadia. W doskonałej lokalizacji: tuż obok basen, stacja metra Dworzec Gdański. Kuchnia umeblowana, otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 223,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. W dobrym stanie. Kuchnia widna. Na podłodze panele. Łazienka z kabiną i wc. Nowe okna pcv. Budynek i klatka w dobry stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane od strony zachodniej, ciche słoneczne. Dostepne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na Dolnym Mokotowie w małej kamienicy. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie gotowe do wprowadzenia , stan bardzo dobry, rozkładowe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa w przedwojennej kamienice. Kamienica hr. Wielopolskich znajduje się na rogu ul. Puławskiej i Narbutta. To arcydzieło funkcjonalizmu stworzył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Orientacyjny rok budowy-1978.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, widnej kuchni, dużej loggii, łazienki i oddzielnego wc. W sypialni i przedpokoju duże 3-drzwiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ładne dwupokojowe mieszkanie na glinkach. Mieszkanie (43m2 ) znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku. Mieszkanie jest jasne , słoneczne z dużą loggia. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

298 896 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie o pow. 62,27 m2. W skład, którego wchodzi: (hol, łazienka, 2 pokoje, pokój dzienny z aneksem kuchennym, stan deweloperski) na I piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe w dobrym standardzie na Bliskiej Woli. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia widna, przedpokój, łazienka oddzielnie wc, balkon. Stan dobry, nowe okna pcv,parkiet dębowy po cyklinowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł66 m² 2 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej okolicy,w pobliżu dużo terenów spacerowych.Bdb punkt komunikacyjny.Znajduje się na 4 piętrze w bloku(1991r)Ustawne,przestronne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Gdynia,pomorskie

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Oferta godna polecenia! Bardzo ładna i funkcjonalna kawalerka w samym centrum Gdyni. Okolica dość cicha ( ulica boczna od Świętyojańskiej ). Wejście do budynku od podwórza. Przed posesją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

149 000 zł46 m² 3 253,28 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje - tychy oś F Do sprzedaży M-4, 45,80m 2 , 3 pokoje, położone na 6 piętrze w bloku 9 - piętrowym. Blok jest ocieplony. Mieszkanie jest ciepłe, przestronne i jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

129 600 zł52 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na II p. w 2-kodygnacyjnym domu wielorodzinnym położonym w otulinie lasu w pobliżu szpitala. Spokój, cisza, przyroda i jednocześnie doskonały dojazd samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Mysłowice,śląskie

109 000 zł53 m² 2 056,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53m2 w Mysłowicach przy ul. Górniczej. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze i składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tarnów

Tarnów,małopolskie

90 000 zł25 m² 3 543,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe mieszkanie o pow.25,45 m2 usytuowane w 4-piętrowym bloku z cegły w rejonie DH. Świt. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, kuchnia aneksowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

529 000 zł59 m² 8 950,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie o klasycznym układzie, sklada się z trzech pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie ciche i przytulne,dwustronne, wschodnio, zachodnia strony świata, dwa samodzielne pokoje, z widną samodzielną kuchnią. W budynku przeprowadzono wszystkie niezbędne prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Sosnowiec,śląskie

156 000 zł48 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy bydgoskiej w sosnowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czempiela

Chorzów,śląskie

130 000 zł46 m² 2 819,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku. Mieszkanie dodatkowo składa się z oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankowskiego

Legnica,dolnośląskie

345 900 zł69 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest luksusowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem: meble i oświetlenie w kuchni, salonie, dwóch sypialniach i łazience, sprzęt agd (pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagodna

Białystok,podlaskie

233 000 zł72 m² 3 236,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Serdecznie polecamy mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek Mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Łagodnej. Przestrzeń mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

180 000 zł73 m² 2 466,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ełk, os. Północ II, mieszkanie o pow. 72,97m.kw., położone na parterze bloku mieszkalnego z 1981 r. Mieszkanie o wygodnym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz dobrej inwestycji? Chcesz mieć pewność, że Twoja oferta będzie atrakcyjną ofertą? 3 osobne pokoje I dwie łazienki + winda - idealna oferta pod wynajem Doskonała lokalizacja posiadająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje 53m2 ul.Odkryta/Białołęka 2/3piętro. Cena: 350.000zł (6.600zl/m2) + 20tys. Garaż Opis mieszkania: dwustronne (płd.-Wsch.; Płn.-Zach.) rozkładowe w wysokim standardzie. Salon (20m2) w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Chorzów,śląskie

129 000 zł48 m² 2 715,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Długiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,5 m2. ~położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 3 pokojowe, dwustronne, elewacja ocieplana, dwa balkony (wschodnia i zachodnia strona), stała zabudowa w korytarzu (szafa komandor), zabudowa kuchni, nowa łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

128 000 zł50 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Żarach ul. Zwycięzców,piętro 4. W pokojach panele)niedawno wymieniane) w pozostałych pomieszczeniach płytki. Drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

443 000 zł68 m² 6 490,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Punkt komunikacyjny z ul. Szaserów, grochowskiej. Piwnica, balkon ok 4m2. Możliwość kupna garażu (25m2) dodatkowo płatny. Mieszkanie w stanie.